Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Тури вихідного дня з відпочинком на морі

alt

ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ на Азовському морі 2020

Тури вихідного дня на Азовському морі .

Виїзд з Полтави на Азовське море (Кирилівка, Федотова коса) о 21.00. у  четвер, суботу на 3, 5 та 7 днів. Вартість - від 700 грн.

Бронювання - за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044 та в офісі турагентства "TERRA"

Залізний Порт - тури вихідного дня !!!!

ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ НА ЧОРНОМУ МОРІ!

ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ В ЗАЛІЗНОМУ ПОРТУ!!!

Чорне море, Залізний Порт, - 3дні - виїзди по вівторках, 4 дні -виїзди по пятницях. Проживання на базі відпочинку та в пансіонатах.

Тур вихідного дня на Чорному морі (Залізний Порт) 4 дні, виїзд з Полтави в  Залізний Порт кожної пятниці: о 20.00., виїзд з моря у середу о 10.00. Вартість - від 900 грн.

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ на Чорному морі (3 дні)

Виїзд з Полтави на Чорне море у Залізний Порт 23.08. о 19.00. Виїзд з моря 26.08. Розміщення на базі відпочинку та в пансіонаті. Можливе замовлення тільки проїзду "Полтава- Залізний Порт - Полтава".

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ на Азовському морі

Виїзд з Полтави на Азовське море на 3 та на 4 дні: 22.08. та  23.08. о 21.00. Виїзд з моря 26.08. о 18.00. Вартість - від 650 грн.

Тур вихідного дня на Азовське море..

Виїзд у Тур вихідного дня на Азовському морі (Кирилівка, Федотова Коса) кожен четвер о 21.00. Виїзд з моря - в неділю о 19.00. Вартість Туру вихідного дня на Азовське море - від 550 грн. (червень), від 600 грн. (липень-серпень)

Запис у тур вихідного дня в офісі турагентства TERRA та по телефону : 050-107-1689, 096-57-67-044

Тур вихідного дня  на Азовському морі !!! 3 дні   Виїзд кожен четвер о 21.00.

Вартість проїзду -  від 550 грн.- Кирилівка, Федотова Коса

 

 

Чорне море Програма 3-денного туру

« Таємниці Бессарабії або  Ах, Одеса…»

(3 дні/2 ночі) Виїзд  1.09.16. Повернення в Полтаву 5.09. близько 5-6 години ранку

Виїзд з Полтави . в 23.00.

1день.

Ранок, кава. Придорожнє кафе. Вознесенськ

І зразу поринаємо в містичний та таємничий світ Бессарабії – дива природи та Мішка Япончик (авторитет бандитської Одеси). На нас чекає одне з самих незвичайних і загадкових місць на Україні – Долина диявола! Серед голого степу, де море висохло ще 60 млн. років тому, - провалля та нагромадження скель висотою та глибиною до 60м. На дні каньйону(який в точності повторює каньйон Північної Америки) – дикі трави та чисті ріки, місця сили та таємниць скіфів. Спускаємося…дивимося…розгадуємо таємниці…

Стежками каньйону виходимо до озера Баластного. Відпочиваємо, купаємося.

Переїзд в Коблево – край, де зразу світить 2 сонця – коли одне сходить на небі,  друге – сяє в лимані.

Поселення

База відпочинку в курортній зоні Коблево за 100м. від моря ( 2-х місні та 3-х місні номери з сучасним ремонтом та новими меблями. В номері кондиціонер, ТВ, WiFi) Доплата за номер зі зручностями (душ, туалет в номері ) – 110 грн./особа за весь тур)   Поряд (за 300-400м) нічні клуби, кафе, ресторани, дискотеки, аквапарк!

Обід Відпочинок на морі

2.день.

Сніданок

Для бажаючих екскурсія   на винзавод КОБЛЕВО з дегустацією ( оплачується окремо – 85грн./особа)

Між Чорним морем та Талігульським лиманом знаходяться унікальні виноградники, перші з яких були закладені ще у минулому столітті. М’який клімат, щедра земля та розташування на 46-ій паралелі, одній географічній широті зі знаменитим своїми молодими винами регіоном Божоле (Франція), дозволяють вирощувати тут дивовижний виноград. Саме з цього винограду і створюються неперевершені вина KOBLEVO. Насолодитися усією палітрою їх смаку та аромату зможемо і ми! Дегустація вина, налитого сонцем (екскурсія на завод, у винні підвали  та дегустація вина  - 10 сортів            ( сухого, напівсухого, напівсолодкого, десертного, міцного) шампанського та коньяка.

Відпочинок на морі

Ночівля

3 день.

Сніданок. Виселення з номерів.

Одесса! Екскурсія. Куяльник,Хаджибей, Нерубайське. Відвідання Одеських катакомб та музею партизанської слави ( проходимо в катакомбах(тунелях) на глибині 14м (+8* за будь-якої погоди) 2 км. екскурсійного маршруту).

І знову Одеса!

Молдаванка та Пересип, Морський вокзал, музей якорів, Нікольський храм для мореплавців, музей морськогого флоту та Потьомкінські сходи, Воронцовський палац та оперний театр. Екскурсія Приморським бульваром та Дерибасівською, Думською та Пушкінською. Історії та легенди старої Одеси, неповторної столиці гумору та перлини біля моря. У Вас буде можливість побувати в Одеському дворику та послухати історії-анекдоти Одеси-мами, відвідати музей археології, Золоту скарбницю та побачити справжні єгипетські мумії, загадати бажання «підкоривши» дерево бажань, відпочити та посмакувати місцеве пиво в найстарішому барі міста «Гамбринус», посидіти на одному з 12 стільців Остапа Бендера – щоб збулися навіть авантюрні бажання, послухати пісні Утьосова чи духовий оркестр в Міському саду.

Вільний час. Можна відвідати музей східного та західного мистецтва, літературний музей, музей Пушкіна чи тематичну 3годинну екскурсію- театралізацію «Підземелля бандитської Одеси» – вартість 220-350грн.) чи найбільшу в Україні виставку змій  в колишньому маєтку Наришкіних чи покататися на катері в екваторії порту

20.00.  Виїзд в Полтаву

Вартість туру 1590 грн

У вартість входить:

проїзд, проживання, харчування, транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, послуги інструктора-провідника в каньйоні та катакомбах,  медстраховка

Вхідні квитки в музеї та екскурсійні об’єкти ( Заповідник «Бугський Гард», Долина диявола, Катакомби та музей партизанської слави, Музей морфлоту, Одеський дворик, Археологічний музей, Золота скарбниця та Виставка єгипетської культури), екскурсія на винзавод «Коблево» та дегустація вин – оплачуються окремо

Обовязково з собою брати: бутерброди для сніданку першого дня, зручне,бажано спортивне, взуття –  в каньйоні ідемо гранітно – кам’яною  стежкою зі спусками та підйомами, а також стара частина Одеси вимощена бруківкою. Вітровки чи літні курточки – в катакомбах +8. Купальники (живемо біля моря). Українську символіку – стрічки, вишиванки – для красивої фотосесії. Гроші (багато) – поряд 7кілометр і дуже багато спокус курортного міста!)

Вартість - 1390грн.- для 3 денного туру, вартість туру на 7 ночей  ( 3 екскурсійних дні + 5 днів - відпочинок на морі) - від 1890грн.