Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Активний відпочинок

alt

Каньйони гранітно-степового Побужжя та рафтинг (Мигійські пороги, Південний Буг)

2 дні. 08.05.-09.05.

Актовський каньйон, Долина диявола, Трикратський ліс, Арбузинський та Петропавлівський каньйони, родонове озеро, Мигія, Вознесенськ, тюльпани Кропивницького, Південний Буг та рафтинг! – все це в новому автобусному  екскурсійному турі з Полтави на Миколаївщину 08.05.21. 2 дні.

Виїзд з Полтави 8 травня о 5.00.

Зупинка на сніданок, який Ви завбачливо взяли з собою.  І на нас чекає тюльпанова феєрія -  дендропарк у Кропивницькому, де на 40 гектарах квітують всіма барвами веселки тюльпани. 2 години насолоджуємося цією квітковою палітрою та  їдемо далі -  адже за 140 км. на нас чекає інше диво – Гранітно-степове Побужжя – «Бузький Гард».

Поселення в готель.

Наша екскурсія Миколаївщиною продовжується. І ми зразу поринаємо в містичний та таємничий світ.  Нас чекає одне з самих незвичайних і загадкових місць на Україні – Долина диявола! Серед голого степу, де море висохло ще 60 млн. років тому, - провалля та нагромадження скель висотою та глибиною до 60м. На дні каньйону(який в точності повторює каньйон Північної Америки) – дикі трави та чисті ріки, місця сили та таємниць скіфів.  Це Актовський та Арбузинський каньйони. Це одне з найкрасивіших і найнезвичніших місць в Україні. Ландшафти, які ми тут бачимо,  не мають аналогів в Європі. Завдяки великій глибині,  каньйони є справжнім проваллям серед степу, на дні якого шумить ріка Мертвовод. Екскурсійними стежками спускаємося на дно каньйону. Час для відпочинку та фотосесії.

Обід (входить у вартість)

Екскурсія продовжується!  Нас чекає Трикратський ліс та лабіринт. (с.Трикрати, колишній маєток знаменитого В.П.Скаржинського). Ми прогуляємося по доріжках лісу до легендарного дуба любові , - за легендою, якщо обійти дуб тричі , можна знайти справжню любов! Екскурсія Вознесенськом – історії, легенди та Мішка Япончик!

А після насиченого екскурсійного дня – відпочинок біля вогнища і вечеря.

Повернення в готель. Ночівля.

2 день. Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія Миколаївщиною продовжується!  Виїжджаємо на екскурсію в Петропавлівський каньйон та Мигію. І потрапляємо в справжню гірську  місцевість серед українського степу.  Як же не закохатися з першого погляду в незвичайну і дивовижну красу цієї землі! Річки, які протікають тут, утворили величні і мальовничі каньйони з порогами і химерними скелями, яким вже понад 4 млн. років. Незаймана дика природа... З двадцятиметрової висоти перед вами відкривається картина, яка зачарує вас своєю неповторною красою! Широкий і спокійний Південний Буг в цих місцях різко змінює свій характер і перетворюється в грізний і ревучий потік, який мчить по уступах, повертаючи з гуркотом каміння.

Після екскурсії – відпочинок на родоновому озері та рафтинг! Ми пропонуємо здійснити захоплюючу подорож по Південному Бугу на туристських байдарках під керівництвом досвідчених інструкторів, які допоможуть розібратися зі спорядженням, розкажуть про правила поведінки на воді і технічних прийомах керування човном. Сплав розрахований на звичайних туристів і не вимагає спеціальної підготовки. Захоплююча пригода зі сплеском адреналіну запам’ятається своми яскравими миттєвостями і  дозволить відчути себе володарем і підкорювачем стихій і залишить  незабутні  враження !

Після відпочинку на озері та рафтингу – обід  ( оплачується окремо).Виїзд у Полтаву.  А щоб дорога не здавалася такою довгою, – розбавляємо її екскурсією вечірнім Кропивницьким – старовинні будиночки,  пам’ятки архітектури, вечірнє сяйво вогнів…

Вартість туру  - 2150 грн.

У вартість туру з Полтави на Миколаївщину входить: транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, проживання 1 ніч в готелі ( номери зі зручностями), харчування – обід і вечеря першого дня, сніданок  другого дня, супровід представника турагентства,  медстраховка.

Окремо оплачується обід  другого дня, вхідні квитки в природні заповідники та національні парки, рафтинг.

Бронювання туру: 050-107-16-89, 096-57-67-044  Поїхали!!!

Травневі свята у Закарпатті

Полтава – Боржава – Синевир – г. Гимба – водоспад Шипіт – Мукачево – Косино – Берегвар – Лумшори – Тустань – Львів – Полтава

30.04. – 05.05. 4 активних дні!

