Дивовижне Закарпаття
Ціна
6300 грн
4 Днів
Дата відправлення
За запитом
15.05.-20.05. та 19.06.-24.06. Екскурсійно – відпочинковий тур з Полтави у Закарпаття.
Маршрут туру: Полтава – Тустань – Сколівські Бескиди – водоспад Кам’янка – Мукачево – Ловачка – Чинадієво – Косино – Берегово – Берегвар – Міжгір’я – озеро Синевир – водоспад Шипіт – Долина вовків – гора Маковиця – Пилипець – Полтава.
4 активних дні. Оновлена програма! Нові туристичні локації!
Це 4 дні незабутніх емоцій: це гори з смерековими лісами та квітучими полонинами, це прозорий дзвін водоспаду Шипіт, це мальовничі краєвиди гори Маковиця, це легенди озера Синевир, це таємниці замків і фортець, це релакс в термальних водах “Косино” та Берегово, це смак закарпатських вин і настоянок
Виїзд з Полтави о 18.00. від готелю “Київ”
1день.
Переїзд у Закарпаття. Дорогою ми будемо милуватися мальовничими схилами Карпат, прозорими, немов сльоза, гірськими річками, смерековими лісами, синіми озерами, невеличкими містечками, високими перевалами та гірськими вершинами.
Зупинка на сніданок на Перевалі у затишному кафе (оплачується окремо).
Тустань.
Тут, серед гір, сховалося від навколишнього світу невелике село Урич, яке стало відоме завдяки гігантським піщаним скелям, котрі розкинулися неподалік. Це древній скельний оборонний комплекс Тустань, комплекс унікальних карпатських пірамід , який продовжує жити і зберігає в камені свою багатовікову історію … Тустань давно вже не приваблює завойовників і торговців, а лише мандрівників і туристів, які насолоджуються тут химерними творіннями природи і чудовими прикарпатськими краєвидами…
Переїзд до водоспаду Кам’янка, що утворився в мальовничому проломі гірського хребта Сколівські Бескиди. Потоки води вириваються з масивних кам’яних глиб та падають на велетенські вертикальні скелі, що розташовані на березі річки Кам’янка. Спустившись трішки нижче, в нас буде можливість спробувати мінеральну воду з джерела.
Поселення в готель у м. Мукачево. (Усі номери зі зручностями. В готелі є бар, ресторан, альтанки для відпочинку, літня тераса ресторану з барбекю та мангалом). Відпочинок. Вечеря.
Запрошуємо на вечірню екскурсію із смолоскипами «Таємниці та романтика Чинадіївського замку». Замок Сент-Міколош – самий загадковий замок Закарпаття. Він зберігає історії кохання та таємниці його власників, амбітні плани та сподівання. Ви зможете зануритися в атмосферу середньовіччя, пройти таємними ходами замку із смолоскипами, дізнатися всі таємниці обителі.
Повернення в готель. Ночівля.
2 день.
Сніданок.
Знайомство із Закарпаттям продовжуємо релаксом! Їдемо в Косино! Термальні джерела та басейни цього Закарпатського курорту відомі здавна. Термальна вода, насичена дуже корисними мікроелементами подається в басейни з природною температурою 36 – 40 градусів. У Вас буде 3 години на термальний релакс. Тут кожен може вибрати де набиратися сил, адже на території комплексу 7 басейнів – 4 термальних, прісний з аква-баром, басейн для плавання і дитячий басейн з гіркою-атракціоном, а також дві ванни Кнайпа. Для Вас в Косино є також різноманітні сауни – евкаліптова та угорська, соляна та турецька. І звісно ж, відомі на все Закарпаття відкриті басейни з пивом, вином і кавою!
Після релаксу екскурсія Закарпаттям продовжується! Їдемо під гору Ловачку.
На схилах гір Галіш та Ловачка, що на околиці сучасного Мукачевого, дуже- дуже давно кельти заснували найвіддаленіше на схід кельтське протомісто, яке так і називалося – Галіш-Ловачка. Воно було найбільшим кельтським поселенням Закарпаття. Кельтське місто-фортеця мало оборонні кам’яні стіни, залишки яких і сьогодні ще можна побачити під горою Ловачкою.
Відвідуємо агроетносадибу «Кельтський двір під Ловачкою». Дізнаємося про життя і побуту кельтів, їжу та напої.
Це унікальне місце з неповторною атмосферою.
Чим же пригощатимуть нас у «Кельтському дворі»?
1. Ексклюзивними алкогольними напоями за стародавніми рецептами: ромом, граппою, орухо (виноградним бренді), кальвадосом, терновим джином, медовим вермутом, грюйтом… Перелік можна ще довго продовжувати!
Тільки тут ви зможете скуштувати напої, які пили кельти: кілька видів елю, медове пиво, фраошан, збитень, сидр, граггерт. Питний мед від «Кельтського двору під Ловачкою» – історична реконструкція.
А для тендітних жінок – вершково-кавовий лікер «Богиня Бригітта» (на честь кельтської войовничої богині, яка віднайшла ідеальну рівновагу між жіночністю і приголомшливою силою).
2. Сирами власного виробництва: у цій агроетносадибі виробляють елітні сири типу камамбер, дорблю, овечу фету, козячий пуату.
3. Чаєм, вирощеним безпосередньо тут. Господар вже має свою власну плантацію з понад 700 чайних кущів. У «Кельтському дворі» пропонують скуштувати закарпатський жовтий та червоний улун.
4. Чорним хлібом на заквасці без звичних нам дріжджів. Запашний житній хліб господарі випікають у глинобитній печі та використовують воду, яка конденсується у погребі.
Цей хліб також є історичною реконструкцією, тому процес його приготування триває 18 (!) годин. Власник особисто проводить дегустації, дуже жваво і цікаво розповідає про напої. Особлива філософія закладу: “Все, що подається на дегустації, повинно приносити людині задоволення».
Після дегустації – вільний час.
Вечеря.
3 день.
Сніданок.
Екскурсія Закарпаттям продовжується!
Їдемо в Мукачево.
Мукачево – діамант в короні Закарпаття. Місто засноване на перетині різних торгових шляхів, культур, віросповідань. За всю історію існування Мукачево було у складі 7 держав. Ще на під’їзді до міста височить величний замок Паланок, який є уособленням мужності та звитяги, має вікову історію та зберігає таємниці своїх власників. Як і більшість замків, його можна назвати скарбницею багатолітньої історії, свідком придворних інтриг і важливих державних рішень, зрад і перемог, і, звичайно, великого кохання. Екскурсія містом.
Екскурсія в замок Паланок, слухаємо його легенди, спускаємося в потайні кімнати, і, можливо, довідаємося його таємниці. Туристам, які уже були в замку, – пропонуємо відвідати «Графський двір» поряд із замком, посмакувати там крафтовим пивом чи кавою.
Їдемо в найкрасивіший замок Закарпаття. У мальовничому урочищі Берегвар, у долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальна пам’ятка архітектури Закарпаття – романтичний замок австрійського графа Шенборна стилі неоренесансу. У проект палацу була закладена своєрідна символіка – за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році, число кімнат – 52 – кількості тижнів, входів 12 – кількості місяців. Ставок на території замку має контури Австро-Угорської імперії. А свіжості і легкості додасть кришталева вода «джерела молодості і краси
Екскурсія містом.
Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати аквапарк «Карпатія» або термальні басейни в Берегово.
Берегово. Екскурсія містом.
Відвідання оздоровчого комплексу ” Жайворонок”. Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи..Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води. Температура води в термальних басейнах становить від +25 градусів до +40. У ” Жайворонку” є єдиний в Україні критий термальний басейн.
Повернення в готель.
Вечеря
4 день.
Сніданок.
Звільнення номерів.
Полонина Боржава, озеро Синевир, водоспад Шипіт, гора Маковиця – які зачарують Вас своєю довершеною красою.
Їдемо до найзагадковішого водоспаду! В ущелині річки Пилипець, на схилах гірського масиву полонини Боржава спадають води одного з найкрасивіших водоспадів України – водоспаду Шипіт. Водоспад «Шипіт» – один з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду 14 м Саме в цьому місці Ви зможете відпочити від міської суєти і набратися життєвої енергії на цілий рік вперед! А любителі екстриму, красивих селфі на фоні мальовничих гір і краєвидів, – зможуть піднятися підйомниками на гору Маковиця. Милуємося, фотографуємося, відпочиваємо…
Обід у Колибі – смакуємо закарпатські страви: найсмачніший бограч чи юшка з білими грибами та мясо по-мисливськи та закарпатські настоянки ( оплачується додатково)
Озеро Синевир – найбільше озеро Українських Карпат, яке приваблює своєю первозданною красою і зберігає романтичні історії та легенди. Це справжня гордість Карпат. Озеро розташоване на висоті 989 м над рівнем моря та знаходиться в одному з найбільш мальовничих куточків Закарпаття, де високі гори змінюються глибокими ущелинами, бурхливими річками, кришталевими струмками та галасливими водоспадами. Це капля моря серед гір, яку місцеві мешканці називають «Морське око», це куточок незайманої природи.
Ще одна екскурсійна новинка нашого маршруту – Долина вовків.
Виїзд у Полтаву.
Приїзд у Полтаву у понеділок, близько 11 год. ранку.
Вартість туру 6300 грн.
Вартість туру 6300 грн. У вартість входить: проїзд автобусом туристичного класу, проживання в готелі 3 ночі (номери зі зручностями), харчування (3сніданки, 1 обід. 2 вечері), екскурсійна програма, туристичний супровід, медстраховка.
Окремо оплачується: вхідні квитки в замки, природні національні парки, термальні басейни, , підйомники, дегустації, особисті витрати.