Брусія, Чернечий Яр, Вершигора та цілюща вода

Ціна

500 грн

1 Днів

Дата відправлення

20 липня 2024

Організатор туру

Зоя Неділько

Екскурсійний тур з Полтави у Чернечий Яр та Брусію: ”Історії Чернечого Яру, Вершигора, цілюща криниця Чернечого Яру, відслонення пісковиків у Брусії + insta локації, прогулянка у лісі та дегустація затірки та зіллячка від Солохи.

Релакс тур!

Екскурсії Полтавщиною. Тури Полтавщиною.

13.07., 20.07.

Виїзд з Полтави о 10.00. від готелю “Київ”.

Перша наша екскурсійна локація – село Брусія. Невелике село на Диканщині, відоме ще з сивої давнини. Козацьке село, в якому ніколи не було кріпацтва. Саме там можна побачити унікальну геологічну пам’ятку – відслонення пісковиків: в урочищі Церковний Горб на поверхню виходять великі кам’яні брили, на яких навіть є петрогліфи часів бронзи.

Переїзд у Чернечий Яр

Екскурсія у Чернечий Яр. Мальовниче село, яке розкинулося на правому березі Ворскли, де колись був великий монастир, а його церкви з позолоченими куполами було видно аж із Харківського шляху, монастир, -де ще збереглися входи в древні чернечі печери. А криничка з цілющою водою втамовувала спрагу і додавала сил. Родом з Чернечого Яру – вождь індіанського племені “Проникаючий вогонь”, герой Радянського Союзу – Іван Іванович Даценко. А мальовнича природа Чернечого Яру вабила кінематографістів. Адже тут знімався фільм “Соняшники” із Софі Лорен і Марчелло Мастрояні, ” Вони йшли на Схід”, “Пригоди поблизу Диканьки”.

Неперевершена краса природи – це і квітуючі луги, це гори і пагорби, які вкриті розмаїттям трав та квітів. Це тихоплинна Ворскла, і чиста кришталева вода кринички, і соснові ліси, які вкривають гори, і ставок під лісом, де можна побачити греблі і загати створені бобрами.

А також історія: село, яке зараз так приваблює туристів, виникло колись при монастирі. А чернечий скит, чернечі печери згадуються уже в документах 1602 року, хоча виникли давним-давно. У нас буде унікальна можливість побачити ці чернечі печери! Екскурсійна прогулянка лісом до чернечого скиту – єдиного печерного скиту на Полтавщині.

Поїхали! Адже це тур для тих, любить історію рідного краю і для тих туристів, хто хоче відпочити від міської метушні, “перезавантажитися”, побути на природі. Послухаємо історії і легенди села, прогуляємося сосновим лісом, назбираємо лікарських трав, наберемо цілющої водички з кринички ( бажаючі зможуть облитися цією цілющою водичкою, щоб зміцнити дух і тіло), ми також побуваємо там, де знімали фільми, зробимо чудові фото з оглядового майданчика – де перед нами – неймовірні краєвиди -і ліс, і луг, і річка!

Обід-дегустація традиційних місцевих страв у затишному “Курені” – смакуємо затірку ( качану кашу) та зіллячко віл Солохи.

Запрошуємо на екскурсію! Буде цікаво!

Екскурсія в Чернечий Яр з Полтави. Екскурсія Полтавщиною.

Вартість туру 500 грн/дор., 450 грн/діти до 12 років.

Цей тур для тих, любить історію та природу рідного краю і  для тих туристів, хто хоче відпочити від міської метушні, “перезавантажитися”, побути на природі, адже природа відновлює сили і надихає, дарує позитивні емоції.

Тривалість екскурсії – 6 – 7 год. Обов’язкова умова – зручне взуття, адже ходимо лісовими стежками.

Вартість туру 500 грн/450 грн. У вартість включено транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, медстраховка.

За окрему плату: особисті витрати, обід- дегустація.

Якщо Вам сподобався тур з Полтави в Чернечий Яр, хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки.