Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Піраміда Березової Рудки, Богданівка та Переяслав 2.11.

У програмі: маєток Закревських, піраміда-усипальниця, садиба-музей Катерини Білокур, колегіум Сковороди та Переяслав. Вартість 580 грн. Поїхали!

Бал хризантем в екопарку Фельдмана щосуботи

Подорож для всієї родини.
Запрошуємо в цікаву мандрівку - Екскурсійний тур на в екопарк Фельдмана та парк Горького.
виїзд з Полтави  о 8.00.
Екскурсія в Екопарку Фельдмана. Бал хризантем.
Вільний час. Відпочинок. Переїзд у Парк Горького. Відпочинок у парку Горького.
17.30. Виїзд у Полтаву.
Вартість - 280 грн./дорослий., 260 грн./дит.
Запис в екскурсійний тур в екопарк Фельдмана - в офісі турагентства " TERRA" та за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044


Екскурсійний тур з Полтави

12.10.19.

Екскурсійний 1-денний тур з Полтави

Палацово-парковий ансамбль "Олександрія (м.Біла Церква) та  Букський каньйон

Вартість  800 грн.

Програма екскурсійного туру в парк "Олександрія" та Букський каньйон з виїздом з Полтави           (а також Решетилівки, Хоролу, Лубен, Пирятина)

Виїзд з Полтави в Екскурсійний тур в парк " Олександрія" та Букський каньйон 12.10 о 2.00.

На околиці старовинного містечка Біла Церква, поряд з чарівною річкою Рось,  - розкинувся найбільший дендропарк України – « Олександрія» (територія 400 га.). Парк було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника, графа Франциска Ксаверія Браницького. Як предмет родинної гордості та магнатської величі парк ще і сьогодні зберіг головні ландшафтні композиції і є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва України кінця ХУІІІ - початку ХІХ ст.

Екскурсія в парк "Олександрія"
http://www.etnotur.com.ua/userfiles/image/aleksandria_small.jpg
В 1774 році польський король Станіслав Август Понятовський подарував великому коронному гетьману Польщі Ф. К. Браницькому Білу Церкву, Ставище і 134 села, у яких мешкало 40 тис. селян.

У 1781 році Ф.К. Браницький одружився з Олександрою Василівною Енгельгардт, небогою князя Григорія Потьомкіна, камер-фрейліною імператриці Катерини ІІ. На своїх землях, неподалік Білої Церкви, графиня вирішила створити чудовий парк, який би нагадував їй прекрасні заміські резиденції Петербурга і назвала його своїм ім’ям - „Олександрія”.

Над створенням парку працювали садівники й архітектори: Мюффо, Ботані, Станге, Бартецький, Вітт. Тут створювались високохудожні ландшафтні композиції з валунів і насипів, пречудові канали, озера й стави, з’єднані системою шлюзів і водоспадів. Через канали були перекинуті містки. Парк закладений наприкінці ХУІІІ століття, особливо змінився завдяки зусиллям архітектора Августа Єна (1815-1865 рр.). Він сформував в „Олександрії” живописні пейзажі, які і нині викликають захоплення: Велика та Мала галявини, ділянка Клини, Ялинова, Липова і Каштанова алеї, Діброва. На початку ХІХ ст. „Олександрія” перетворилася в один з найкращих пейзажних парків на Україні. У різні часи його відвідували імператори Олександр І, Микола І та інші члени імператорської родини. Його краєвидами милувались Г. Державін, Т. Шевченко, О. Пушкін, А. Міцкевич, О. Бердяєв, Я. Бровинський, визначні політичні та культурні діячі.

Олександрія” - пейзажний парк в романтичному стилі. Численні водоспади та каскади ставків (10,5 га), фонтани і містки, скульптури та інші прикраси роблять „Олександрію” чудовим витвором мистецтва.

http://www.smile-tour.com.ua/images/Buki/425903513.jpg

Відвідуємо парк "Олександрія"та музей родини Браницьких.. Вільний час для сувенірів, фотосесії та кави. ( На території парку працюють кафе).

Буки

http://static.iloveukraine.com.ua/p/0/45/45778/f5af97f6c4ca3f30b30898d42c6f8e70_600x1000.jpg

Екскурсія в Букський каньйон Подорож в с. Буки, яке віднедавна стало дуже популярним екскурсійним маршрутом. Саме тут Ви зможете побачити унікальне природне диво - каньйон в Центральній Україні. Саме село Буки виникло ще в першій половині XVI століття на скелястих берегах річки Гірський Тікич. Старожили розповідають, що тут колись росли букові дерева, - звідси і назва. Неповторний, оригінальний і надзвичайно красивий ландшафт, -  водоспади,скелі, вир, великі і малі струмки та потоки на скелястих гранітних виступах створюють цю неповторну природну довершеність

Це і є Букський каньйон. Це одне з 7 природних див України.

Вільний час. Бажаючі зможуть поласувати ухою чи замовити собі шашлик ( є кілька кафе, вартість обіду - від 80 грн.) або визначити температуру води в каньйоні, - скупавшись у водах Гірського Тікича, чи зробити красиві фото та селфі на скелястих берегах Букського каньйону.

Виїзд у Полтаву.

Вартість Екскурсійного туру з Полтави в парк "Олександрія" та Букський каньйон 800 грн.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка.

Питання, бронювання - за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044

«Умань - Василіанський монастир - Софіївський дендропарк - парк Фентазі - фонтани Умані та Букський каньйон

13.10.19

Виїзд з Полтави  о 2.00.

Буки. Екскурсія в Букський каньйон

Подорож починається з невеличкого с. Буки, яке віднедавна стало дуже популярним екскурсійним маршрутом. Саме тут Ви зможете побачити унікальне природне диво - каньйон в Центральній Україні. Саме село Буки виникло ще в першій половині XVI століття на скелястих берегах річки Гірський Тікич. Старожили розповідають, що тут колись росли букові дерева, - звідси і назва. Неповторний, оригінальний і надзвичайно красивий ландшафт, -  скелі, вир, великі і малі струмки та потоки створюють цю неповторну природну довершеність.

http://static.iloveukraine.com.ua/p/0/45/45778/f5af97f6c4ca3f30b30898d42c6f8e70_600x1000.jpg

Ви побачите  дивовижний і неповторний водоспад „Вир”. Вода Гірського Тікича летить, шумить і вирує по скелястих виступах гранітних каменів, утворюючи неповторний в своїй красі Букський каньйон. Це одне з 7 природних див України.

Вільний час. Бажаючі зможуть поласувати ухою чи замовити собі шашлик ( є кілька кафе, вартість обіду - від 80 грн.) або визначити температуру води в каньйоні, - скупавшись у водах Гірського Тікича, чи зробити красиві фото та селфі на скелястих берегах Букського каньйону.

Переїзд в Умань

Умань.

Екскурсія м. Умань

Екскурсія в Софіївський дендропарк.

Софіївський парк - це весільний подарунок графа Потоцького своїй коханій Софії. Історія Софіївського дендропарку оповита легендами та таємницями, - і Ви зможете до них доторкнутися. Мальовничі пейзажі, затишні алеї,романтичні куточки...Все тут переповнене любов'ю. У гроті Потоцького Ви зможете загадати своє заповітне бажання (адже сам граф над входом написав:"Хто зайде сюди нещасним - вийде щасливим, а хто зайде щасливим - стане ще щасливішим!") Перевірите! А хто вважає, що він грішний - зможе змити гріхи під краплинками водоспаду. І, звісно ж, на Вас чекають неповторні враження - Ви пропливете єдиною в Україні підземною річкою!

Вільний час,катання на катамаранах, гондолах, прогулянка в розарій, відвідання музею воскових фігур,  фотосесія, сувеніри…

приємно втомившись від вражень Софіївського парку, перефотографувавши всі його екскурсійні принади, і. звісно ж, себе на фоні цієї краси, - ідемо на екскурсію містечком Умань. Послухаємо історії, побуваємо у єврейському кварталі, відвідаємо Василіанський монастир, дізнаємося таємниці його підземель.

А потім - ФОНТАНИ УМАНІ.Коли над Уманню опускається вечір, - у парку Шевченка починається світло-музичне шоу фонтанів "Перлина кохання"

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру  800 грн.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка.

Вхідні квитки оплачуються окремо.

Бронювання, замовлення - в офісі агентства та за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Вперше з Полтави!!! Екскурсія на равликову ферму!!!  Міліон равликів на одному полі. Ви дізнаєтеся про особливості  випасу равлика на фермі + дегустація страв зі середземноморських равликів.

Екскурсійний тур з Полтави

«Козацький хутір, равликова ферма  та Дивосвіт Петриківського розпису»

28.09., 5.10.

Виїзд з Полтави о 7.00.

Петриківка.

Мальовниче село Петриківка Дніпропетровської області – широко відомий у світі осередок українського народного декоративного розпису, історичне коріння якого походить від древніх традицій настінних розписів, що сягають у глибину тисячоліть. Унікальний петриківський розпис, який став візитівкою України,  внесено до списку унікальних пам’яток міжнародної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Доторкнутися до таїнства розпису  зможемо і ми, відвідавши Центр народного мистецтва «Петриківка»

Відвідання музею декоративно-прикладного мистецтва та творчих майстерень художників.

Майстер-клас з петриківського розпису.

За бажанням ( і за окрему плату) – відвідання Миколиного хутору -  відоме подружжя майстрів петриківського розпису –  в своїй оселі організували музей-садибу в етностилі, притаманному давнім українським хатам. Тут можна не тільки самому спробувати малювати «петриківку», робити ляльку-мотанку та розписувати писанки, але й скуштувати домашніх традиційних страв.

Після натхненної творчої праці на нас чекають розваги! Ідемо на Козацький хутір!

Там,де раніше були зимівники, зараз детально відреставрований комплекс козацького хутора, з усіма притаманними атрибутами — курені, огорожі, вежі, побут.... Найцікавіше - козацькі забави, катання на конях, та традиційна кухня

Нас зустрічають козаки – з хлібом-сіллю та козацькою наливкою! Екскурсія Козацьким хутором. Відпідання музею народного побуту та єдиного в Україні Музею натільного хреста. А  після екскурсії ласуємо козацьким кулішем та беремо участь у розвагах.

Петриківка відома не тільки своїм унікальним розписом, а ще й конезаводом, який славиться своїми кіньми на весь світ. Тут представлені різноманітні породисті племенні коні, котрі ставали призерами багатьох конкурсів. Якщо залишилися час, сили та бажання – екскурсія на конезавод.

Познайомившись ще з однією самобутньою перлинкою на карті України, придбавши унікальні петриківські сувеніри, створивши і свій шедевр на майстер-класі, відпочивши на козацькому хуторі, - виїжджаємо додому. Але робимо зупинку для селфі біля паркану-рекордсмену ( знесений в Книгу рекордів України як найдовший орнамент)

І новинка!!! Екскурсія на равликову ферму

Оглядова екскурсія "Промислового випасу равлика на фермі" + дегустація страв зі середземноморських равликів.

Вартість туру –390 грн./особа У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, медстраховка. Вхідні квитки оплачуються окремо

ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ з виїздом з Полтави осінь 2019

Екопарк Фельдмана + парк Горького. 280 грн. /260    - щосуботи                                                        Екскурсійний тур з Полтави в екопарк Фельдмана. Програма туру:

Екскурсійний тур з Полтави в екопарк Фельдмана.

21.09., 13.10. Букський каньйон,  Софіївський дендропарк +таємниці підземель Василіанівського монастиря Екскурсійний тур з Полтави в Умань (екскурсія містом+Василіанський монастир), Софіївка, Букський каньйон. 800 грн. Прграма туру:

Екскурсійний тур "Букський каньйон та Софіївський дендропарк+фонтани Умані"

27.09.-30.09. " Дива Поділля" 2 дні. Екскурсійний тур з Полтави у Камянець-Подільський, Бакоту, Хотин, Вінницю.) Вартість 2300грн. Програма туру "Дива Поділля"

12.10. "Золота осінь у парку "Олександрія" + Буський каньйон". Екскурсійний тур з Полтави  в парк "Олександрія" та Букський каньйон. Вартість 800 грн.

12.10. - 14.10. Замки та водоспади Закарпаття. Екскурсійний тур з Полтави в Закарпаття. 3 дні. Мукачево-Ужгород- Невицьке- Карпати - Чинадієво - водоспад Шипіт - озеро Синевір - г.Гимба - Тустань 3 дні, вартість 3500 грн. Програма туру Екскурсійний тур з Полтави у Закарпаття

14.10. "Покрова на Хортиці". Екскурсійний тур з Полтави в Запоріжжя та на Хортицю. Вартість 560 грн. Програма Екскурсійного туру з Полтави "Хортиця та Запоріжжя"

19.10. "Холодний Яр, таємниці Суботова та Чигирина". Екскурсійний тур з Полтави в Чигирин, Суботів, Холодний Яр та Мотроненський монастир. Вартість 580 грн.

Програма туру "Чигирин, Суботів, Холодний Яр, Мотроненський монастир".

26.10 Піраміда Березової Рудки та скарби Переяслава Екскурсійний тур з Полтави в Переяслав: музей під відкритим небом, колегіум Сковороди. Богданівка: садиба-музей  Катерини Білокур, Березова Рудка: палац Закревських та одна з трьох пірамід Європи. 1 день. 550 грн. Програма туру: .Піраміда Березової Рудки та Скарби Переяславщини

02.11. "Парки та палаци Харківщини"  Екскурсійний тур з Полтави в Шарівку,Пархомівку, Наталівку. Вартість 380 грн. Програма туру Парки та палаци Харківщини

09.11 Козацький хутір та дивосвіт Петриківського розпису 400 грн./370 грн. Екскурсійний тур з Полтави в Петриківку. Програма туру: Козацький хутір та дивосвіт Петриківки

16.11 "Стара фортеця та шоколад" Екскурсійний тур з Полтави в Тростянець: музей шоколаду, Круглий двір, палац Голіцина.  450 грн.

12.10.-14.10. "Легенди Волині + Білорусь".  Екскурсійний тур з Полтави в Луцьк та Білорусь ( Острог - Межиріч - Луцьк - тунель кохання - Білорусь) 3 дні.

Екскурсійний тур з Полтави в Карпати

День Незалежності в Карпатах

Екскурсійний тур з Полтави в Карпати Підкорення Говерли на День Незалежності!

День Незалежності в Карпатах

Програма 4 денного екскурсійного туру в Карпати

«Гори, водоспади та підкорення Говерли»

22.08.-27.08.

Полтава- Яремче- Ворохта - Буковель- Говерла - Манява.

А також квадрацикли, рафтинг, риболовля, дегустації...

Виїзд з Полтави в екскурсійний тур в Карпати о 19.00. 22.08.

Нічний переїзд у Яремче.

Зупинка на сніданок, який Ви завбачливо взяли з собою.

 

Екскурсія в Карпати.

Яремче.

Яремче – курортне містечко, що знаходиться над стрімкою рікою Прут, між мальовничими горами, та сусіднє село Дора, яке називають дверима в Карпати.

4 денний тур в Карпати!

Виїзд із Полтави 22.08.19 в 19-00.Приїзд до Полтави 27.08.19

Нічний переїзд у Карпати.

1 День. Яремче. Розміщення в коттеджах.

Виїзд  на  Буковель –  курорт, де все створено для відпочинку.

Ви зможете відпочити на гірському  озері"Молодості", піднятися крісельним підйомником в гори, прогулятися лісовими стежками, подегустувати місцеві настоянки та наїдки у «Фільварку»,  накупити массу сувенірів і зробити красиву  фотосесію. Переїзд в Яремче.Вільний час в Яремче.

2 День.Переїзд до смт. Ворохта, екскурсія "Ворохта-спортивна”: огляд трамплінів, підйом на канатно-крісельному витязі  (250 м); церква Різдва Богородиці (XVII cт.), огляд з дороги, міст Віадук. Поїздка у Верховину, в столицю Гуцульщини, як його називав Іван Франко. Для любителів активного відпочинку можемо запропонувати рафтинг - сплав на надувних човнах по річці Чорний Черемош. На березі Чорного Черемоша надягаємо спорядження, проходимо коротенький інструктаж, і ось Ви вже підкорювач бурхливого потоку. Для любителів драйуа ми пропонуємо поїздку до карпатських вершин – чудовий шанс урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах. Відвідати за кілька годин місця, до яких зазвичай треба витратити кілька днів пішого ходу, можна на потужному позашляховику, що з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя та невеликі потічки.    Для тих,хто не любить активний відпочинок,відвідання музею гуцульского побуту,та майстерклас з виготовлення сиру -будз.Вечеря біля ватри,де для вас приготують грибну юшку та банош,а також навчать  танцю "Гуцульський  аркан".Повернення в Яремчу.

3день. Сніданок

Захоплююча подорож-сходження на найвищу точку України - гору Говерла .Прийшов ваш час побувати на найвищій вершині Українських Карпат, справжньому символі України — горі Говерлі (2061 м). Похід на Говерлу завжди захоплює величчю краєвидів, які сягають сотні кілометрів. Це можливість випробувати свої сили та побачити Карпатські гори у всій красі.З хорошим настроєм, ми заїдемо в Гуцульську пивоварню, де Ви зможете спробувати справжнє карпатське пиво.. Виробляє пиво «Гуцульське»: темне, темне медове, червоне, біле і т.д. Повернення в  Яремчу.

Для тих, хто не буде підкорювати Говерлу, - пішохідна  екскурсія. – на скелі Довбуша та  гору Маковиця, висотою більш як 980 м. над рівнем моря.

Екскурсія в Карпатський ландшафтний парк та на скелі Довбуша. Хаотично розташовані групи каменів, де згідно легендам, ховав своє золото і коштовності Олекса Довбуш. Серед головного масиву скель є залишки скельного монастиря. Кажуть, що ченці тут не один рік видовбували в скелях житлові і господарські приміщення. Крім всього цього, ви зможете насолодитися прекрасною панорамою Карпат та відпочити від метушні міста. А якщо пощастить, то й знайти скарби Олекси Довбуша.

Спускаємося з гір – і на нас чекає ще одне диво карпатської природи -  водоспад   Пробій, мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів. (Поряд розташований сувенірний ринок, де можна придбати дивовижні творіння місцеві сувеніри.

А на завершення активного дня ,у Вас буде унікальна можливість власноруч зловити форель на вудку.Спійману вами форель запікають на мангалі..

Вечеря, де Вас чекає фірмова уха із форелі та шашлик!

4 день                                                                                                                         Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія Карпмтами продовжується!

Таємниці українського Афону

На околиці мальовничого прикарпатського села Манява, між схилами гір височіють мури та башти православного чоловічого Хрестовоздвиженського монастиря, відомого як Скит Манявський. Жодна пам’ятка минулих часів не овіяна такою кількістю легенд та таємниць, як цей Скит. Він і нині притягує своєю загадковістю усіх, хто переступив поріг його воріт. А в декількох кілометрах від монастиря, у казковому мальовничому місці, на нас чекає ще одне диво – 18-метровий Манявський водоспад, один з найгарніших водоспадів Карпат. Він розташований між скелями у дивовижній гірській ущелині та являє собою каскад з трьох водоспадів, у підніжжя яких знаходиться невеличке озеро. За народними повір’ями, якщо скупатися у цьому озері, то обов’язково станеш молодшим.

Родзинка туру - відвідання Манявського водоспаду - найвищого водоспаду в Карпатах. Їдемо на позашляховику по гірських річках , через буреломи, уздовж карпатських полонин. Невеликий екстрим і море веселощів Вам забезпечені :). Видовище вражає: ущелина в "диких" Карпатах, тиша і шелест падаючої води ...Вільний час. Виїзд на Полтаву.

Вартість туру  3250грн.

До вартості входить: проїзд автобусом туристичного класу,проживання в номерах зі зручностями в номері,3 сніданки,3 вечері,екскурсійне обслуговування,супровід керівника групи, страховка.

До вартості не входить: вхідні квитки,обіди, поїздка на Говерлу (100грн),в Буковелі підйомник,поїздка в гори,рафтінг,проїзд до водоспаду.

«Гори, водоспади та романтика Парижу»

27.06.-29.06.

Виїзд з Полтави в екскурсійний тур в Карпати о 19.00. 27.06.

Нічний переїзд у Чернівці.

Зупинка на сніданок, який Ви завбачливо взяли з собою.

Екскурсія маленьким Парижем - саме так називають Чернівці

Ми потрапляємо в місто – перлину архітектури, яке, як і Рим, розкинулось на 7 пагорбах і яке нічим не відставало від Відня і було негласною столицею Європи, місто - де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових магазинів було більше, ніж кав'ярень.

Ви прогуляєтеся старовинними вуличками, які зберегли романтику колишніх часів, відвідаєте 5 площ, побачите міську ратушу , де щодня, долаючи 126 сходинок вежі, нагору піднімається сурмач у буковинському народному вбранні. І о 12 годині з балкона вежі він виграє на трубі мелодію «Марічки» на всі чотири сторони світу, Ви побачите  театр, Католицький костел і Кафедральний собор, Вірменську і П'яну церкву.

Ви відвідаєте істинну перлину міста - резиденцію митрополитів Буковини і Далмації, що зводилася з 1864 по 1882 роки. У цій дивній за своєю красою споруді вбачаються візерунки української вишивки і буковинського килима, гуцульської писанки, легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічну цілісність неповторного ансамблю, що включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО

Вільний час.

І якщо Ви вже в  Чернівцях,  обовязково треба:

1) залізти на величезний триколісний велосипед, забутий Гулівером на Турецькій площі щоб побачити найвищу точку всієї рівнинної України, 2)віднайти на алеї зірок зірку Івасюка і заспівати просто на вулиці «Червону руту» 3)звірити час за віденським сонячним годинником; 4)зайти в резиденцію митрополитів, так, щоб на Вас не впав мальтійський хрест;                  5)посидіти в кованій кареті для щасливих доріг,                                                                                          а також посмакувати буковинських страв( не забудьте про бануш та місцеві наливки!) у затишних ресторанчиках чи кафе!!!

Екскурсія Прикарпаттям продовжується.  Переїзд у Коломию.

Екскурсія у Коломию, під час якої ми оглянемо головний проспект, міську ратушу, дерев’яну церкву XVI століття, відвідаємо  музей «Писанка» – єдиний в Україні, що занесений у книгу рекордів Гіннеса. Колекція цього унікального музею нараховує близько 10 тис. експонатів не тільки з усіх регіонів України, але й з Польщі, Чехії, Румунії, Франції, Канади, Пакистану, Індії, Китаю, Єгипту та Алжиру.

Яремче.Поселення в готель. Вільний час.

(У готелі є басейн, сауна, карпатський чан, мангал і альтанки для відпочинку)

2 день.

Сніданок.

Виселення з номерів.

Екскурсія в Карпати.

Яремче.

Яремче – курортне містечко, що знаходиться над стрімкою рікою Прут, між мальовничими горами, та сусіднє село Дора, яке називають дверима в Карпати.

Екскурсія в Карпатський ландшафтний парк та на скелі Довбуша (висота до 30 метрів). Хаотично розташовані групи каменів, де згідно легендам, ховав своє золото і коштовності Олекса Довбуш. Серед головного масиву скель є залишки скельного монастиря. Кажуть, що ченці тут не один рік видовбували в скелях житлові і господарські приміщення. Крім всього цього, ви зможете насолодитися прекрасною панорамою Карпат та відпочити від метушні міста. А якщо пощастить, то й знайти скарби Олекси Довбуша.

Спускаємося з гір – і на нас чекає ще одне диво карпатської природи -  водоспад   Пробій, мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів. (Поряд розташований сувенірний ринок, де можна придбати дивовижні творіння місцевих майстрів.)


Обід.

Екскурсія Карпмтами продовжується!

Таємниці українського Афону

На околиці мальовничого прикарпатського села Манява, між схилами гір височіють мури та башти православного чоловічого Хрестовоздвиженського монастиря, відомого як Скит Манявський. Жодна пам’ятка минулих часів не овіяна такою кількістю легенд та таємниць, як цей Скит. Він і нині притягує своєю загадковістю усіх, хто переступив поріг його воріт. А в декількох кілометрах від монастиря, у казковому мальовничому місці, на нас чекає ще одне диво – 18-метровий Манявський водоспад, один з найгарніших водоспадів Карпат. Він розташований між скелями у дивовижній гірській ущелині та являє собою каскад з трьох водоспадів, у підніжжя яких знаходиться невеличке озеро. За народними повір’ями, якщо скупатися у цьому озері, то обов’язково станеш молодшим.

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру   2300 грн./ос. 

У вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, проживання в готелі (номери зі зручностями), харчування – 2 обіди, 1 сніданок, медстраховка.

Акционные цены на июнь на отдых в Железном Порту

ЧАСТНЫЙ МИНИ-ПАНСИОНАТ

Стоимость турпутевки  на отдых в Железном Порту указанана 1 чел. на каждый заезд и включает: проезд (автобус МAN и SETRA ,ТВ,  кондиционер, WiFi - фото автобуса внизу странички), проживание 7 ночей (в номере есть все удобства +ТВ, холодильник, кондиционер), медстраховка на дорогу и весь тур отдыха.

АКЦИЯ НА ВЫЕЗД 14.06.,18.06.,21.06.25.06.,28.06.

14.06. - 2150 грн.,

18.06.,21.06. - 2290 грн.,

25.06., 28.06. - 2300 грн.

..... все даты выездов - в разделе Железный Порт


....

Найкращий подарунок

3 дні  Виїзд 10.05.

Вартість 1950грн/ос.

Тур без нічних переїздів!!!

Екскурсії по Варшаві та Кракову у вартості туру!!!День 1.

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд в Варшаву.
Оглядова автобусна екскурсія по «Королівська столиця - Варшава» - чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! Варшава зачаровує кольоровими будиночками з декоративними скульптурами і розписом; суворо-величні костели. Вся ця краса відбивається в річці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена, яка передбачила рибалкам, що тут буде засноване велике місто. І найцікавіше, що саме так і сталося!
Вечірня програма екскурсія «Таємниці Загадковій Варшави» (23€/18Є). ... романтичне, чарівне і таємниче Старе місто Варшави запрошує в гості. Тут важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці або по величезній декорації з затишними різнокольоровими будинками. Ми побачимо одну з найкрасивіших будівель, яку часто зображують на листівках Варшави. Обов'язково зробимо фото з символом міста, який зображений на гербі, а ще будемо вражені красою Кафедрального костелу св. Яна і св. Анни, колоною Сигізмунда III Вази, а також замкової площею. Ви дізнаєтеся, що приховують стіни королівського замку, і які історії вони зберігають. Ми з вами побачимо, таємні куточки, маленькі провулки, поговоримо про незвичної назви вулиць і дивних гербах будинків, які збереглися до наших днів.
Ви хочете розслабитися і насолодитися гарячими джерелами? Запрошуємо відвідати ідеальне місце, щоб поплавати в гарячій воді - Терми Mszczon?w (23Є + вх. квиток).
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Польщі.

День 2.

Варшава - Краків

Сніданок. У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:
• візитну картку Варшави - резиденцію польських королів, прекрасний Королівський палац (18€+вх. білет). Ми отримаємо задоволення від розкішних інтер'єрів палацу: лицарський і тронний зал, мармурова кімната, зал сенаторів і бальний зал з 17-ю позолоченими колонами і найбільшим в країні плафоном з розписом. А під захоплюючу історію про палац, який повстав з попелу, ми відвідаємо королівські покої, в яких зберігаються картини відомого великого польського художника - Яна Матейки
• красивий палац Варшави, королівську резиденцію Яна ІІІ Собеського й Августа ІІ - розкішний Палац Вілянув! (26€/18€). «Захопленнню немає межі!» ... Саме ці слова ми згадуємо, насолоджуючись витонченістю та неповторним декором палацу ... Зали з чудовими інтер'єрами, шедеври живопису XVI-XIX століть. Нас чекає світ королівської розкоші!
Переїзд до Кракова. Оглядова екскурсія по місту «Легенди Кракова». Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини...
Запрошуємо скуштувати «Ласощі польських королів» (26€/21Є). Запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод розповість таємницю пивоваріння, покаже, де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороший вечеря з келишком пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий... Поселення і ночівля в готелі.

День 3.

Львів - Краків - Величка

Сніданок. У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:
• «Казімеж - дві культури, дві релігії» (18€/13€). Нас чекає прогулянка по Казімежу - сьогодні район Кракова, а коли - то окреме містечко, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Під час екскурсії ми побачимо костел на Скелі, місце загибелі св. Станіслава - місце паломництва польських королів, костел св. Катерини, єврейський квартал, який оповитий цікавими історіями, і де присутній неповторна атмосфера...
•  "Польский Акрополь" - Вавельский замок (18€/13€). Расположенный на высоком берегу Вислы, "Вавель" включает в себя королевский замок, кафедральный собор, и систему замковых укреплений. Вавель - тот замок, в который охота идти, потому что величие, которое окутывает его, притягивает любого, кто оказывается рядом. Он возвышается над городом, такой изящный и монументальный одновременно. А когда попадаешь на территорию замка, кажется, что здесь собрана архитектура всех стран и народов.
• один з найбільших підземних музеїв Європи - Краківський підземний музей (16 € + вх. квиток), який розповість нам яким був Краків кілька століть назад.
• "Соляні Копальні" Велічки "(18 € + вх. Квиток) - найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні витвори. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок ...
Виїзд в Україну. Перетин кордону. Прибуття до Львова орієнтовно 00:00  (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

Екскурсійний тур з Полтави в дендропарк Кропивницького

Екскурсійний тур з Полтави в парк тюльпанів Кропивницького.

Полтава- хутір Надія - Кропивницький - Полтава

Виїзд з Полтави на екскурсію в дендропарк м.Кропивницький 20.04. та 30.04. о 5.00.

Перша наша екскурсійна зупинка - на хуторі Надія. Заповідник-музей "Хутір Надія" є однією з найвизначніших історико-культурних пам'яток України. Більше ста років тому на місці, де тепер шумлять могутні дуби і стрункі тополі, плодоносить фруктовий сад, блищить широкий став, був голий степ. Садибу було засновано визначним українським драматургом, актором, театральним та громадським діячем Іваном Карповичем Тобілевичем (Карпенком-Карим) на 11 гектарах землі, що дісталася у спадщину його дружині, Надії Карлівні Тарковській. Саме на спомин про неї Іван Карпович дав назву хутору.

Запрошуємо в Українську Голландію!
Саме так часто називають дендропарк у Кропивницькому. Адже кожної весни він перетворюється на справжню квіткову феєрію - море чудових весняних квітів, що розкинулися на площі 45 гектарів і переливаються неймовірним різноманіттям барв.
Тюльпани, нарциси, гіацинти, мускарі - ніде в Україні ви не знайдете стільки кольорів і форм квітів зібраних в одному місці. Гуляючи по алеях і стежках дендропарку, милуючись різноманітністю яскравих фарб і вдихаючи незвичайні аромати квітів, не припиняєш дивуватися все новим і новим яскравим квітковим пейзажам. Насолодитися тюльпановою казкою можна вже 20.04. та 30.04., вирушивши з Полтави на екскурсію в Кропивницький.
Окрім квіткової феєрії на Вас чекають більше 40 атракціонів, зоомістечко, спортивні зони, мережі закладів харчування та розважальні заходи.

Вартість туру – 500 грн.У вартість екскурсійного туру з Полтави в Кропивницький входить: проїзд, туристичний супровід, медстраховка.

Окремо оплачується вартість вхідних квитків у музеї


Запис на екскурсію в офісі турагентства " TERRA" та за за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

АКЦІЯ РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ!!!

Триває Акція раннього бронювання літнього відпочинку на тури в Туреччину, Туніс, Єгипет, Іспанію, Італію,Грецію, Чорногорію, Болгарію, Грузію.

Триває 3 етап акції раннього бронювання до 26.04. - знижки на тури до 15%*

При бронюванні турів можлива оплата частинами.

Є два варіанти оплати турів по Акції раннього бронювання.

Ви можете зразу оплатити всю вартість тру, - і ніякі коливання курсів валют Вас уже не будуть хвилювати, або Ви при бронюванні туру оплачуєте лише 30% вартості туру. Залишок суми - доплачуєте за 14 днів до вильоту/виїзду. (Залишок суми буде перераховано по дйісному курсу на день доплати)

Встигніть забронювати по Акції!!! *Знижка уже включена у вартість туру, який Ви підібрали у нас на сайті.

АКЦІЯ РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ НА ЧОРНОМУ ТА АЗОВСЬКОМУ МОРІ

АКЦІЯ РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ В УКРАЇНІ
(ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ, СКАДОВСЬК, ЛАЗУРНЕ, БЕРДЯНСЬК) -
розпочинається з 1 квітня і триватиме до 25 травня.

Акція раннього бронювання літнього відпочинку на Чорному морі триває в 2
етапи.

1 етап триває з 1.04. до 20.04. Вартіість турів - найнижча!!! Вартість турів по Акції раннього

бронювання уже доступна у розділі Отдых на Черном море" і поширюється на відпочинок у Залізному Порту на б/в "Барракуда". Можлива оплата частинами. (при бронювання вноситься передоплата, обираєте місця в автобусі,  а за 14 днів  до виїзду доплачується залишок суми турпутівки)
2 етап Акції раннього бронювання відпочинку на Чорному морі в Залізному Порту триватиме з 21 04 до 21.05.

Скористайтеся акцією - і забронюйте собі відпочинок по ціні минулого року!
Кількість місць обмежена.
Туристи, які хочуть скористатися тільки послугами нашого транспорту, - зараз мають
можливість вибрати кращі місця в автобусі.

Графік виїздів: Чорне море - вівторок, п'ятниця,
Азовське море - вівторок, четвер, пятниця, субота.

Раді повідомити Вам, наші шановні туристи, що в цьому році ми відкриваємо
власний рейс до Бердянська. Вашій увазі будуть запропоновані турпутівки з
проживанням у санаторії та на базі відпочинку Бердянська. Також можна
скористатися тільки транспортними послугами. Виїзди на відпочинок в Бердянськ будуть щотижня
по пятницях ( на 7 н.) , починаючи з 21.06. Більше інформації - у відповідному розділі
нашого сайту уже з 3.04.
Чекаємо Вас в офісі турагентства "TERRA" - вул. Сінна 2/49, ( готель "Київ", 2
поверх) оф.234. Тел.: 050--107-16-89, 096-57-67-044

Ваше турагентство "TERRA"

 

 

 


Автобусний тур з Полтави у Львів та Закарпаття на Новий рік

Новорічні пригоди в Закарпатті 2019

Новорічний тур з Полтави у Закарпаття  Акція раннього бронювання (діє до 11.12.)!!!

Львів – с.Синяк - Шипіт – Бене – Косино- Чинадієво – Мукачево – Лумшори - Ужгород

У програмі Новорічного туру в Закарпаття - екскурсії, розваги, гірськолижні курорти, дегустації, термальні басейни, чани, засніжені замки та середньовічні міста!

Новий рік у Закарпатті!!!

4 активних дні!

Виїзд з Полтави в Новорічний тур по Закарпаттю 29.12.18. о 17.00.

(Можлива посадка туристів у Решетилівці, Хоролі, Лубнах, Пирятині, Києві)

Повернення в Полтаву 3.01.19. 

1день. Львів. Екскурсія по Львову

Скільки б разів Вам не доводилося бувати у Львові – місто Вас може дивувати знов і знов: і новими затишними кав’ярнями, і казково прикрашеними про менадами, і ароматом шоколаду, і передчуттям новорічного свята. Екскурсія середньовічним містом –  знайомство з унікальними пам’ятками древнього Львова, - Собор святого Юра, монастир бернардинців, Домініканський костел, Вірменська церква, Глиняна вежа та церква трьох Святителів, площа Ринок, -своєрідний музей під відкритим небом. За бажанням Ви зможете побувати  в справжньому італійському дворику та королівських палатах, театрі пива та «Криївці», спуститися в копальню кави, щоб посмакувати запаяної кави чи відвідати «Реберню»  А коли всі ці пункти нашого маршруту будуть виконані - побачимо Львів з висоти пташиного польоту - піднімемося на міську Ратушу, де у Вас буде нагода загадати бажання на оглядовому майданчику, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок, а потрібні слова Вам підкаже дзвін серця міста – головного годинника Львова.

Переїзд у Закарпаття. Дорогою ми будемо милуватися мальвничими схилами Карпат, прозорими, немов сльоза, гірськими річками, смерековими лісами, синіми озерами, невеличкими містечками, високими перевалами та засніженими вершинами.

Розселення в котеджах с. Синяк «Пролісок» та «Синяк Vilux» (Усі номери зі зручностями)

Вечеря.

2 день. Екскурсія по Закарпаттю

Сніданок.  Знайомство із Закарпаттям розпочинаємо з релаксу! Їдемо в Косино! Термальні джерела та  басейни цього Закарпатського курорту відомі здавна. Термальна вода, насичена дуже корисними мікроелементами подається в басейни з природною температурою 36 – 40 градусів. У Вас буде 3 години на термальний релакс. Тут кожен може вибрати де набиратися сил, адже на території комплексу 7 басейнів - 4 термальних, прісний з аква-баром, басейн для плавання і дитячий басейн з гіркою-атракціоном, а також дві ванни Кнайпа. Для Вас в Косино є також різноманітні сауни – евкаліптова та угорська, соляна та турецька. І звісно ж, відомі на все Закарпаття відкриті басейни з пивом, вином і кавою!

Але не тільки своїми термами  славиться Закарпаття. Це ще й край з ароматом вина. Запрошуємо на дегустацію закарпатських вин до приватних винних погребів містечка Бене. Брати Параски – рицарі Ордену святого Венцела – проведуть для нас презентацію та дегустацію своїх вин.

Повернення в готель. Зимові пригоди нашого новорічного туру по Закарпаттю продовжуються. Запрошуємо на вечірню екскурсію із смолоскипами «Таємниці та романтика Чинадіївського замку». Замок Сент-Міколош –  самий загадковий замок Закарпаття. Він зберігає історії кохання та таємниці його власників, амбітні плани та сподівання. Ви зможете зануритися в атмосферу середньовіччя, пройти таємними ходами замку із смолоскипами,  дізнатися всі таємниці обителі.

Повернення в готель. Підготовка до Новорічної ночі!

Новий рік у Закарпатті!!!

Зустріч Нового року!

Для всіх бажаючих туристів  Новорічний бенкет у ресторані. Початок о 22.30.

3 день Новорічного туру в Закарпаття

Пізній сніданок.

Виїзд на гірсько-лижний курорт Синяк. Засніжені вершини, сучасні гірськолижні траси, підйомники, лижі, санки, сноуборди, сноутюби, смачні закарпатські наїдки та ароматний глінтвейн. Відпочиваємо!

Вечеря в етно-корчмі «Закарпатський крендес» в Мукачево. Смачна закарпатська кухня, фірмові страви та напої, пісні та танці!

Повернення в готель. Відпочинок.

4 день Новорічних пригод по Закарпаттю.

Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія по Закарпаттю

На нас чекає старосвітське джакузі – їдемо в Лумшори.

Лумшори - невелике село, оточене гірськими схилами та стрімкими водоспадами, воно немов охороняє себе від навколишнього світу, попереду - тільки гори і небо. Недалеко від села ми побачимо каскад невеликих водоспадів , потоки яких мчать сюди з полонини Руна та падають на гладкі сірі камені з висоти 12 м. Але, в першу чергу, Лумшори відомі процедурою купання в чанах , яку практикують тут ще з XVII століття! Нас посадять у величезний мідний чан з мінеральною сірководневою водою і будуть «варити» на повільному вогні. А якщо стане гаряче - можна, і навіть потрібно, охолонути в гірському потоці, який неспішно «біжить» в декількох метрах від чану. Відпочиваємо і насолоджуємося!

А поки Ви «варитеся» в чанах – для Вас готується бограч. Обід.

Переїзд в Ужгород. Екскурсія Ужгородом.

Старовинне місто Унгвар - місто унікальних історичних пам’яток та архітектурних ансамблів, місто сакур та магнолій. Ми побачимо найдовшу засніжену (сподіваємося!) липову алею Європи, Хрестовоздвиженський собор, будівлю Жупаната, шедевр дерев’яної архітектури Закарпаття – Шелестовську церкву, синагогу та, звісно ж, Ужгородський замок. Як і усі замки, Ужгородський також має свої легенди, одну з яких – про Білу діву, ми обов’язково почуємо. Тут, під стінами старого замку, зустрічаються далеке минуле та сучасність. Вільний час в Ужгороді. Ви зможете прогулятися  вулицею Корзо, відвідати затишні кафе та недорогі магазинчики міста, зайти в «Годинку», щоб посмакувати сидру та інших місцевих напоїв.

Виїзд у Полтаву.

Вартість новорічного туру по Закарпаттю

3800 грн/ос.

У вартість туру " Новий рік у Закарпатті" входить: проїзд комфортабельним автобусом (м’який теплий салон,ТВ, WiFi, фото автобуса - у розділі " Пасажирські перевезення"), проживання в готелі (номери зі зручностями), харчування(3 сніданки, 1 обід, 1 вечеря), екскурсійна програма, туристичний супровід, медстраховка.

Окремо оплачується: вхідні квитки в замки, вхідний квиток в терми, підйомники та прокат лиж ,сноубордів і т.п., дегустації, Новорічний бенкет (700грн.), особисті витрати

 

Экскурсии с Полтавы на фабрику елочных игрушек

Выезд с Полтавы на фабрику елочных игрушек

8.12., 15.12. и 22.12. в 4.00.

В программе тура -

предновогодний зимний Киев, главная елка страны, праздничный Крещатик,  Киево-Печерская Лавра, водно-информационный центр (музей воды) и фабрика елочных игрушек.

Посетив уникальную экскурсию по Клавдиевской фабрике елочных игрушек, вы пройдете несколько станций:

Стеклодувный цех. Именно здесь из стеклянной колбы рождается новогодняя игрушка.  Стекло нагревается до 600 градусов и искусные стеклодувы выдувают игрушки разнообразных  форм и размеров.

Серебрильный цех.
Опытный мастер покажет Вам, как при помощи специального раствора, прозрачные елочные игрушки приобретают зеркальный цвет.

Художественный цех.
Здесь Вы увидите, как на игрушки наносятся разнообразные рисунки и мотивы.  Талантливые художницы с радостью покажут Вам секреты и особенности своей техники росписи.

Музей елочных игрушек.

Первый на Украине музей елочных игрушек со всего мира! Только здесь представлены лучшее достижения крупнейших фабрик мира! Музей состоит из трёх залов: старинная и современная игрушка, сказочный город в миниатюре и уникальный "Эрмитаж".

Волшебная комната с сюрпризом
Новогоднее настроение и незабываемые воспоминания!

Почта Деда Мороза.
Уютная избушка с видом на чудесный горный пейзаж.  Здесь можно приобрести сувенирную открытку с печатями Почты Деда Мороза и нашей фабрики, а так же сфотографироваться на память.

Супермаркет елочных игрушек. Это завершающая станция экскурсии по Клавдиевской фабрике елочных украшений. Здесь Вы сможете приобрести елочные игрушки нашей фабрики. Лучшие цены, качество и ассортимент порадуют каждого !

Всех приглашаем на увлекательный мастер-класс «Символ 2019 года своими руками»

Вы сможете разрисовать елочную игрушку своими руками, под руководством опытной художницы. Каждому ученику выдается елочный шар диаметром 80мм, на котором контуром нанесен рисунок, праздничная упаковка и комплект материалов и инструментов  для росписи.  Вы научитесь двум техникам росписи, а так же сможете подписать игрушку. По окончании "урока" все участники забирают свои работы на память.

Стоимость тура  600 грн.

В стоимость входит транспортное и экскурсионное обслуживание по всему маршруту,медстраховка.

Входные билеты и мастер-класс - за отдельную плату

Бронирование тура на фабрику елочных игрушек по тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044 и в офисе турагентства " TERRA"

Екскурсійний тур з Полтави на Хортицю

Екскурсійний тур з Полтави на Хортицю та Запоріжжя  27.10

Виїзд з Полтави о 4.00.

Дніпро - історія і сучасність міста.

Екскурсія з Полтави в Запоріжжя

Запоріжжя

Де колись Дніпро могутній вирував, б’ючись об пороги, де козаки оборону тримали на південних рубежах країни, де великий Луг починався і де вольниця козацька гартувалася на неприступних берегах Славути – виникло місто Запоріжжя – в 1927р. – розпочалася найвеличніше будівництво початку століття – Дніпрогес. З Дніпрогесу і починається наше знайомство з  Запоріжжям – колись показовим соціалістичним містом. Автобусна екскурсія містом.

Екскурсія на Хортицю

Хортиця- острів, омитий Дніпром і овіяний козацькою славою. Пройдемося Тарасовою стежкою, послухаємо історії про Хортицю та пороги, побачимо Чорну скелю, Три стоги, Зміїну печеру, піднімемося на курган  - і перед нами все Запоріжжя!!!

А потім – дорога на Січ. Екскурсія в унікальний музей під відкритим небом – Запорозька Січ. Саме там проходитиме театралізоване дійство "Покрова на Хортиці"

І родзинка Хортиці – виступ кінного театру «Козаки»

Вільний час. Обід. Сувеніри. Фотосесія. Бажаючі зможуть викувати собі на щастя монетку, позмагатися в стрільбі з лука чи арбалета. А ті, хто цікавиться язичницькими віруваннями, – може пройти стежками наших предків до древніх капищ.

А коли над Запоріжжям опуститься вечір – виїжджаємо до 700 літнього козацького дуба, під яким писали козаки листа турецькому султану.

Виїзд в Полтаву.

Вартість екскурсійного туру з Полтави на Хортицю та Запоріжжя – 520 грн./500 грн.

У вартість екскурсійного туру на Хортицю включено транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту,  медстраховка.

Замовлення екскурсії  на Хортицю та Запоріжжя за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Екскурсія з Полтави на Хортицю та Запоріжжя


Екскурсійний тур з Полтави на Бал Хризантем в екопарк Фельдмана  20.10.

Екскурсійний тур з Полтави в екопарк Фельдмана на Бал хризантем

20.10.

Запрошуємо на Бал хризантем у Фельдман Екопарк 14.10. Це яскраве, фантастичне  квіткове шоу. Ви побачите флористичні композиції химерних форм і ще більше живих хризантем вишуканих кольорів, - 40 тисяч «королев осені», як часто поетично називають хризантеми, - а також квіткові скульптури й художні композиції з них. І, звичайно ж, саме відкриття Балу хризантем традиційно стане яскравим шоу, що запам’ятовується: для дорослих і дітей

Виїзд з Полтави в екопарк Фельдмана на Бал хризантем 20.10. о 8.00.

Екскурсія в Екопарку Фельдмана.  Бал хризантем.

Вільний час. Відпочинок. Переїзд у Парк Горького.

17.30. Виїзд у Полтаву.

Екскурсійний тур з Полтави на Бал хризантем в Екопарк Фельдмана + парк Горького. Виїзд  20.10. Вартість - 250 грн./дорослий., 230 грн./дит.

Запис в екскурсійний тур на Бал хризантем в екопарк Фельдмана - в офісі турагентства  " TERRA" та за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Тур з Полтави в екопарк Фельдмана та парк Горького

 

Екскурсійний тур у Батурин "Український Версаль та гетьманська столиця"

Екскурсійний тур з Полтави «Батурин –  український Версаль та гетьманська столиця»

20.10.

Виїзд з Полтави . о 4.00

На мальовничому березі річки Сейм зупиняємося на сніданок.

Екскурсія історичним Батурином - колись столицею Лівобережної України і офіційною резиденцією  гетьманів, - містом, яке пережило страшну трагедію і відродилося знову.

Починаємо знайомство з археологічних досліджень та знахідок. В експозиції Археологічного музею експонати від найдавніших часів Батурина до часів козацької доби та гетьманської резиденції

Відвідуємо будинок Генерального судді Лівобережної України – Василя Леонтійовича Кочубея ( єдина вціліла  будівля після Батуринської трагедії 1708р).

Тут вирішувалися справи державної ваги, виношувалися історичні задуми. Тут кохала і страждала Мотря, ці кімнати пам’ятають  Кочубея, і Розумовського, іМазепу, і Величка.

А в підвалі будинку є кімната тортур – бажаючі можуть відвідати!.

Прогулюємося старовинним парком Кочубея, де відбувалися романтичні зустрічі Мазепи та Мотрі, алея Кохання приведе нас до пам’ятного знаку Великого Кохання (і всі закохані, та ті, хто ще чекає на це велике почуття, – зможуть загадати заповітне бажання)

Обід у затишному кафе на березі мальовничої річки Сейм.(оплачується додатково)

В урочищі Цитадель збереглися залишки земляних укріплень стародавньої фортеці,  вік якої 900років. Саме тут колись пролилася кров батуринців та захисників міста – їх було знищено за наказом Петра 1, як і стерто з лиця землі і саму фортецю, і кам’яні палати, і гетьманську скарбницю, і церкву. Але місто відродилося і відновилася Цитадель.

Через Замковий міст та Головну віз’ну замкову вежу потрапляємо на територію відновленої Батуринської фортеці. Все тут як в давнину -  оборонні мури, сторожові вежі, гетьманський будинок, замкова церква  Воскресіння Господнього, гетьманська скарбниця та криниця з цілющою водою. З оглядового майданчика (29 м.) головної вежі  - милуємося краєвидами.

Відвідуємо палац гетьмана Кирила Розумовського, – отримавши Батурин з усіма землями і людом у довічне користування, - він вибудовує величний палац у класичному стилі, який вражав розкішшю і довершеністю.

Переїзд в с. Осич – саме там знаходиться монастир, відомий ще з 12ст. – Свято-Миколаєвський Крупецький монастир. До цього часу в монастирі зберігається головна святиня – ікона Миколая Чудотворця.

Знайомимося з життям монастирської обителі

Виїзд в Полтаву

Вартість екскурсійного туру в Батурин – 580грн.

Екскурсійний тур з Полтави  "Традиції скіфів та шедеври Пархомівки"

16.06.18.

Виїзд з Полтави 16.06. о 7.00. від готелю « Київ»

Котельва – Пархомівка.

Недалеко від Котельви є  невелике село Пархомівка з унікальним художнім музеєм в будинку панської економії  цукрозаводчиків Харитоненків. У музеї зберігаються картини (оригінали!)П. Пікассо, В. Верещагіна, Т. Шевченка, І. Шишкіна,  В. Маяковського,  М. Реріха, М. Врубеля, І. Левітана, Т. Яблонської, Малевича.  Все це завдяки учителю історії – Опанасу Луньову. Він  був людиною харизматичною, мав праведну енергетику, а також  мав хороших друзів, був знайомий з директором Ермітажу, мав доступ до фондів. Вилучені на митниці контрабандні картини були, фактично, нічиї, і вони (завдяки хорошим друзям Луньова) передавалися в Пархомівку.  Музей так прославився, що йому дарували цінні експонати – меблі, картини, ікони; вироби з кераміки, глини, дерева; порцеляну першого німецького порцелянового заводу, шедеври майстрів з Індії, Японії, Китаю. А ще тут зберігається ледь не єдина в Україні ікона, намальована на черепі риби.  Роботи Малевича також не випадкові, адже він жив у Пархомівці у 1890-1894 рр., закінчив тут п'ятикласне училище, а його батько працював управителем на заводі Харитоненка.

Переїзд до древнього скіфського поселення – Гелон, - більш відоме нам як Більське городище. Цього літа у Більському Городищі вдруге пройде унікальний етнофестиваль «Гелон-фест» - знайомство з традиціями скіфів.

На гостей фестивалю чекають майстер-класи від скіфських реконструкторів та професійних гончарів, неймовірне свято ковалів, презентація робіт найкращих майстрів народної творчості Полтавщини, а ще виступи кращих артистів України.

Побачать відвідувачі «Гелон-фесту» виставку кулінарних робіт зі скіфською тематикою, видовищне фаєр-шоу. Побувають на театралізованій екскурсії Більським городищем з відвідуванням місця розкопок.

Вартість туру  330 грн.

 

Таємниці Суботова та Холодного Яру

Екскурсійний тур  09.06.18

Вартість 480  грн.

Виїзд з Полтави о 6.00.

В сиву давнину біля підніжжя великої кам’яної гори росла дивна трава - чигир. Дівчата збирали її до схід сонця та готували чар-зілля, а козаки нею рани виліковували. Тож і поселення, що поряд було, назвали Чигирин. А згодом він стає адміністративною столицею України

Чигирин.

Історія та сучасність міста в оглядовій екскурсії. Сходження на Замкову гору – оглядаємо місто з висоти пташиного польоту. Оцінюємо  залишки Чигиринської фортеці 17 ст.,  піднімаємося на бастіон Дорошенка. Колишній карєр з видобування пісковика, камінь бажань – загадуємо бажання!!!, козацька криниця.

http://tutbuv.com/wp-content/uploads/2010/12/00dtfh4f.jpg

Гетьманська резиденція  де Богдан Хмельницький приймав  послів інших країн, вів переговори, вирішував важливі справи державної ваги.

Церква Петра і Павла

Відвідання Національного музею-заповідника  Богдана Хмельницького.

Чигирин. . Уголок Замковой горы

Суботів – колишні маєтності Хмельницьких, Замчище.

Унікальна Іллінська церква – памятка історії та архітектури,  - церква –фортеця – і при потребі вона повинна була ще і захистити місцевих жителів від ворога ( товщина стін – 1,5 -2 метри, а вікна знаходяться на висоті більше 4 метрів, - щоб вершник,ставши в стремена, не міг дотягнутися до вікна. А в горішньому ярусі замість  традиційного орнаменту, прикрас – вікна –бійниці). Тут знаходиться усипальниця Б.Хмельницкого. Точніше, тут був похований Богдан,- але таємниця поховання гетьмана до цього часу нерозгадана.

Три криниці з цілющою водою – символ дівочої любові і самопожертви –їхня чиста вода втамовувала спрагу та заліковувала  рани ( вмиваємося для жіночої краси та п’ємо воду для чоловічого здоров’я)

Медведівка – батьківщина Максима Залізняка. Скіфське городище,пам’ятні місця Коліївщини.

Відвідання  Троїцької церкви Мотронинського монастиря – відомого ще з часів Ярослава Мудрого та Київської русі. Старі підземні  чернечі печери на околицях лісу,.Монастирський став, «Склик»

А далі – містика та таємниці Холодного Яру

Буда. 1100літній  дуб Максима Залізняка – одне з найбільших дерев Європи.

Відпочинок біля Монастирського ставу

Виїзд в Полтаву

Запис за телефонами 050-107-16-89,     096-57-67-044

Якщо Ви хочете відкрити для себе щось нове, неповторне та унікальне, побачити одне із 7 природних див України, прогулятися тінистими парками, послухати історії про кохання – то цей екскурсійний тур з Полтави для Вас! Екскурсійний тур з Полтави в Умань та Буки

Екскурсійний тур з Полтави в Умань, Букський каньйон, Софіївський дендропарк

« Софіївський дендропарк, фонтани Умані та Букський каньйон»


27.10.18.


Виїзд з Полтави о 2.00

Екскурсія в Буки та Букський каньйон
На скелястих берегах річки Гірський Тікич розкинулось селище Буки, що виникло в першій половині XVI століття. Назва його походить від того, що тут колись росли букові дерева. С.Буки виділяється своїм неповторним, оригінальним і надзвичайно красивим ландшафтом.

Ви побачите дивовижний і неповторний водоспад „Вир”. Вода Гірського Тікича летить, шумить і вирує по скелястих виступах гранітних каменів, утворюючи неповторний в своїй красі Букський каньйон. Це одне з 7 природних див України.

Вільний час.Фотосесія. Переїзд в Умань
Екскурсія в Умань.
Софіївський парк - це весільний подарунок графа Потоцького своїй коханій Софії. Історія Софіївського дендропарку оповита легендами та таємницями, - і Ви зможете до них доторкнутися. Мальовничі пейзажі, затишні алеї,романтичні куточки...Все тут переповнене любов'ю. У гроті Потоцького Ви зможете загадати своє заповітне бажання (адже сам граф над входом написав:"Хто зайде сюди нещасним - вийде щасливим, а хто зайде щасливим - стане ще щасливішим!") Перевірите! А хто вважає, що він грішний - зможе змити гріхи під краплинками водоспаду. І, звісно ж, на Вас чекають неповторні враження - Ви пропливете єдиною в Україні підземною річкою!

Вільний час,катання на катамаранах, гондолах, прогулянка в розарій, відвідання музею воскових фігур, фотосесія, сувеніри…
І новинка цього сезону - ФОНТАНИ УМАНІ!!!!

Виїзд у Полтаву.
Вартість екскурсійного туру в Умань, Софіївський дендропарк та Букський каньйон 680 грн.
У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка.
Вхідні квитки оплачуються окремо

Додамо у своє життя яскравих кольорів!

Запис на екскурсію в офісі турагентства "TERRA" та за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

Екскурсійний тур з Полтави в Умань, Букський каньйон, Софіївський дендропарк

 

Триває Акція раннього бронювання літнього відпочинку на тури в Туреччину, Туніс, Єгипет, Іспанію, Італію,Грецію, Чорногорію, Болгарію, Грузію.

1 етап Акції раннього бронювання трива до 31.01. Знижки до 50 % !!!!*

2 етап акції раннього бронювання триватиме до 28.02. - знижки на тури до 35 - 40%*

3 етап акції раннього бронювання триватиме до 30.03. - знижки на тури до  25 -15%*

При бронюванні турів можлива оплата частинами.

Є два варіанти оплати турів по Акції раннього бронювання.

Ви можете зразу оплатити всю вартість тру, - і ніякі коливання курсів валют Вас уже не будуть хвилювати, або Ви при бронюванні туру оплачуєте лише 30% вартості туру. Залишок суми - доплачуєте за 14 днів до вильоту/виїзду. (Залишок суми буде перераховано по дйісному курсу на день доплати)

Встигніть забронювати по Акції!!!

*Знижка уже включена у вартість туру, який Ви підібрали у нас на сайті.

Автобусні тури в Європу Ви зможете підібрати в офісі ТА "TERRA", зателефонувавши нам на 050-107-16-89 або самостійно у нас на сайті  (зліва на сторінці  - Тури по Європі).Кількість місць по акції раннього бронювання турів у Європу - обмежена. Тож, якщо і тур, і ціна, і дата виїзду Вас влаштовує, - бронюйте! Чим раніше бронюєте тур, - тим нижча ціна і кращі місця в автобусі!

Для бронювання туру потрібно оплатити 100% вартості туру. А от за турпакет (додаткові факультативні екскурсії) Ви можете оплатити в будь-який час, але не пізніше, ніж 14 днів до виїзду, - і отримати 10% знижки на турпакет.*

*Турпакет не є обовязковим, додаткові факультативні екскурсії Ви можете і не брати або оплатити їх уже безпосередньо в автобусі (але без 10% знижки)

Чекаємо Вас в офісі турагентства "TERRA" - вул. Сінна 2/49,(готель "Київ"), оф.234.                      Тел.: 050--107-16-89, 096-57-67-044

Ваше турагентство "TERRA"

Екскурсійний тур з Полтави

Екскурсійний тур з Полтави « Софіївський дендропарк та Букський каньйон»

« Софіївський дендропарк та Букський каньйон

28.04.18.

Виїзд з Полтави 27.04.о 23.50.

Буки

На скелястих берегах річки Гірський Тікич розкинулось селище Буки, що виникло в першій половині XVI століття. Назва його походить від того, що тут колись росли букові дерева. С.Буки виділяється своїм неповторним, оригінальним і надзвичайно красивим ландшафтом.

http://static.iloveukraine.com.ua/p/0/45/45778/f5af97f6c4ca3f30b30898d42c6f8e70_600x1000.jpg

Ви побачите  дивовижний і неповторний водоспад „Вир”. Вода Гірського Тікича летить, шумить і вирує по скелястих виступах гранітних каменів, утворюючи неповторний в своїй красі Букський каньйон. Це одне з 7 природних див України.

http://cmtbuki.blog.net.ua/files/2010/09/x_102d28c7.jpg

Вільний час.Фотосесія. Переїзд в Умань

Умань.

Софіївський парк - це весільний подарунок графа Потоцького своїй коханій Софії. Історія Софіївського дендропарку оповита легендами та таємницями, - і Ви зможете до них доторкнутися. Мальовничі пейзажі, затишні алеї,романтичні куточки...Все тут переповнене любов'ю. У гроті Потоцького Ви зможете загадати своє заповітне бажання (адже сам граф над входом написав:"Хто зайде сюди нещасним - вийде щасливим, а хто зайде щасливим - стане ще щасливішим!") Перевірите! А хто вважає, що він грішний - зможе змити гріхи під краплинками водоспаду. І, звісно ж, на Вас чекають неповторні враження - Ви пропливете єдиною в Україні підземною річкою!

Вільний час,катання на катамаранах, гондолах, прогулянка в розарій, відвідання музею воскових фігур,  фотосесія, сувеніри…

Виїзд

Вартість туру  680 грн.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка.

Вхідні квитки оплачуються окремо.

Для замовлення туру телефонуйте:    050-107-16-89,               096-57-67-044


Автобусний одноденний тур з Полтави  4.11

Екскурсія з Полтави в Переяслав-Хмельницький

Програма екскурсійного туру

«Скарби Наддніпрянщини»

«Полтава - Богданівка – Березова Рудка - Переяслав-Хмельницький - Полтава»

4.11.

Виїзд о 6.00.

Богданівка – батьківщина незрівняного таланту і неординарної особистості - народної художниці Катерини Білокур, яка особисте щастя свідомо проміняла на мистецтво. А її картини до цього часу виставляються в Луврі і  ними  захоплюється вся  Європа.

Переяслав-Хмельницький – унікальне місто-музей (36 музеїв) Місто дивовижне, здається ,що в ньому зупинився час. Може це через велику кількість музеїв і старовинних будівель або через старовину цієї місцевості - в місті не відчуваєш, що зараз XXI століття. Тут жили і творили Шевченко, Сковорода, Шолом-Алейхем, Заболотний і багато інших великих українців. Екскурсія містом, яке зберегло свій історичний облік. Відвідання музею-колегіуму, де працював Григорій Сковорода.

Перлина Переяслава  -  музей під відкритим небом  «Середня Наддніпрянщина». На нас чекає неспішна екскурсійна прогулянка тінистими вулицями музейного містечка, де представлені види поселень та укладу життя від первісно-общинного ладу до початку 20 ст.  – тут і намет первісного мисливця з мамонтових кісток, і козацька фортеця, і шинок…

Можливість відвідати музеї рушника, хліба, трипільської культури, обрядового одягу,  іконопису, сухопутного транспорту, космосу.

Вільний час для відпочинку, фотосесії і  сувенірів

Ви, звісно ж знаєте, що побачити піраміди, отримати позитивну енергію, що випромінюють ці споруди, можна і на Україні. В Європі є три піраміди, і дві з них - на Полтавщині. Унікальна памятка історії, - одна з трьох пірамід Європи - в Березовій Рудці. Ми маємо можливість побачити не тільки  піраміду-усипальницю, а й маєток Закревських - палац та старовинний парк, - який колись був осередком аристократичного життя.( оплачується додатково - 20 грн.)

Виїзд у  Полтаву. За бажанням ( і за окрему плату) – вечеря в пивоварні «Велика Круча» з дегустацією живого пива та інших напоїв.

Вартість 380 грн.

У вартість входить  транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка. Вхідні квитки оплачуються окремо

Автобусний екскурсійний тур з Полтави в Петриківку

«Дивосвіт Петриківського розпису»

Виїзд з Полтави о 8.00.

Петриківка.

Мальовниче село Петриківка Дніпропетровської області – широко відомий у світі осередок українського народного декоративного розпису, історичне коріння якого походить від древніх традицій настінних розписів, що сягають у глибину тисячоліть. Унікальний петриківський розпис, який став візитівкою України,  внесено до списку унікальних пам’яток міжнародної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Доторкнутися до таїнства розпису  зможемо і ми, відвідавши Центр народного мистецтва «Петриківка»

Відвідання музею декоративно-прикладного мистецтва та творчих майстерень художників.

Майстер-клас з петриківського розпису.

За бажанням – відвідання Миколиного хутору -  відоме подружжя майстрів петриківського розпису –  в своїй оселі організували музей-садибу в етностилі, притаманному давнім українським хатам. Тут можна не тільки самому спробувати малювати «петриківку», робити ляльку-мотанку та розписувати писанки, але й скуштувати домашніх традиційних страв.

Після натхненної творчої праці на нас чекають розваги!

Козацький хутір — це детально відреставрований комплекс козацького хутора, з усіма притаманними атрибутами — курені, огорожі, вежі, побут.... Найцікавіше - козацькі забави, катання на конях, та традиційна кухня (можна замовити козацький куліш) Музей народного побуту та єдиний в Україні Музей натільного хреста.

Петриківка відома не тільки своїм унікальним розписом, а ще й конезаводом, який славиться своїми кіньми на весь світ. Тут представлені різноманітні породисті племенні коні, котрі ставали призерами багатьох конкурсів. Якщо залишилися час, сили та бажання – екскурсія на конезавод.

Познайомившись ще з однією самобутньою перлинкою на карті України, придбавши унікальні петриківські сувеніри, створивши і свій шедевр на майстер-класі, відпочивши на козацькому хуторі, - виїжджаємо додому. Але робимо зупинку для селфі біля паркану-рекордсмену ( знесений в Книгу рекордів України як найдовший орнамент)

Вартість туру 240 грн.

Якщо Ви хочете відкрити для себе щось нове, неповторне та унікальне,  побувати в старовинних палацах, прогулятися тінистими парками, послухати історії про кохання , взяти участь у святковому карнавалі – то цей екскурсійний тур від турагентства "TERRA" для Вас!

Найкрасивіші парки та палаци України (Парки та садиби Харківщини) та гуляння в Краснокутському дендропарку (карнавал в стилі 20-х р., вогняне шоу, блокбастер та інші розваги)

Виїзд о  7.30.

Між Полтавою та Харковом є унікальний палац Шарівка, створений Леопольдом Кьонінгом ще в 19 ст. Потрапивши в цю садибу – опиняєшся ніби в казці – на тлі блакитного неба – замок, обабіч старовинного місточка – ставки та парк. Ніщо не заважає такому довершеному пейзажу (адже для цього власник маєтку ще в1903р, обманувши всіх, спалив навколишні села, щоб вони не псували йому пейзаж).

Шарівка – це не тільки найкрасивіший та історично-значимий палацо-парковий ансамбль країни, а й місце для закоханих. Існує легенда, що дружина Кьонінга, відпочиваючи в Криму, завела курортний роман.Із своїм коханцем вона зустрічалася біля красивого каменя в Гурзуфі. Дізнавшись про це, її благовірний Леопольд Кьонінг не став влаштовувати сімейних сцен, а знайшов цей камінь в Криму і перевіз його до себе на маєток в Шарівку – як нагадування дружині про зраду – тобто, він все знає, але прощає. Можливо, це тільки легенда, бо пара жила довго і щасливо, але є палац і парк, і камінь. Кажуть, що з тих часів і до сьогодні закохані загадують біля цього каменя бажання на довге і щасливе життя.

Ще один дивовижний парк на річці Мерчик, який ми відвідуємо, – Наталівка – справжній шедевр паркової архітектури 19 ст. – будинок, флігелі, манеж і, навіть, своя Свято-Преображенська церква! Говорять, що копія цієї церкви є в Ніцці та в італійському містечку Бар.

І ще одне відкриття на нашому маршруті – невелике село Пархомівка з унікальним художнім музеєм в старовинному маєтку цукрозаводчиків Харитоненків. У музеї зберігаються картини (оригінали!)

П. Пікассо, В. Верещагіна, Т. Шевченка, І. Шишкіна,  В. Маяковського,  М. Реріха, М. Врубеля, І. Левітана, Т. Яблонської, Малевича. Засновник музею Опанас Луньов  був людиною харизматичною, мав праведну енергетику, а також  мав хороших друзів, був знайомий з директором Ермітажу, мав доступ до фондів. Вилучені на митниці контрабандні картини були, фактично, нічиї, і вони потрапляли у Пархомівку Музей так прославився, що йому дарували цінні експонати – меблі, картини, ікони; вироби з кераміки, глини, дерева; порцеляну першого німецького порцелянового заводу, шедеври майстрів з Індії, Японії, Китаю. Варто зауважити, що тут зберігається ледь не єдина в Україні ікона, намальована на черепі риби.  Роботи Малевича також не випадкові, адже він жив у Пархомівці у 1890-1894 рр., закінчив тут п'ятикласне училище, а його батько працював управителем на заводі Харитоненка.

Постраждалі від пострілів старі дзвони Пархомівської церкви теж зберігаються в музеї.

Культурний шок – як результат відвідання музею – вам забезпечено! Враження від побаченого перевершують усі сподівання.

І втомлені від вражень та позитивних емоцій  - відпочиваємо в Краснокутському дендропарку – одному з найстаріших дендропарків України.

Така наша екскурсійна програма найкрасивішими палацами та парками Харківщини

. Вартість - 250грн.

Запис на екскурсію за тел. 050-107-16-89 або 096-57-67-044.

 

Автобусний тур з Полтави до Луцька.

 

Автобусний тур з Полтави                                                                                                                     

« Легенди Волині та тунель кохання»

Новоград-Волинський - Корець  - Острог - Межиріч - Луцьк – Тунель кохання

Виїзд з Полтави  13.10.о 23.00.

1 день. Ранок, кава, придорожнє кафе… і Новоград – Волинський.

Древнє місто Звягель, збудоване на високому березі річки Случ ще в 16 ст. князем Острозьким. Старовинні будиночки, тихі вулички, дім родини Косачів, музей Лесі Українки…. Та не тільки старовиною відоме місто  - тут проходить  «лінія Сталіна», або Гульська міна  -  одна з найбільших фортифікаційних споруд Житомирської обл. 216 обєктів, 120 км довжиною і 4 км. глибиною.

Корець. Стародавнє містечко, відоме ще з 12 ст. Арочний міст тих часів приведе нас до замку на горі. Бували тут і Данило Галицький, і Хмельницький, і Пушкін, і Шевченко. Тож прогуляємося тут і ми. Та головна святиня Кореця – Свято-Троїцький жіночий монастир. Древня обитель, двічі поруйнована ще татарами, відновлена черницями і місцевими жителями. Головною святинею обителі, до якої постійно линуть численні потоки прочан, є чудотворна Корецька ікона Божої Матері "Споручниця грішних". Свою назву ікона отримала від напису на окладі: "Я Споручниця грішних до Свого Сина..." До XVII ст. це була родова ікона корецьких князів та йменувалася "Благодатною", оскільки постійно надавала свою благодатну допомогу княжій родині, а потім і сестрам обителі та богомольцям. Але у 2002 р. захист Цариці Небесної знадобився і самій іконі. Святотатці намагалися викрасти святиню з монастиря. Їм вдалося здерти дорогоцінну ризу, але ікона не зрушила з місця. Дуже швидко, стараннями сестер, віруючих і духовенства, рани на іконі було вилікувано, і чудотворний образ знову допомагає людям

Острог - колишня резиденція князів Острозьких, що в 14-16 ст. володіли землями Волині. Величавий і неприступний замок над рікою Вілією символ могутності і багатства князів. Також він пам’ятає сльози і розпач Чорної княгині Гальшки, яка не зрадила своєму коханню та не вийшла заміж за нелюба. А ще в замку можна побачити унікальну книгу – Острозьку Біблію, надруковану ще Іваном Федоровим. Відвідуємо Замок, спускаємося в підземелля Острозької академії, слухаємо студентські байки... І подарунок від турагентства- екскурсія в Межиріч - саме там зберігається чудотворна ікона роду Острозьких.

А далі на нас чекає Луцьк – колись друга столиця Галицько–Волинського та Литовського князівства, а нині унікальне старовинне українське місто, що зберегло архітектурний настрій середньовічної Європи.

Вечеря ( смакуємо фірмові страви - "горщики") .Поселення в готель. Прогулянка вечірнім Луцьком. Вільний час. Ночівля.

2 день.

Сніданок.

Луцьк! Точніше, «Старий Луцьк» - пішохідна екскурсія середньовічним містом. Древні храми і костьоли, старовинні будівлі. тихі пішохідні вулички, затишні старі кавярні, які  ще пам’ятають багатьох європейських монархів. Унікальний музей Волинської ікони. І, звісно ж, замок Любарта – з оборонними вежами, високими мурами, древніми дзвонами, старовинними книгами та середньовічною зброєю. Відвідуємо ці маленькі музеї Луцького замку, вчимося виготовляти папір в майстерні-папірні, слухаємо історії та легенди.А любителів екстріму та шукачів пригод чекають підземелля Петропавловського костьолу – гробниці, темні коридори триповерхового склепу, черепи, кістки…- адреналін!!!! (факультативно, 30 грн/особа)

Вільний час на фотосесію та каву. Дегустація меду та медових настоянок – і на нас чекає  диво природи. Такого Ви ще не бачили –  найромантичніше  і найкрасивіше місце -Тунель Кохання. Сама природа ( і не тільки природа, а й потяги) створила це диво для закоханих і тих, хто ще чекає на своє кохання, адже бажання, загадані в тунелі – збуваються! Фотографуємося, цілуємося, освідчуємося в коханні. ( Тунель кохання треба відвідувати хоча б раз на кілька років – для профілактики почуттів.) Любителів старовини в Клевані чекають таємниці замку Чарторийських.

Виїзд в Полтаву                                                                                                                            Вартість туру 1350 грн. У вартість входить: транспортне обслуговування по всьому маршруту (автобус туристичного класу), екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, туристичний супровід, проживання в готелі, номери зі зручностями (1 ніч) харчування: вечеря у перший день та сніданок  на 2 день, медстраховка     Окремо оплачуються вхідні квитки в музеї та екскурсійні об'єкти, особисті витрати.

Автобусний екскурсійний тур з Полтави в Петриківку

«Дивосвіт Петриківського розпису»

Виїзд з Полтави о 8.00.

Петриківка.

Мальовниче село Петриківка Дніпропетровської області – широко відомий у світі осередок українського народного декоративного розпису, історичне коріння якого походить від древніх традицій настінних розписів, що сягають у глибину тисячоліть. Унікальний петриківський розпис, який став візитівкою України,  внесено до списку унікальних пам’яток міжнародної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Доторкнутися до таїнства розпису  зможемо і ми, відвідавши Центр народного мистецтва «Петриківка»

Відвідання музею декоративно-прикладного мистецтва та творчих майстерень художників.

Майстер-клас з петриківського розпису.

За бажанням – відвідання Миколиного хутору -  відоме подружжя майстрів петриківського розпису –  в своїй оселі організували музей-садибу в етностилі, притаманному давнім українським хатам. Тут можна не тільки самому спробувати малювати «петриківку», робити ляльку-мотанку та розписувати писанки, але й скуштувати домашніх традиційних страв.

Після натхненної творчої праці на нас чекають розваги!

Козацький хутір — це детально відреставрований комплекс козацького хутора, з усіма притаманними атрибутами — курені, огорожі, вежі, побут.... Найцікавіше - козацькі забави, катання на конях, та традиційна кухня (можна замовити козацький куліш) Музей народного побуту та єдиний в Україні Музей натільного хреста.

Петриківка відома не тільки своїм унікальним розписом, а ще й конезаводом, який славиться своїми кіньми на весь світ. Тут представлені різноманітні породисті племенні коні, котрі ставали призерами багатьох конкурсів. Якщо залишилися час, сили та бажання – екскурсія на конезавод.

Познайомившись ще з однією самобутньою перлинкою на карті України, придбавши унікальні петриківські сувеніри, створивши і свій шедевр на майстер-класі, відпочивши на козацькому хуторі, - виїжджаємо додому. Але робимо зупинку для селфі біля паркану-рекордсмену ( знесений в Книгу рекордів України як найдовший орнамент)

Вартість туру 240 грн.

 

«Вінниця і фонтани»

 

Вінниця - дивовижне місто, що розкинулося на берегах Південного Бугу було відоме мандрівникам ще в 14 столітті...

Виїзд з Полтави 6 травня о 23.00.

Стрижавка. Екскурсія «Вервольф» (з німецької (дослівно) - перевертень, озброєний вовк) - унікальне місце на карті України. Ставка Адольфа Гітлера, секретний комплекс збройних сил Німеччини 1941-1942г. (У лісовому гаю під Стрижавкою для Гітлера був побудований бункер на 80 приміщень і 7 рівнів під землею!). Легенди про ці містичні місця існують до сьогодні.

За бажанням – відвідання виставки зброї і техніки часів Великої Вітчизняної війни. Польова кухня - можна замовити обід (оплачується додатково 60-70 грн.)

Переїзд у Вінницю.

Вінниця- дивовижне місто,що розкинулося на мальовничих скелястих берегах Південного Бугу, потопаючи в зелені садів і парків. Місто, позначене на картах мандрівників ще з 14 століття. Старовинними вуличками Вінниці прогуляємося і ми: костел Діви Марії, палац Грохольських, театр Садовського, Мури (комплекс оборонних споруд єзуїтського монастиря 17 ст.), Садиба Коцюбинського, ставка Ворошилова ... проїдемося вінницьким трамвайчиком.

Для любителів ретро і бажаючих зануритися в ностальгію - музей автомотовелофоторадіо.

Екскурсія в Садибу "Вишня". У мальовничому парку на березі озера - садиба відомого хірурга Пирогова. Прогулянка старовинним парком, відвідання музею-аптеки, Миколаївської церкви-усипальниці - мавзолею Пирогова

Вільний час. Затишні кафе і ресторанчики, набережна.

А коли на Вінницю опуститься травневий вечір - вас чекає сучасне диво: найбільший в Європі плавучий світло-музичний фонтан "Рошен"

Виїзд в Полтаву о 23.00. Вартість туру 650 грн.

У вартість туру входить: транспортне обслуговування (автобус туристичного класу), екскурсійне обслуговування, медстраховка. Окремо оплачується: вхідні квитки в музеї та екскурсійні об'єкти, харчування, особисті витрати, проїзд в громадському транспорті, сувеніри.

Приєднуйтеся: 050-107-16-89, 096-57-67-044

 

Море! Літо! Відпочинок!

 

 

 

Програма 3-денного екскурсійного туру

« Таємниці Бессарабії або  Ах, Одеса…»

Виїзд з Полтави 9.06. в 23.00.

10.06. 1день.

Ранок, кава. Придорожнє кафе.

І зразу поринаємо в містичний та таємничий світ Бессарабії – дива природи та Мішка Япончик (авторитет бандитської Одеси). На нас чекає одне з самих незвичайних і загадкових місць на Україні – Долина диявола! Серед голого степу, де море висохло ще 60 млн. років тому, - провалля та нагромадження скель висотою та глибиною до 60м. На дні каньйону(який в точності повторює каньйон Північної Америки) – дикі трави та чисті ріки, місця сили та таємниць скіфів. Спускаємося…дивимося…розгадуємо таємниці, але воду не п’ємо!

Стежками каньйону виходимо до озера Баластного. Відпочиваємо, купаємося.

Переїзд в Коблево – край, де зразу світить 2 сонця – коли одне сходить на небі,  друге – сяє в лимані.

Поселення ( 2-х місні та 3-х місні номери з сучасним ремонтом та новими меблями. Усі зручності в номері + кондиціонер, ТВ, WiFi) на самому березі моря!!! Поряд (за 300-400м) нічні клуби, кафе, ресторани, дискотеки, аквапарк!

Обід

Відпочинок на морі

Ночівля

2 день. 11.06.

Сніданок.

Екскурсія Коблево

Між Чорним морем та Талігульським лиманом знаходяться унікальні виноградники, перші з яких були закладені ще у минулому столітті. М’який клімат, щедра земля та розташування на 46-ій паралелі, одній географічній широті зі знаменитим своїми молодими винами регіоном Божоле (Франція), дозволяють вирощувати тут дивовижний виноград. Саме з цього винограду і створюються неперевершені вина KOBLEVO. Насолодитися усією палітрою їх смаку та аромату зможемо і ми! Дегустація вина, налитого сонцем (екскурсія на завод, у винні підвали  та дегустація вина ( сухого,напівсухого, напівсолодкого,десертного, міцного - дегустуємо 10 сортів вин)+ дегустація шампанського та коньяка.

Відпочинок на морі

Ночівля

3 день, 12.06.

Сніданок

Виселення з номерів

Одесса! Екскурсія. Куяльник,Хаджибей, Нерубайське. Відвідання Одеських катакомб та музею партизанської слави ( проходимо в катакомбах (тунелях) на глибині 14м (+8* за будь-якої погоди) 2 км. екскурсійного маршруту).

І знову Одеса!

Молдаванка та Пересип, Морський вокзал, музей якорів, Нікольський храм для мореплавців, музей морськогого флоту та Потьомкінські сходи, Воронцовський палац та оперний театр. Екскурсія Приморським бульваром та Дерибасівською, Думською та Пушкінською. Історії та легенди старої Одеси, неповторної столиці гумору та перлини біля моря. У Вас буде можливість побувати в Одеському дворику та послухати історії-анекдоти Одеси-мами, відвідати музей археології, Золоту скарбницю та побачити справжні єгипетські мумії, загадати бажання «підкоривши» дерево бажань, відпочити та посмакувати місцеве пиво в найстарішому барі міста «Гамбринус», посидіти на одному з 12 стільців Остапа Бендера – щоб збулися навіть авантюрні бажання, послухати пісні Утьосова чи духовий оркестр в Міському саду.

Обід.

Вільний час. Можна відвідати музей східного та західного мистецтва, літературний музей, музей Пушкіна чи тематичну 3годинну екскурсію- театралізацію «Підземелля бандитської Одеси» – вартість 220-350грн.) чи найбільшу в Україні виставку змій  в колишньому маєтку Наришкіних.

19.00. Виїзд в Полтаву

Вартість туру від 1390 грн

У вартість входить:

проїзд, проживання, харчування, транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, послуги інструктора-провідника в каньйоні та катакомбах,  медстраховка

Вхідні квитки в музеї та екскурсійні об’єкти ( Заповідник «Бугський Гард», Долина диявола, Катакомби та музей партизанської слави, Музей морфлоту, Одеський дворик, Археологічний музей, Золота скарбниця та Виставка єгипетської культури), екскурсія на винзавод «Коблево» та дегустація вин – оплачуються окремо

Обовязково з собою брати: бутерброди для сніданку першого дня, зручне,бажано спортивне, взуття –  в каньйоні ідемо гранітно – кам’яною  стежкою зі спусками та підйомами, а також стара частина Одеси вимощена бруківкою. Вітровки чи літні курточки – в катакомбах +8. Купальники (живемо біля моря). Українську символіку – стрічки, вишиванки – для красивої фотосесії. Гроші (багато) – поряд 7кілометр і дуже багато спокус курортного міста!)

 

Автобусний тур з Полтави в Чигирин

Таємниці Холодного Яру

18.06.16.

Виїзд з Полтави о 6.00.

В сиву давнину біля підніжжя великої кам’яної гори росла дивна трава - чигир. Дівчата збирали її до схід сонця та готували чар-зілля, а козаки нею рани виліковували. Тож і поселення, що поряд було, назвали Чигирин. А згодом він стає адміністративною столицею України

Чигирин.

Історія та сучасність міста в оглядовій екскурсії. Сходження на Замкову гору – оглядаємо місто з висоти пташиного польоту. Оцінюємо  залишки Чигиринської фортеці 17 ст.,  піднімаємося на бастіон Дорошенка. Колишній кар’єр з видобування пісковика, камінь бажань – загадуємо бажання!!!, козацька криниця.

http://vmisti.in.ua/images/oct/523f326c7dd03e5506be3f6478e96789.jpg

Гетьманська резиденція, де Богдан Хмельницький приймав  послів інших країн, вів переговори, вирішував важливі справи державної ваги.

Церква Петра і Павла

Відвідання Національного музею-заповідника  Богдана Хмельницького.

Суботів – колишні маєтності Хмельницьких, Замчище.

Унікальна Іллінська церква – памятка історії та архітектури,  - церква –фортеця – і при потребі вона повинна була ще і захистити місцевих жителів від ворога ( товщина стін – 1,5 -2 метри, а вікна знаходяться на висоті більше 4 метрів, - щоб вершник,ставши в стремена, не міг дотягнутися до вікна. А в горішньому ярусі замість  традиційного орнаменту, прикрас – вікна –бійниці). Тут знаходиться усипальниця Б.Хмельницкого. Точніше, тут був похований Богдан,- але таємниця поховання гетьмана до цього часу нерозгадана.

Три криниці з цілющою водою – символ дівочої любові та самопожертви –їхня чиста вода втамовувала спрагу та заліковувала  рани ( вмиваємося для жіночої краси та п’ємо воду для чоловічого здоров’я)

 

Медведівка – батьківщина Максима Залізняка. Скіфське городище,пам’ятні місця Коліївщини.

Відвідання  Троїцької церкви Мотронинського монастиря – відомого ще з часів Ярослава Мудрого та Київської русі. Старі підземні  чернечі печери на околицях лісу, Монастирський став, «Склик»

А далі – містика та таємниці Холодного Яру

Буда. 1100літній  дуб Максима Залізняка – одне з найбільших дерев Європи.

Виїзд в Полтаву.

http://img-fotki.yandex.ru/get/4708/9057222.10/0_9920a_db742733_L.jpg

4 Червня запрошуємо на екскурсію "Шоколадна містерія Тростянця  та найкрасивіші палаци Харківщини"

Якщо Ви хочете відкрити для себе щось нове, неповторне та унікальне,  побувати в старовинних палацах, прогулятися тінистими парками, послухати історії про кохання – то цей екскурсійний тур від турагентства "TERRA" для Вас!

Найкрасивіші парки та палаци України (Парки та садиби Харківщини) та шоколадна містерія Тростянця + Музей шоколаду

4 червня

виїзд о  7.30.

Між Полтавою та Харковом є унікальний палац Шарівка, створений Леопольдом Кьонінгом ще в 19 ст. Потрапивши в цю садибу – опиняєшся ніби в казці – на тлі блакитного неба – замок, обабіч старовинного місточка – ставки та парк. Ніщо не заважає такому довершеному пейзажу (адже для цього власник маєтку ще в1903р, обманувши всіх, спалив навколишні села, щоб вони не псували йому пейзаж).

Шарівка – це не тільки найкрасивіший та історично-значимий палацо-парковий ансамбль країни, а й місце для закоханих. Існує легенда, що дружина Кьонінга, відпочиваючи в Криму, завела курортний роман.Із своїм коханцем вона зустрічалася біля красивого каменя в Гурзуфі. Дізнавшись про це, її благовірний Леопольд Кьонінг не став влаштовувати сімейних сцен, а знайшов цей камінь в Криму і перевіз його до себе на маєток в Шарівку – як нагадування дружині про зраду – тобто, він все знає, але прощає. Можливо, це тільки легенда, бо пара жила довго і щасливо, але є палац і парк, і камінь. Кажуть, що з тих часів і до сьогодні закохані загадують біля цього каменя бажання на довге і щасливе життя.

 

Ще один дивовижний парк на річці Мерчик, який ми відвідуємо, – Наталівка – справжній шедевр паркової архітектури 19 ст. – будинок, флігелі, манеж і, навіть, своя Свято-Преображенська церква! Говорять, що копія цієї церкви є в Ніцці та в італійському містечку Бар.

 

І ще одне відкриття на нашому маршруті – невелике село Пархомівна з унікальним художнім музеєм в старовинному маєтку цукрозаводчиків Харитоненків. У музеї зберігаються картини (оригінали!)

П. Пікассо, В. Верещагіна, Т. Шевченка, І. Шишкіна,  В. Маяковського,  М. Реріха, М. Врубеля, І. Левітана, Т. Яблонської. Засновник музею Опанас Луньов  був людиною харизматичною, мав праведну енергетику, а також  мав хороших друзів, був знайомий з директором Ермітажу, мав доступ до фондів. Вилучені на митниці контрабандні картини були, фактично, нічиї, і вони потрапляли у Пархомівку Музей так прославився, що йому дарували цінні експонати – меблі, картини, ікони; вироби з кераміки, глини, дерева; порцеляну першого німецького порцелянового заводу, шедеври майстрів з Індії, Японії, Китаю. Варто зауважити, що тут зберігається ледь не єдина в Україні ікона, намальована на черепі риби.  Роботи Малевича також не випадкові, адже він жив у Пархомівці у 1890-1894 рр., закінчив тут п'ятикласне училище, а його батько працював управителем на заводі Харитоненка.

Постраждалі від пострілів старі дзвони Пархомівської церкви теж зберігаються в музеї.

У першій кімнаті музею вас зустріне стилізований дерев'яний козак з музичною скринькою – він „заспіває” вам російський романс "Не брані мєня, родная".

Культурний шок – як результат відвідання музею – вам забезпечено! Враження від побаченого перевершують усі сподівання.

І втомлені від вражень та позитивних емоцій  - відпочиваємо в Краснокутському дендропарку – одному з найстаріших дендропарків України, гуляємо унікальними співаючими терасами.

http://vizo.net.ua/wp-content/gallery/nice-places/3370523-Keukenhof-Gardens-1.jpg

Така наша екскурсійна програма найкрасивішими палацами та парками Харківщини

Поїхали!       17.05. ( неділя) Вартість - 240грн.

 

Запис на екскурсію за тел. 050-107-16-89 або 096-57-67-044.

 

Чекаємо на Вас!

 

 

 

Детальніша інформація в офісі турагентства чи за  телефонами: 69-12-93, 050-107-16-89, 096-57-67-044.