Чернечі печери та легенди Чернечого Яру

Ціна

350 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

03.09. Екскурсійний тур з Полтави ” Чернечеярський печерний скит, цілюща криниця Чернечого Яру, + insta локації, прогулянка у сосновому лісі, творчий геній Марії Башкирцевої + дегустація затірки та зіллячка від Солохи.

Екскурсія у Чернечий Яр. Мальовниче село, яке розкинулося на правому березі Ворскли, де колись був великий монастир, а його церкви з позолоченими куполами було видно аж із Харківського шляху, монастир, -де ще збереглися входи в древні чернечі печери. А криничка з цілющою водою втамовувала спрагу і додавала сил. Родом з Чернечого Яру – вождь індіанського племені “Проникаючий вогонь”, герой Радянського Союзу – Іван Іванович Даценко. А мальовнича природа Чернечого Яру вабила кінематографістів. Адже тут знімався фільм “Соняшки” із Софі Лорен і Марчелло Мастрояні, ” Вони йшли на Захід”, “Пригоди поблизу Диканьки”.

Неперевершена краса природи – це і луги, настояні на духмяних травах, і тихоплинна Ворскла, і чиста кришталева вода кринички, і соснові ліси, які вкривають гори, і ставок під лісом, де можна побачити греблі і загати створені бобрами.

А також історія: село, яке зараз так приваблює туристів, виникло колись при монастирі. А чернечий скит, чернечі печери згадуються уже в документах 1602 року, хоча виникли давним-давно. У нас буде унікальна можливість побачити ці чернечі печери! Екскурсійна прогулянка лісом до чернечого скиту.

Поїхали! Адже це тур для тих, любить історію рідного краю і для тих туристів, хто хоче відпочити від міської метушні, “перезавантажитися”, побути на природі. Послухаємо історії і легенди села, прогуляємося сосновим лісом, наберемо цілющої водички з кринички ( бажаючі зможуть облитися цією цілющою водичкою, щоб зміцнити дух і тіло) ми також побуваємо там, де знімали фільми, зробимо чудові фото з оглядового майданчика – де перед нами і ліс, і луг, і річка та наберемо цілющих лікарських трав!

Знайомство з творчістю відомої художниці, чиї роботи випереджали час – Марії Башкирцевої. Відвідання картинної галереї.

Обід-дегустація традиційних місцевих страв у затишному “Курені” – смакуємо затірку ( качану кашу) та зіллячко віл Солохи.

Запрошуємо на екскурсію! Буде цікаво! Екскурсія в Чернечий Яр

Вартість туру 330 грн. Діти до 6 років – безкоштовно.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка.

Особисті витрати, дегустація

Вхідний квиток у картинну галерею.

Виїзд з Полтави о 10.00Тривалість екскурсії – 6- 7 год.З собою  необхідно взяти  пляшки  для цілющої водички, рушник, якщо будете обливатися
Запис на екскурсію за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу в фейсбук “Турагентство TERRA” – вгорі сторінки