Дива Поділля
Ціна
3800 грн
3 Днів
Дата відправлення
За запитом
28.09. – 02.10. «Дива Поділля» Екскурсійний тур з Полтави. 3 активних дні.
Полтава – Кам’янець-Подільський- Подільські Товтри – Бакота – Вигода – Чесники – Чернівці – Полтава
Виїзд з Полтави о 19.00 .
1 день.
Зупинка на сніданок, який Ви завбачливо взяли з собою. І на нас чекають Подільські Товтри – ландшафтний національний парк, який зачарує Вас своєю первозданною красою стрімких пагорбів, глибоких урочищ та сріблястим Дністром…Подорожуємо мальовничими Подільськими Товтрами. Історії, легенди, казкові пейзажі – це все заповідник «Подільські Товтри»
Екскурсія в Бакоту
Бакота – місто, якого немає на картах. Подорожуємо мальовничими Подільськими Товтрами. Історії, легенди, казкові пейзажі – це все заповідник «Подільські Товтри»
З 11століття в скелях були викопані печери і Антонієм Печерським засновано чоловічий скельний монастир. З того часу паломники намагалися потрапити в це святе місце. Пройшли століття, місто було знищене монголо-татарами та поляками, а монастир вистояв. Про енергетику цих місць знали навіть у Тибеті. Розповідають, що один паломник з України поїхав до Тибету, – шукати просвітлення, гармонію та зцілення, але монах відправив його назад. Сказавши, що рідні місця йому більше допоможуть. Рідними місцями паломника була Бакота. В 1981р. з будівництвом Дністровської ГЕС древнє городище і частина печер були затоплені.
Стрімкою стежкою над урвищем спускаємося до печер скельного монастиря, а потім ще нижче – до джерела з цілющою водою.
Переїзд у Кам’янець- Подільський. Поселення в готель.
Екскурсія містом.
Кам’янець-Подільський – унікальне середньовічне місто, одне з 7див України. Екскурсія містом. Квітка у камені – саме так називають це місто. Одне з найдавніших міст зберегло дух середньовіччя. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п’єдесталом справжнього кам’яного дива. Ви побачите і потужні оборонні укріплення “Старого міста”, і фортецю, і Турецький міст, і костели, і Вірменський квартал, і ратушу, Польський і Руський ринок. А з оборонних валів міста відкривається неповторний краєвид на Подільські Товтри.
Відвідання музею під відкритим небом « Замки України в мініатюрі»
Вільний час для фотосесії, сувенірів чи кави в затишних кав’ярнях.
2 день.
Сніданок. Переїзд у Чернівці.
Але спочатку ми заїжджаємо в Банчени. Всього 20 кілометрів від Чернівців – і на пагорбі можна побачити дивовижну будівлю з куполами та дзвінницею над брамою, що не поступається красою навіть визнаній у всьому світі Святій Софії, що у Києві. Монастир зустрічає розкішною ковкою важких воріт, а одразу за ними відкривається чудовий ландшафтний парк.
Переїзд в Чернівці.
Екскурсія маленьким Парижем – саме так називають Чернівці
Ми потрапляємо в місто – перлину архітектури, яке, як і Рим, розкинулось на 7 пагорбах і яке нічим не відставало від Відня і було негласною столицею Європи, місто – де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових магазинів було більше, ніж кав’ярень.
Ви прогуляєтеся старовинними вуличками, які зберегли романтику колишніх часів, відвідаєте 5 площ, побачите міську ратушу , де щодня, долаючи 126 сходинок вежі, нагору піднімається сурмач у буковинському народному вбранні. І о 12 годині з балкона вежі він виграє на трубі мелодію «Марічки» на всі чотири сторони світу, Ви побачите театр, Католицький костел і Кафедральний собор, Вірменську і П’яну церкву.
Ви відвідаєте істинну перлину міста – резиденцію митрополитів Буковини і Далмації, що зводилася з 1864 по 1882 роки. У цій дивній за своєю красою споруді вбачаються візерунки української вишивки і буковинського килима, гуцульської писанки, легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічну цілісність неповторного ансамблю, що включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО
Вільний час. Повернення в готель.
3 день. Сніданок. Виселення з номерів.
Наш тур Поділлям продовжується.
Їдемо у с. Вигода. Екскурсія вузькоколійною залізницею “Карпатський трамвай” в супроводі гіда, який повідає нам історію Карпатського краю, а трамвайчик неспішно провезе вас вздовж берегів ріки Мізунка.
Саме на березі цієї річки влаштуємо пікнік!
Переїзд в с. Чесники, – щоб побачити найчистішого мельника, полежати біля особливого храму на місці капища, скуштувати живі олії і сир, зроблений за швейцарською технологією.
Чесники – одне з найдавніших сіл у Рогатинському районі, відоме ще з ХІІІ століття. Тут є на що подивитися: стара унікальна церква, збудована на місці сили, інша церква, за котрою тягнеться міх цікавих історій, електричний млин, який так добре меле, що зі своїм зерном сюди з’їжджаються мало не з усієї області. І, звісно ж, гастротур: живі олії Росоловських і сироварня, де все роблять за швейцарською технологією.
Церква-воїн
Аналогів цій церкві в Україні навряд чи можна знайти. У селі її називають старою або церквою-воїном, адже це найдавніша кам’яна споруда оборонного типу в західному регіоні. У храмі є підземний хід глибиною до 15 метрів, який розходиться у дві частини села. В цьому підземеллі ховалися люди під час нападів татар. Один хід вів до панського маєтку, тепер там приватні склади, а інший – до лісу. Хід порятував не одне покоління. На місці храму колись було капище, присвячене богу сонця Хорсу.
На подвір’ї коло храму є кілька старовинних кам’яних хрестів, розмальованих солярними знаками – символікою, що позначає сонце і втілює світло.
Переїзд на гостини до родини Росоловських – на дегустацію
- Опільських олій холодного віджиму
- Чесниківського сиру за швейцарською технологією
- Опільського морозива
- локального джину та віскі
Родзинкою дегустації є борщ з… морелями.
Виїзд у Полтаву.
Вартість туру 3800 грн.
У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, супровід представника турагентства, проживання в готелі 2 ночі, 2 сніданки, медстраховка.
Окремо оплачуються вхідні квитки та дегустація, особисті витрати.
Бронювання туру за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044