Відгуки наших клієнтів

Rated 5 out of 5

Дякуємо за два неймовірних дні у Львові для нашої групи. До міста ми їхали вперше.Організація проїзду, піших екскурсій по старому місту, харчування , проживання – це все на високому рівні. Ми познайомилися зі Львовом, у нас був вільний час. Сплановано все компактно так, що ми змогли ще пів дня провести в Києві. Дякуємо турагентству за організацію

Світлана Сердюченко
Rated 5 out of 5

Дякую,за неймовірну подорож по Закарпатті,море емоцій,все дуже сподобалось.Керівник Дуже дякую за цю чудову екскурсію все на вищому рівні 💯🔥

Яніна
Rated 5 out of 5

Ось і скінчився наш вікенд Полтавою, та досі чую розповідь Зої про мальовниче місто, в яке були закохані Микола Гоголь, Іван Котляревський, Панас Мирний. Ця закоханість не оминула нашого чудового екскурсовода, жінку, яка всією душею вболіває за свою Полтаву. І напевно вібрація її серця передалася нам. Це були неперевершені два дні. Ми ніби заглянули у минуле та відчули всю біль ти велич цього краю. Гоголь та Котляревський, Короленко та Панас Мирний, Мазепа та рід Кочубеїв, Антон Макаренко… Кожен залишив свій слід у людській пам’яті.

Зоя, наша щира подяка Вам за кропітку працю, за чарівну мову та глибокі знання історії рідного краю в який Ви закохуєте своїх екскурсантів!

Леся Сандул
Rated 5 out of 5

Спробувала вперше – до Диканьки. Враження неймовiрнI. Нас було мало, але панI Зоя порадувала нас такою кiлькiстю iнформацii та уваги, що хочеться подорожувати ще. Дякую вiд себе та внучки.

Наталiя та Мiланка.
Rated 5 out of 5

Вже більше 10 років користуюся послугами ТА ТЕRRА. Завжди найкращі враження!!! Тур Батурин-Чернігів – Седнів -Блакитні озера це купа нових несподіваних вражень та відкриттів!! Насичена програма для екскурсантів різного віку! Втомлені але щасливі від почутого й побаченого!!! Хто там не був – обов’язково їдьте бо отримані враження варті тої ціни. Велика подяка невтомній Зої за організацію та проведення поїздки!!!! ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ!!!!!

Наталія
5
Rated 5 out of 5
5 з 5 зірок (на основі 9 відгуків)
Відмінно100%
Дуже добре0%
Нормально0%
Погано0%
Жахливо0%