“Чи знаєте Ви українську ніч?”

Ціна

750 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

16.06. Нічне театралізоване дійство в садибі Миколи Гоголя.

Чи знаєте ви українську ніч? О, ви не знаєте української ночі. Вдивіться у неї: з середини неба дивиться місяць. Безмежний небесний намет напнувся, розгорнувся ще неосяжніше. Горить і дихає він. Земля вся в срібному сяйві; і чудове повітря, прохолодно-задушливе, і повне ласкавості, і рухає океан пахощів. Божественна ніч! Чарівна ніч! Непорушно, натхненно стали ліси, повні темряви, і величну тінь кинули від себе. Тихі й спокійні ці ставки; холод і пітьма їхніх вод оточені темно-зеленими стінами садів. Незаймані зарості черемхи й черешень боязко простягли своє коріння до студених вод і зрідка лопотять листом, немов сердячись і гніваючись, коли прекрасний бурлака — нічний вітер, підкравшись умить, цілує їх. Усе кругом спить.

А вгорі все дихає; все дивне, все урочисте. А на серці й бентежно, і дивно, і зграї срібних привидів улад виникають в її глибині. Божественна ніч! Чарівна ніч! І раптом усе ожило: і ліси, і стави, і степи. Сиплеться величний грім українського солов’я, і здається, що й місяць заслухався його посеред неба…
Мов зачароване, дрімає на горі село. Ще дужче, ще краще виблискують проти місяця купи хат, ще сліпучіше виринають із пітьми низенькі їхні стіни. Пісні замовкли. Все тихо. Потомлені люди сплять. Де-не-де тільки світяться маленькі вікна та коло деяких хат пізно вечеряє запізніла сім’я.»
Микола Гоголь

Поринути в цей таємничий світ української ночі дозволить зустріч із героями творів наймістичнішого письменника України Миколи Гоголя. Та і розповіді його матері та сестри Ольги повідають нам багато цікавого та дивовижного, а прогулянка таємничим нічним садом допоможе поринути в містичну атмосферу української ночі… Бо які тільки несподіванки там можуть трапитися….

Театралізоване дійство спеціально для тих, хто хоче “полоскотати” собі нерви, для любителів нічних прогулянок старим садом та несподіванок-сюрпризів. Отже, екскурсія тільки для дорослих!

Виїзд з Полтави 16.06. о 18.00. від готелю “Київ”.

Тривалість екскурсії 4,5-5 годин. Повернення в Полтаву, приблизно, о 23 год. Розвезення по зупинках.

Вартість туру Нічне театралізоване дійство “Чи знаєте Ви українську ніч” 750 грн. У вартість включено: транспортне та екскурсійне обслуговування, вхідні квитки в садибу- музей та нічне театралізоване дійство, медстраховка.

Особисті витрати.

Якщо Вам сподобався наш тур –  нічне театралізоване дійство” Чи знаєте Ви українську ніч” і Ви хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044
Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки