Парк “Олександрія”

Ціна

1150 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

01.06. Екскурсійний тур з Полтави у парк “Олександрія”

Ботанічний сад Києва та найбільший дендропарк України “Олександрія” – все це у нашому новому екскурсійному турі.

Виїзд з Полтави о 5.00. Збір по зупинках.

Переїзд у Білу Церкву – у найбільший дендропарк України – “Олександрія”

На околиці старовинного містечка Біла Церква, поряд з чарівною річкою Рось,  – розкинувся найбільший дендропарк України – « Олександрія» (територія 400 га.). Парк було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника, графа Франциска Ксаверія Браницького. Як предмет родинної гордості та магнатської величі парк ще і сьогодні зберіг головні ландшафтні композиції і є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва України кінця ХУІІІ – початку ХІХ ст.

Олександрія” – пейзажний парк в романтичному стилі. Численні водоспади та каскади ставків (10,5 га), фонтани і містки, скульптури та інші прикраси роблять „Олександрію” чудовим витвором мистецтва.

Відвідуємо парк ” Олександрія” та музей родини Браницьких..

Вільний час для сувенірів, фотосесії та кави. ( На території парку працюють кафе).

Переїзд у Київ.

Екскурсія в ботанічний сад Києва.

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру 1150 грн/ 1080 грн. У вартість входить транспортне обслуговування, туристичний супровід, екскурсія в парку “Олександрія”, медстраховка.

Вхідні квитки у  парк “Олександрія”, музей Браницьких, у ботанічний сад Києва, а також особисті витрати.

Якщо Вам сподобався наш  тур у парк “Олександрія”   з Полтави і Ви хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки