Хорватія

Ціна

5800 грн

7 Днів

Дата відправлення

За запитом

Хорватія. Хорватське узбережжя та численні острови вважаються одними з найбільш чистих місць на планеті. Неможливо не захоплюватися «перлиною Адріатики» Дубровником або унікальними Плитвицькими озерами, архітектурою Загреба або Спліту, базилікою в Поречі, історичною частиною Трогіра, собором в Шибенику, краєвидами з набережної Ровіня, білосніжними пляжами і лагідним морем. Пропонуємо тури в Хорватію, в яких екскурсійна програма поєднується з відпочинком на морі. На Ваш вибір програми турів у Хорватію:

“Балканський вікенд”

“Магія Адріатики”

“Моя перлинка Хорватія”,

“Світ насолод”

“Хорватія для всіх”

Програми турів нижче:

Програма туру

1-й

день

Балканський вікенд…
Хорватія + Боснія і Герцеговина!

15.07., 03.08., 13.08, 27.08., 08.09., 17.09.

У вартості туру екскурсії по Спліту та Дубровніку!

Є змога відвідати: Трогір, Мостар,  Благай і Кравіцу, Почітель !!!

6 днів, 3 дні відпочинку на морі! Вартість туру від 5800 грн/ос.

День 1.

Львів

Прибуття у Львів. Збір на залізничному вокзалі Львова. Відправлення в тур. Можлива підсадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Перетин кордону. Нічний переїзд в Хорватію.

День 2.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії Спліт

Екскурсія

Серце Далмації – місто Спліт.

(входить у вартість туру)

Спліт відрізняє особлива атмосфера і яскравий колорит. Сучасність тут гармонійно поєднується із 17-віковою історією, наповненою драматичними подіями і несе в собі сліди самих різних цивілізацій, за час існування Спліт належав римлянам, візантійцям, слов’янам, Венеціанській республіці, Франції та Австрії. Нові будинки тут сусідять зі старовинними будівлями XV-XIX століть, що втілюють різні архітектурні стилі, а вітрини сучасних магазинів виходять на стародавні міські вулиці.

 

Трогір

(Дорослий: 21€ / Діти: 16€)

це ще одне місце в Хорватії, яке по праву можна назвати містом-музеєм. Історично старе місто розташоване на невеликому острівці, відділеному вузькою протокою від материка і протокою ширше від великого острова Чіово. Вражає місто унікальним набором палаців, храмів, веж і старовинних будівель, а заплутані в лабіринт вулички «старого міста» і зовсім роблять Трогір несхожим на жодне з міст хорватського узбережжя.

Переїзд в Неум. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

 

День 3.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії Дубровник

Сніданок.

Екскурсія

Дубровник

(входить у вартість туру)

одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію та велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» – так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії містом нас чекає знайомство з історією старого Дубровника та його головними визначними пам’ятками.

 

 

Морська прогулянка

(Дорослий: 55€ / Діти: 38€)

це чудова можливість побувати у відкритому морі, відвідати куточок особливого світу – затишного, спокійного і неквапливого. На кораблику нас чекає смачний обід, з алкоголем місцевого виробництва. Додатково ми зможемо відвідати острів Лорпуд, що був заснований древніми греками в XI столітті, і до сьогодні зберіг руїни замків, церков і кріпосних стін, про які з особливою любов’ю нам розповість місцевий екскурсовод. У вільний час на острові всі бажаючі зможуть скупатися в кришталево чистій морській воді, відвідати Ботанічний сад, діючі монастирі.

Гра престолів

(Дорослий: 23€ / Діти: 18€)

Під час цієї екскурсії ми поринемо в столицю Семи королівств з культового серіалу «Гра престолів».

 

Повернення в Неум. Ночівля в готелі.

 

 

День 4.

відпочинок на Адріатичному узбережжіНеум

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Благай і Кравіца

(Дорослий: 38€ / Діти: 31€)

На нас чекає знайомство з одними з найкрасивіших місць в Боснії і Герцеговині. Першим на нашому шляху буде маленьке містечко Благай з головною визначною пам’яткою – текією для дервішів. Місце для текії вибиралося з особливою увагою. Це повинен бути куточок, сповнений гармонії, і, в той же час, – затишний. Сім сутностей складають текію: будинок, сходи, вода спокійна і вода текуча, скеля, могила, печера. У Благаї біля витоку Буни є всі ці складові. Далі нас чекає переїзд в природний парк Кравіца з красивими водоспадами, які розташовані півколом, наче декорації на сцені театру.

 

Місто фортеця – Почітель

(Дорослий: 26€ / Діти: 18€)

на високій скелі над рікою Неретвою розташоване майже вертикальне містечко, оточене кріпосними стінами. Вулиць практично немає, одні сходи. З будь-якої точки відкриваються приголомшливі краєвиди, місто вважається найкрасивішим та найбільш фотогенічним місцем в Боснії і Герцеговині. Також у цьому регіоні вирощують міжнародного рівня сорти винограду, з них є два унікальних – Жилавка і Блатина, які у нас буде можливість продегустувати під час обіду.

Екскурсія по Мостару

(Дорослий: 13€ / Діти: 10€)

Мальовниче місто, що розкинулося по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним із самих популярних туристичних центрів Боснії і Герцеговини. Знайомство з містом потрібно починати із Старого Мосту, що був побудований у XVI столітті і був частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було настільки велике, що міст цей постійно охоронявся «мостарами», доглядачами моста. Навколо цього моста зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних крамниць.

Повернення в Неум. Нічний переїзд в Україну.

 

День 5.

Львів

Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Мукачево – 20:00, у Львів 23:50. До нових зустрічей! До нових зустрічей

Вартість туру – від  5800 грн/ос.

У вартість входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
  • Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків,
  • Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
  • Дві екскурсії, вказані в програмі.

 

Окремо оплачується:

оренда аудіо гіда;

страховий поліс;

 • проїзд в громадському транспорті;
 • рекомендовані програми;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

Якщо Вам сподобався цей тур чи у Вас є питання по туру або Ви вже готові його забронювати – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

Магія Адріатики
Відпочинок на морі

Львів – Мукачево – Будапешт – Загреб – Макарська Рив’єра(3)- Задар – Спліт – Трогір – Хвар – Брач -Дубровник – Плітвицькі озера – Загреб – Мукачево – Львів

15.07., 22.07., 03.08., 12.08., 24.08., 08.09.

Днів: 6, без нічних переїздів, екскурсій у вартості туру: 1 Вартість туру  10580 грн/ос.

День 1.

ЛьвівМукачевоБудапешт

Зустріч на залізничному вокзалі  м. Львів ( пл. Двірцева 1) Відправлення в тур. (Місце відправки: залізничний вокзал м.Львів, площа Двірцева 1)

Можливість приєднатись до групи в Стрию, Мукачево.

Перетин кордонів.

По дорозі при наявності часу пропонуємо:

Ажурна прикраса Будапешта

(Дорослий: 28€ / Діти: 18€)

Прогулянка на кораблику з шампанським. Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов’язують дві частини міста – Буду і Пешт… У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац… Повз нас “пропливають” водолікарні, готелі, музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешту…

Прибуття в Хорватію.

Вражаюча природа, смачна кухня, колоритні міста, щедрість і щирість місцевих жителів не залишать байдужими нікого. Хорватія стане вашою улюбленою країною для проведення відпустки.

Пізнє заселення. Ночівля в готелі на території Хорватії.

 

День 2.

ЗагребВідпочинок на Адріатичному морі Хорватії

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія

«Хорватська шахівниця» – місто Загреб

(входить у вартість туру)

Столиця Хорватії гостинно запрошує! Прогуляємось Верхнім містом,  відчуємо атмосферу бароко – Кам’яні ворота, площа Св. Марка, церква Св. Катерини і вежі Лотшрчак. На Марковій площі побачимо унікальні укладання черепиці на даху у вигляді гербів: герби королівства Хорватії, міста Загреба, Далмації і Славонії. Загреб зачарує Вас, і Ви точно будете знати,  чому варто сюди повернутися.

Пивні пригоди в Загребі

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

Запрошуємо на  дегустацію крафтових сортів пива у супроводі гіда. Поглибимось в історію пивоваріння, поспостерігаємо за цим процесом. І далі – насолода смаком пива та ароматом хмелю з вашого келиху  з хорватськими стравами. На здоров’я або по-хорватськи Živjeli!

“Під звуки морського органу в Задарі…”

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

Центр Задарського Рив’єри – Задар. Місцеві жителі місто називають «маленький хорватський Рим» і це не тільки через велику кількість церков в самому місті і в його околицях, але також через багату римську спадщину. Тут поєднується краса минулого і сьогодення: Морський Орган, Привітання Сонця, церква Св. Доната, площа п’яти колодязів …

Переїзд на Макарську Рив’єру. Природа цих місць підкорює серця подорожуючих. Лазурова гладь вод Адріатики, чудові пляжі, крони “місцевих королев” – хорватських сосен нависають над обрамленими скелями …

Поселення в готель після 14:00.

Відпочинок на Адріатичному морі

Харчування.  Варіант Econom (без харчування). Варіанти Standart, Сlassic (сніданок -вечеря). (При бронюванні туру обираєте варіант харчування). Ночівля.

День 3.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії СплітТрогірНаціональний парк Кркаострів Брачострів Хвар

Сніданок.  Відпочинок на Адріатичному морі

Вільний день, який можна присвятити пляжному відпочинку, курортним розвагам, екскурсіям або шопінгу(на вибір)::

“Рибний пікнік на островах”

(Дорослий: 48€ / Діти: 41€)

Приємно в секотній літній день здійснити морську прогулянку, ще й з обідом на кораблі, і відвідати два найкращі острови, щоб відчути розмірений ритм острівного життя … Запрошуємо вас на Рибний пікнік з відвідуванням островів Хвар і Брач. Весела поїздка в приємній компанії, з напоями та смачною смаженою рибкою на обід … і неймовірна природа навколо вас! Тримаємо курс на острів Хвар – острів, де найбільше сонця, і один з найпрестижніших курортів Хорватії, він привертає увагу гостей своєю унікальною природою і великою кількістю історичних пам’яток. Вільний час для прогулянки на острові. А після вирушаємо на не менш красивий острів Брач ​​зі знаменитим пляжем “Златний раг” – “хорватські Мальдіви”. Після ситного обіду на кораблі буде достатньо часу для купання на фешенебельному курорті Бол, до тих пір, поки капітан яхти не дасть сигналу до відправлення.

АБО

Захоплення і натхнення – Спліт і Трогір

(Дорослий: 38€ / Діти: 31€)

Спліт можна назвати самим урочистим містом Хорватії. Адже як же можна не захоплюватись палацом Діоклетіана, Золотими і Срібними воротами, кафедральним собором св. Дуе і храмом Юпітера? Тут все просякнуто духом історії – теплі камені доріг ще пам’ятають кроки римських легіонерів, а причали – могутні боки галер …У 20 кілометрах північніше Спліта знаходиться затишний і чарівний Трогір, заснований в III столітті до н.е. Старе місто схоже на корабель, який готується до відплиття … Ось уже кілька століть, щогли і вітрила якого замінили численні башти і дзвіниці…

 

У вільний час у м. Спліт пропонуємо:

В каньйоні річки Крка

(Дорослий: 38€ / Діти: 31€ + вх. квиток)

На березі затоки, біля гирла річки Крка розташувалось гарне, старовинне місто, ім’я якого – Шибеник. Вік міста понад 1000 років. Свою світову популярність воно знайшло завдяки кафедральному собору Св. Якова, що височіє на набережній біля вод протоки і є розкішною прикрасою міста. А далі нас чекає національний парк Крка … Сім дивовижно гарних водоспадів із загальним перепадом висот 242 метра, розкидані по всій протяжності річки Крка, довжина якої 72 км !. Величезне задоволення від прогулянки дерев’яними доріжками, які прокладені по всій території парку, прекрасні види, що відкриваються з панорамних майданчиків, спів птахів, аромат квітів і шум води … Тут незаймана краса Національного парку відбивається в дивовижній грі сонця і води … А ще тут можна купатися!

Підводний світ Адріатики

(Дорослий: 18€ / Діти: 16€)

прогулянка на кораблику з панорамним дном, де видніються всі багатства підводного світу. А на зворотному шляху на верхній палубі можна насолодитись унікальними видами прекрасного палацу Діоклетіана і набережної Спліта з моря.

Харчування. Варіант Econom (без харчування). Варіанти Standart, Сlassic (сніданок -вечеря). Ночівля.

 

 

 

 

День 4.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії Дубровник

Сніданок.

Відпочинок на Адріатичному морі

У вільний час пропонуємо відвідати:

Перлина Адріатики – Дубровник!

(Дорослий: 61€ / Діти: 31€)

Найвишуканіше, витончене, і волелюбне місто Хорватії. Ніщо так не виражає волелюбні настрої жителів Дубровника, як його міські стіни, що збереглися недоторканими з моменту зведення. Стара частина міста – могутня середньовічна фортеця, яка велично височіє у вінці башт на скелястому півострові. Вона ніби виростає з глибин блакитного моря, яке, оточуючи його з трьох сторін, іноді ласкаво хлюпочеться біля стін, а іноді кидає на них величезні валуни з бірюзово-зеленою піною на гребенях. Ефектно виглядають гори, які охоплюють Дубровнік гігантським амфітеатром … «Той хто шукає рай на землі – повинен відвідати Дубровник, оскільки ніде більше не знайти такої величі і заспокоєння, такої краси і гармонії», – писав зачарований містом Бернард Шоу.

Або

Таємниці піратського Омішу

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

Запрошуємо в Оміш! Містечко зручно розташувався в одному з наймальовничіших місць Середньої Далмації, а може і всієї Хорватії. З одного боку місто захищає гора Динара, а через сам Оміш протікає річка надзвичайної краси – Цетіна. Завдяки своєму вдалому місцюрозташуванню ці місця з давніх-давен привертали мореплавців, які заснували місто. Оміш був відомий як лігво піратів, які довгий час контролювали судноплавство в цьому регіоні Адріатики, і навіть стягували данину з венеціанських кораблів, які тут проходили. Таке бурхливе минуле надає місту ще більший колорит! Пірати залишили після себе кілька прекрасно збережених древніх фортець, які овіяні таємницями і легендами, які нам і належить розгадати під час екскурсії!

Пропонуємо додати гострих відчуттів – запрошуємо на Рафтинг по річці Цетина

(Дорослий: 48€ / Діти: 38€)

Це весела і безпечна пригода, куди допускають навіть маленьких дітей.  В надійних рафах спускаючись по гірській річці Цетіна, ви насолодитеся прекрасними видами каньйону річки, де знімався фільм «Веннето-вождь апачів», за бажанням покупаєтесь в бадьорій воді гірської річки, зможете позмагатися з сусідніми човнами в умінні пройти нескладні пороги.  Це, а також забавні сюрпризи від професійних шкіперів – ось що вас чекає на рафтингу.

Харчування. Варіант Econom (без харчування). Варіанти Standart, Сlassic (сніданок -вечеря). Ночівля.

День 5.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії Плитвицькі озера

Сніданок.

Виселення з готелю.

Відпочинок на Адріатичному морі

 «Природне чудо – Плітвицькі озера»

(Дорослий: 38€ / Діти: 31€ + вх. квиток)

Національний парк Плітвіцькі озера – це візитна картка Хорватії, унікальне природне утворення і однозначне «must see». Хорвати часто називають це місце “восьмим чудом світу”: 16 озер дивовижної чистоти і незвичайної краси пов’язані між собою за допомогою 92 водоспадів. Від каскадів озер і водоспадів незвичайного аквамаринового кольору неможливо відвести очей. Вони входять до переліку наймальовничіших місць не тільки на території Хорватії, а й по всій Європі. Мільйони туристів щороку відвідують і не втомлюються захоплюватися недоторканою величною природою цього парку. Не дарма ж в 1979 році всесвітня організація ЮНЕСКО включила їх у свій перелік об’єктів Всесвітньої спадщини.

 

Вараждин – місто янголів

(Дорослий: 18€ / Діти: 10€)

У цього старовинного містечка розкішна історія. Свого часу Вараждин був столицею Хорватії. Сьогодні це справжня перлина бароко: численні вілли, палаци, найстаріша ратуша у Європі … Саме тому європейці називають його «маленьким Віднем». Місто гармонії і гостинності досі зберігає всі риси, що дозволяють називати його уособленням музики, бароко, квітів і янголів! І не забудьте купити традиційного янголятка – фарфорового, в’язаного, вишитого, скляного або дерев’яного – з Вараждина не можна виїхати без цього традиційного сувеніру!

Переїзд і поселення в готель на території Хорватії. Ночівля в готелі.

День 6.

ЕгерМукачевоЛьвів

Сніданок. Виселення з готелю.

Дегустація в Долині Красунь

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

Рекомендуємо дегустацію егерських вин в Долині Красунь!!!  Найвідоміше вино – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина».

Повернення в Україну.

Орієнтовне прибуття (залежить від перетину кордону) в Мукачево – 21:00, до Львова – після опівночі. Місце прибуття у Львові – залізничний вокзал. До нових зустрічей!

Вартість 10580 грн./ос.

У вартість включено:

 • Харчування на курорті категорія Classic, Standart- сніданки і вечері, категорія Econom – без харчування.
 • Проїзд за маршрутом автобусом туристичного класу;
 • Проживання в готелі обраної категорії.
 • Сніданок в транзитному готелі.
 • Супровід гіда-керівника компанії Аккорд тур за маршрутом;
 • одна екскурсії

Окремо оплачуються

 • послуга “гарантований номер місця” – 16 € (місця з 1 по 16).
  • страховий поліс
  • оренда радіогіда – 10 €
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
 • City tax, курортний збір

 

Якщо Вам сподобався цей тур чи у Вас є питання по туру або Ви вже готові його забронювати – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

Моя перлинка – Хорватія!!!

8 днів, 5 днів на морі!!!

!!!ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

!!! У вартості туру екскурсії по Белграду, Спліту і Загребу!!!

Є змога відвідати: Дубровник, Національний парк Крка, Плітвицькі озера, Трогір в Хорватії!!!

День 1.

ЛьвівМукачевоВршац

Для туристів, які прибувають на львівський залізничний вокзал – трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива підсадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Переїзд в Сербію. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 2.

БелградСпліт

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, яке по праву вважається серцем Балканського півострова.

Столиця Сербії – Белград

(входить у вартість туру)

Його стародавні стіни бачили готів та франків, кельтів і римлян, слов’ян і турків. Екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування – подарує незабутні враження.

Поселення в готелі. Вільний час.

Обід в традиційному сербському ресторані

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

В районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан – багато м’яса, овочів, вина і … чудового настрою …

 

Переїзд в Спліт. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

 

День 3.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії Спліт

Сніданок.

Екскурсія

Серце Далмації – місто Спліт.

(входить у вартість туру)

Спліт відрізняє особлива атмосфера і яскравий колорит. Сучасність тут гармонійно поєднується із 17-віковою історією, наповненою драматичними подіями і несе в собі сліди самих різних цивілізацій, за час існування Спліт належав римлянам, візантійцям, слов’янам, Венеціанській республіці, Франції та Австрії. Нові будинки тут сусідять зі старовинними будівлями XV-XIX століть, що втілюють різні архітектурні стилі, а вітрини сучасних магазинів виходять на стародавні міські вулиці.

 

Вільний час. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 

 

День 4 – 6.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ДубровникПлитвицькі озера

Сніданок. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:

Дубровник

(Дорослий: 48€ / Діти: 41€)

одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію та велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» – так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії містом нас чекає знайомство з історією старого Дубровника та його головними визначними пам’ятками.

 

 

 

Національний парк Крка

(Дорослий: 46€ / Діти: 36€ + вх. квиток)

це сім дивовижно гарних і ласкавих водоспадів, розташованих уздовж однієї з найпрекрасніших річок в Хорватії – Крка. Найбільшим серед них визнано водоспад Скрадінській бук, його висота досягає 46 метрів. Поряд з водоспадами, цей національний парк відрізняється численними печерами та багатством і різноманітністю флори і фауни. Красу Крка треба побачити своїми очима, подихати чистим повітрям, зробити надзвичайно гарні фотографії і черговий раз задуматись над питанням, як таку красу могла створити природа.

 

«Плітвицькі озера»

(Дорослий: 52€ / Діти: 41€ + вх. квиток)

Вся його краса зібрана в 16 озерах, пов’язаних між собою водоспадами і протоками. Ці озера, немов 16 аквамаринів, вінчають собою корону густого гірського лісу. Прогулянка парком залишить незабутні враження на все життя. Невинність навколишньої природи, широка гладь води, бурхливі водоспади і просто поточні струмки, найчистіше повітря, аромат квітів і рослин налаштовують на почуття єднання з природою. Вода в озерах надзвичайного кольору: яскраво-смарагдово-блакитна … і в той же час абсолютно прозора.

 

Трогір

(Дорослий: 21€ / Діти: 16€)

це ще одне місце в Хорватії, яке по праву можна назвати містом-музеєм. Історично старе місто розташоване на невеликому острівці, відділеному вузькою протокою від материка і протокою ширше від великого острова Чіово. Вражає місто унікальним набором палаців, храмів, веж і старовинних будівель, а заплутані в лабіринт вулички «старого міста» і зовсім роблять Трогір несхожим на жодне з міст хорватського узбережжя.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 

День 7.

Загреб

Сніданок. Цього ранку ми зможемо приділити трішки свого часу для завершального побачення з морем. Хтось вирішить піти на своє улюблене місце на пляжі, хтось захоче зробити ще декілька фотографій на чудовій набережній та кинути у море монетку… Ми не прощаємось, а лише кажемо «До побачення», «До нових зустрічей, чарівна Хорватія!» Виселення з готелю. Переїзд в Загреб.

Екскурсія столицею Хорватії – містом Загреб

(входить у вартість туру)

Наша екскурсія починається з історичного центру міста, який затишно розташувався між двома пагорбами. Ми прогуляємось по центральній площі Йосипа Елланича, пройдемось до площі Героїв Хорватії і обов’язково познайомимось з символом Загреба Катедральним собором…

Переїзд. Поселення в транзитному готелі. Ночівля в готелі.

 

 

День 8.

МукачевоЛьвів

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Мукачеве – 21:00, до Львова – 01:50 (наступний день) зал. вокзал. До нових зустрічей!

Вартість туру – від  5800 грн/ос.

У вартість входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
  • Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків,
  • Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
  • 3 екскурсії, вказані в програмі.

 

Окремо оплачується:

оренда аудіо гіда;

страховий поліс;

 • проїзд в громадському транспорті;
 • рекомендовані програми;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

Якщо Вам сподобався цей тур чи у Вас є питання по туру або Ви вже готові його забронювати – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

Світ насолод – Хорватія!!!

Львів – Мукачево – Будапешт (1 ніч) – Крк/Цриквеница (4 ночі) – Загреб (1 ніч) – Мукачево – Львів

22.07., 13.08., 24.08., 21.09., 02.10.

7 днів. !!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!! У вартості туру екскурсії по Опатії і Загребу !!!

Є змога відвідати: Ровінь, Пореч і Мотовун на півострові Істрія, а також острів Бріюні, Дубровнік та Плітвіцькі озера в Хорватії!!!

День 1.

ЛьвівМукачевоБудапешт

Прибуття у Львів. Збір на залізничному вокзалі Львова, відвідування медичної лабораторії для проходження ПЛР тестування на SARS-CoV-2 (додатково оплачується). Можлива підсадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Перетин кордону. Переїзд в Будапешт. Поселення в готелі. При наявності вільного часу та змоги.

Будапешт з гори Геллерт

(Дорослий: 8€ / Діти: 8€)

У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі спорудження фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував майбутній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і закрут Дунаю. Тут все місто як на долоні!

 

Ажурна прикраса Будапешта

(Дорослий: 28€ / Діти: 18€)

Прогулянка на кораблику з шампанським. Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов’язують дві частини міста – Буду і Пешт… У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац… Повз нас “пропливають” водолікарні, готелі, музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешту…

 

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 

 

День 2.

Опатія

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Опатію.

Оглядова екскурсія перлиною Адріатичного узбережжя – Опатією

(входить у вартість туру)

Унікальний теплий і м’який клімат, субтропічна зелень чудових парків і скверів, десятки розкішних готелів, що вишикувалися уздовж знаменитого прогулянкового променаду, ексклюзивні бутіки європейських фірм, дорогі ресторани і престижні вілли, побудовані ще за часів Австро-Угорщини – знайомлять нас з курортом преміум класу. Поселення в готелі (р-н Істрії).

Поселення в готелі (р-н Істрії). Вільний час. Вечеря. Ночівля в готелі.

 

День 3 – 5.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії

Сніданок. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:

«Істарський колорит – Ровінь, Лімський фьорд і Пореч»

(Дорослий: 46€ / Діти: 36€)

Під час цієї екскурсії ми зможемо сповна дізнатися історію країни, отримати насолоду від чарівної природи Істрії. Ровінь – це, напевно, найколоритніше і найбільш італійське місто півострова, не спроста, його ще називають «маленькою хорватською Венецією». Адже кам’яні стіни критих глиняною черепицею середньовічних будинків старого міста піднімаються з моря, а химерно обрізана берегова лінія з яхтами, що хитаються в блакитній воді передає неповторну атмосферу, завдяки якій місто ще називають «найромантичнішим містом Хорватії». Далі наш маршрут веде до одного з найбільш південних фіордів Європи – Лімського, з ущелиною завдовжки 10 км і глибиною 30 метрів, з найширшою частиною приблизно 600 метрів, що виходить прямо в Адріатику. По обидва боки розташовані дуже круті гори, в деяких частинах вони досягають 100 метрів висоти, вкриті густим лісом, причому у північній частині затоки, ростуть вічнозелені дерева, а у південній – листяні. Фінальним акордом екскурсії буде відвідування містечка Пореч.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

«Плітвицькі озера»

(Дорослий: 52€ / Діти: 41€ + вх. квиток)

Вся його краса зібрана в 16 озерах, пов’язаних між собою водоспадами і протоками. Ці озера, немов 16 аквамаринів, вінчають собою корону густого гірського лісу. Прогулянка парком залишить незабутні враження на все життя. Невинність навколишньої природи, широка гладь води, бурхливі водоспади і просто поточні струмки, найчистіше повітря, аромат квітів і рослин налаштовують на почуття єднання з природою. Вода в озерах надзвичайного кольору: яскраво-смарагдово-блакитна … і в той же час абсолютно прозора.

 

Дубровник

(Дорослий: 48€ / Діти: 41€)

одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію та велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» – так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії містом нас чекає знайомство з історією старого Дубровника та його головними визначними пам’ятками.

 

 

 

«Райський куточок – Бріюні»

(Дорослий: 60€ / Діти: 48€ + вх. квиток)

Бріюні по праву зараховують до найкрасивіших національних парків Хорватії та вважають однією з найважливіших та найбільш значущих пам’яток країни. Не спроста тут побувало більше сотні лідерів країн, і безліч зірок, серед яких Мерилін Монро, Елізабет Тейлор, Карло Понті, Софі Лорен та багато інших. Бріюні і зараз є резиденцією президента Хорватії, та всі неофіційні міжнародні візити політиків обов’язково включають в себе відвідування знаменитої Білої вілли. Натомість нас чекає подорож на кораблику вздовж морського узбережжя до острова, а на острові – екскурсія туристичним паровозиком, протягом якої ми зможемо побачити чудовий сафарі-парк, де по сьогоднішній день живуть екзотичні тварини: слони, зебри, олені, страуси і павичі. Доповнить екскурсію мальовничим парком відвідування містечка Пула.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

 

 

 

День 6.

Загреб

Сніданок. У цей день ми зможемо приділити трішки свого часу для завершального побачення з морем… Хтось вирішить піти на своє улюблене місце на пляжі, хтось захоче зробити ще декілька фотографій на чудовій набережній та кинути у море монетку… Ми не прощаємось, а лише кажемо «До побачення», «До нових зустрічей, чарівна Хорватія!» Виселення з готелю до 11:00. Вільний час. Орієнтовний час виїзду з курорту 13:00. Переїзд в Загреб.

Вечірня екскурсія столицею Хорватії – містом Загреб

(входить у вартість туру)

Наша екскурсія починається з історичного центру міста, який затишно розташувався між двома пагорбами. Ми прогуляємось по центральній площі Йосипа Елланича, пройдемось до площі Героїв Хорватії і обов’язково познайомимось з символом Загреба Катедральним собором…

Переїзд. Поселення в транзитному готелі. Ночівля в готелі.

День 7.

Мукачево

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мукачево. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Мукачево – 20:00, у Львів 23:50. До нових зустрічей!

Вартість туру 13370 грн.

У вартість входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
  • Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків,
  в Істрії в готелі або віллі на базі сніданків та вечерь;
  • у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
  • Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
  • Три екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачується:

 • проїзд в громадському транспорті
 • рекомендовані програми;
 • Особисті витрати ( обіди, сувеніри)

Якщо Вам сподобався цей тур чи у Вас є питання по туру або Ви вже готові його забронювати – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

Хорватія для всіх

Львів – Мукачево -Макарська Рив’єра (7) – Спліт – Трогір – Хвар – Брач – Дубровник – Мукачево –Львів

22.07., 03.08., 15.08.
10 днів

Мальовнича Макарська Рив’єра оточена горами Біоково
СІМ НОЧЕЙ НА АДРІАТИЧНОМУ МОРІ… 
Кожен знайде для себе яскраві враження в турі!

День 1.

ЛьвівМукачевоБудапешт

Зустріч на залізничному вокзалі Львів ( пл. Двірцева 1)

Відправлення в тур. (Місце відправки: залізничний вокзал м.Львів, площа Двірцева 1)

Можливість приєднатись до групи в Стрию, Мукачево.

Перетин кордонів.

Можливість приєднатись до туру в Угорщині: Будапешт, Надьканіжа.

При швидкому проходженні кордону і бажанні групи

Прогулянка на кораблику “Чарівність Дунаю”

(Дорослий: 28€ / Діти: 18€)

Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов’язують дві частини міста – Буду і Пешт… У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац… Повз нас “пропливають” водолікарні, готелі та музеї найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. З шампанським… по  Дунаю.

Нічний переїзд в Хорватію.

День 2.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії Макарська

Переїзд на Макарську Рив’єру. Територія Середньої Далмації – вражаюча частина Хорватії. Вас чекає прозора смарагдова вода і затишні пляжі в багаточисленних бухточках в оточеннні хвойних лісів з цілющим повітрям. А острови так і заманюють на прогулянку!

Поселення в готель та вільний час.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії. Курорт Макарска Рів’єра.

Харчування на курорті категорія Classic, Standart- сніданки, категорія Econom – без харчування.

Ночівля.

 

День 3.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії

Сніданок.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії. Курорт Макарска Рів’єра.

Таємниці піратського Омішу

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

Запрошуємо в Оміш! Містечко зручно розташувався в одному з наймальовничіших місць Середньої Далмації, а може і всієї Хорватії. З одного боку місто захищає гора Динара, а через сам Оміш протікає річка надзвичайної краси – Цетіна. Завдяки своєму вдалому місцюрозташуванню ці місця з давніх-давен привертали мореплавців, які заснували місто. Оміш був відомий як лігво піратів, які довгий час контролювали судноплавство в цьому регіоні Адріатики, і навіть стягували данину з венеціанських кораблів, які тут проходили. Таке бурхливе минуле надає місту ще більший колорит! Пірати залишили після себе кілька прекрасно збережених древніх фортець, які овіяні таємницями і легендами, які нам і належить розгадати під час екскурсії!

Харчування на курорті категорія Classic, Standart- сніданки, категорія Econom – без харчування.

Ночівля.

День 4.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії острів Брачострів Хвар

Сніданок.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії. Курорт Макарска Рів’єра.

“Рибний пікнік на островах”

(Дорослий: 48€ / Діти: 41€)

Приємно в секотній літній день здійснити морську прогулянку, ще й з обідом на кораблі, і відвідати два найкращі острови, щоб відчути розмірений ритм острівного життя … Запрошуємо вас на Рибний пікнік з відвідуванням островів Хвар і Брач. Весела поїздка в приємній компанії, з напоями та смачною смаженою рибкою на обід … і неймовірна природа навколо вас! Тримаємо курс на острів Хвар – острів, де найбільше сонця, і один з найпрестижніших курортів Хорватії, він привертає увагу гостей своєю унікальною природою і великою кількістю історичних пам’яток. Вільний час для прогулянки на острові. А після вирушаємо на не менш красивий острів Брач ​​зі знаменитим пляжем “Златний раг” – “хорватські Мальдіви”. Після ситного обіду на кораблі буде достатньо часу для купання на фешенебельному курорті Бол, до тих пір, поки капітан яхти не дасть сигналу до відправлення.

 

Харчування на курорті категорія Classic, Standart- сніданки, категорія Econom – без харчування.

Ночівля.

 

День 5.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії СплітТрогірНаціональний парк Крка

Сніданок.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії. Курорт Макарска Рів’єра.

Захоплення і натхнення – Спліт і Трогір

(Дорослий: 38€ / Діти: 31€)

Спліт можна назвати самим урочистим містом Хорватії. Адже як же можна не захоплюватись палацом Діоклетіана, Золотими і Срібними воротами, кафедральним собором св. Дуе і храмом Юпітера? Тут все просякнуто духом історії – теплі камені доріг ще пам’ятають кроки римських легіонерів, а причали – могутні боки галер …У 20 кілометрах північніше Спліта знаходиться затишний і чарівний Трогір, заснований в III столітті до н.е. Старе місто схоже на корабель, який готується до відплиття … Ось уже кілька століть, щогли і вітрила якого замінили численні башти і дзвіниці…

 

У вільний час у м. Спліт пропонуємо:

«Підводний світ Адріатики»

(Дорослий: 18€ / Діти: 16€)

Прогулянка на кораблику з панорамним дном, де видніються всі багатства підводного світу. А на зворотному шляху – на верхній палубі можна насолодитись унікальними видами на прекрасний палац Діоклетіана і набережну Спліта з моря.

Природный феномен – парк Крка

(Дорослий: 38€ / Діти: 31€ + вх. квиток)

Нас чекає національний парк Крка … Сім дивовижно гарних водоспадів із загальним перепадом висот 242 метра, розкидані по всій протяжності річки Крка, довжина якої 72 км !. Величезне задоволення від прогулянки дерев’яними доріжками, які прокладені по всій території парку, прекрасні види, що відкриваються з панорамних майданчиків, спів птахів, аромат квітів і шум води … Тут незаймана краса Національного парку відбивається в дивовижній грі сонця і води …

 

Харчування на курорті категорія Classic, Standart- сніданки, категорія Econom – без харчування.

Ночівля.

 

День 6.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії Дубровник

Сніданок.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії. Курорт Макарска Рів’єра.

Перлина Адріатики – Дубровник!

(Дорослий: 48€ / Діти: 38€)

Дубровник – романське, готичне, ренесансне і барокове місто – все в одному, перлина Адріатики. Одне з найпрекрасніших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію і велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» – так сказав Бернард Шоу про це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії по місту нас чекає знайомство з історією старого Дубровника і його головними визначними пам’ятками. Проникнемось атмосферою і непростим минулим портового міста, пройдемо місцями зйомок «Ігри престолів» і дізнаємося найцікавіше про повсякденне життя хорватів.

 

 

Харчування на курорті категорія Classic, Standart- сніданки, категорія Econom – без харчування.

Ночівля.

 

 

День 7.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії Корнат

Сніданок.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії. Курорт Макарска Рів’єра.

Корнати – намисто райських островів

(Дорослий: 52€ / Діти: 46€)

Архіпелаг Корнаті складається з 120 островів і рифів. Скелі, які розташовані вздовж узбережжя, простягаються з води приблизно на 117 метрів вгору. Ці порізані острови вважаються мальовничими в Середземноморському регіоні. «Боги хотіли якось відзначити свої творіння і в останній день із сліз, зірок і дихання створили Корнаті», – так описував Бернард Шоу, вражений красою шматочок Хорватської землі – намисто островів, кинутих в море, Тут унікальна фауна: біля островів можна побачити ліниве ковзання величезних риб просто біля поверхні води. Особливістю цього місця є прямовисні білі скелі, кришталево чиста вода і нечисленні рибальські села – все це вражає красою і заспокоює одночасно..

Харчування категорія Сlassic, Standart- сніданки і вечері, категорія Econom – без харчування.

Ночівля.

 

 

 

День 8.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії Плитвицькі озера

Сніданок.

Природне чудо – Плітвицькі озера

(Дорослий: 46€ / Діти: 38€ + вх. квиток)

Національний парк Плітвіцькі озера – це візитна картка Хорватії, унікальне природне утворення і однозначне «must see». Хорвати часто називають це місце “восьмим чудом світу”: 16 озер дивовижної чистоти і незвичайної краси пов’язані між собою за допомогою 92 водоспадів. Від каскадів озер і водоспадів незвичайного аквамаринового кольору неможливо відвести очей. Вони входять до переліку наймальовничіших місць не тільки на території Хорватії, а й по всій Європі. Мільйони туристів щороку відвідують і не втомлюються захоплюватися недоторканою величною природою цього парку. Не дарма ж в 1979 році всесвітня організація ЮНЕСКО включила їх у свій перелік об’єктів Всесвітньої спадщини.

 

Харчування на курорті категорія Classic, Standart- сніданки, категорія Econom – без харчування.

Ночівля.

 

День 9.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії Задар

Сніданок. Виселення з готелю.

Ще мить насолоди Адріатичним побережжям… І не забудьте кинути монетку в море, щоб повернутись сюди знову!

Вечірній виїзд з курорту.

Вечірня екскурсія в Задар на захід сонця і звуки морського органу

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

Місцеві жителі місто називають «маленький хорватський Рим» і це не тільки через велику кількість церков в самому місті і в його околицях, а й також через багату римську спадщину. Увечері прекрасно посидіти на сходинках біля моря, помилуватися дивовижним заходом сонця, а після заходу з’являється приголомшлива підсвічування (поздрав сонця, як кажуть хорвати). Це місце особливо чарівне в темний час доби. На набережній знаходиться велике коло – сонце, а на відстань від нього знаходяться планети. Все зроблено в масштабі, і ми можемо подивитися розмір нашої Землі та інших планет по відношенню до Сонця. Але головна фішка в тому, що зроблено все це зі спеціальних батарей, які протягом дня накопичують сонячні промінчики, а потім в темний час доби світяться і переливаються різними кольорами. Виглядає заворожуюче. Під звуки морського органу – починається ваша відпустка.

Нічний переїзд в Україну.

 

День 10.

МукачевоЛьвів

Можливість завершити тур в Угорщині. Надьканіжа, Будапешт.

Переїзд в Україну.

Можливість завершити тур в місті Мукачево.

Прибуття в Мукачево орієнтовно 16:00, прибуття у Львів близько 21:00. Час прибуття залежить від перетину кордонів.

Вартість туру  14900 грн.

У вартість входить:

 • Проїзд за маршрутом автобусом туристичного класу;
 • Супровід гіда-керівника компанії Аккорд тур за маршрутом;
 • Проживання. Варіант Classic – готель 4*, харчування сніданок-вечеря.
 • Standart – готель 3*, харчування сніданок-вечеря.
 • Econom – вілла, апартаменти – без харчування.

Додатково оплачується:

 • послуга “гарантований номер місця” – 26 € (місця з 1 по 16).
  • страховий поліс
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Особисті витрати ( обіди, сувеніри)
 • City tax, курортний збір

 

Якщо Вам сподобався цей тур чи у Вас є питання по туру або Ви вже готові його забронювати – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

 

 • Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
  • Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків,
  або в готелі або віллі на базі сніданків та вечерь;
  • Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
  • Екскурсії, вказані в програмі.
 • послуга “гарантований номер місця”  (місця з 1 по 16).
  • страховий поліс
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Особисті витрати ( обіди, сувеніри)
 • City tax, курортний збір

На час воєнного стану є зміни в умовах оплати та бронювання турів: 1) можлива оплата туру частинами; 2) можлива зміна дати туру чи відмова від туру без штрафних санкцій.

Якщо Вам сподобався  тур у Хорватію з відпочинком на морі  чи у Вас є питання по туру або Ви вже готові його забронювати – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044.