Автобусний тур з Полтави у Закарпаття на травневі свята - це 4 дні незабутніх емоцій: це гори з смерековими лісами та квітучими полонинами, це прозорий дзвін водоспаду Шипіт, це мальовничі краєвиди гори Гимба, це легенди озера Синевир, це таємниці замків і фортець, це релакс в термальних водах "Косино" та чанах у Лумшорах, це смак закарпатських вин і настоянок…

Виїзд із Полтави  30.04.21 о 18-00.

1 день.

Закарпаття:  дорогою ми будемо милуватися мальовничими схилами Карпат, прозорими, немов сльоза, гірськими річками, смерековими лісами,  невеличкими містечками, високими перевалами та гірськими вершинами.

Зупинка на сніданок, який Ви завбачливо взяли з собою

Екскурсійний тур  в Закарпаття на Травневі свята та Великдень починається з відвідування  мальовничого закарпатського селища Пилипець  полонини Боржава та водоспаду Шипіт. Романтична весняна атмосфера, панорами Карпат, підйом на канатно-крісельному підйомнику (довжина  1650 м.) на вершину гори Гимба, що має висоту 1491 метр над рівнем моря,  звідки відкриваються приголомшливі краєвиди. Милуємося, фотографуємося, відпочиваємо. А потім  на нас чекає ще одна перлина Закарпаття - водоспад Шипіт, дзвінкі та гомінливі струмені якого зриваються з висоти 14 метрів, утворюючи кілька каскадів, а навколо розсіюються дрібні бризки- кришталики. А навкруги ліс, прохолода і тиша — це справжня казка! Відпочиваємо, фотографуємось біля водоспаду, - і запрошуємо Вас смачно пообідати та продегустувати карпатські настоянки! (На природі, неподалік водоспаду,нам приготують грибну юшку  та картоплю зі смачними карпатськими ковбасками. І звісно ж  - настоянки для настрою!)

Наступна наша зупинка  озеро Синевир – найбільше озеро Українських Карпат, яке приваблює своєю первозданною красою і зберігає  романтичні історії та легенди. Це справжня гордість Карпат. Озеро розташоване на висоті 989 м над рівнем моря та знаходиться в одному з найбільш мальовничих куточків Закарпаття, де високі гори змінюються глибокими ущелинами, бурхливими річками, кришталевими струмками та галасливими водоспадами. Це капля моря серед гір, яку місцеві мешканці називають «Морське око», це куточок незайманої природи.

Повернення в готель. Вечеря. Відпочинок.

2 День. Сніданок. Екскурсія по Закарпаттю продовжується! Їдемо в Мукачево.

Мукачево діамант в короні Закарпаття. Місто засноване на перетині різних торгових шляхів, культур, віросповідань. За всю історію існування  Мукачево було у складі 7 держав.  Ще на під’їзді до міста височить величний замок Паланок, який є уособленням мужності та звитяги, має вікову  історію та зберігає таємниці своїх власників. Як і більшість замків, його можна назвати скарбницею багатолітньої історії, свідком придворних інтриг і важливих державних рішень, зрад і перемог, і, звичайно, великого кохання. Відвідуємо замок Паланок, слухаємо його легенди, спускаємося в потайні кімнати, і, можливо, довідаємося його таємниці. Туристам, які уже були в замку, - пропонуємо відвідати «Графський двір» поряд із замком, посмакувати там крафтовим пивом чи кавою.

Переїзд в Косино і релакс в термальних басейнах! Термальні джерела та  басейни цього Закарпатського курорту відомі здавна. Термальна вода, насичена дуже корисними мікроелементами подається в басейни з природною температурою 36 – 40 градусів. У Вас буде 3 години на термальний релакс. Тут кожен може вибрати де набиратися сил, адже на території комплексу 7 басейнів - 4 термальних, прісний з аква-баром, басейн для плавання і дитячий басейн з гіркою-атракціоном, а також дві ванни Кнайпа. Для Вас в Косино є також різноманітні сауни – евкаліптова та угорська, соляна та турецька. І звісно ж, відомі на все Закарпаття відкриті басейни з пивом, вином і кавою!

Але не тільки своїми термами  славиться Закарпаття. Це ще й край з ароматом вина. Запрошуємо на дегустацію закарпатських вин до приватних винних погребів, де вина виготовляються за старовинними рецептами та традиційними технологіями. Прослухаємо цікаву розповідь, продегустуємо вина, отримаємо насолоду від вишуканих сортів.

Повернення в готель, вечеря

3 День.

Відвідування святкової служби у Храмі та освячення Паски (кожному туристу паска у подарунок).Великодній сніданок.

І екскурсія Закарпаттям продовжується – їдемо в найкрасивіший замок!

 

У мальовничому урочищі Берегвар, у долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальна пам’ятка архітектури Закарпаття – романтичний замок австрійського графа Шенборна (вхідні квитки оплачуються додатково) у стилі неоренесансу. У проект палацу була закладена своєрідна символіка – за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році, число кімнат – 52 – кількості тижнів, входів 12 – кількості місяців. Ставок на території замку має контури Австро-Угорської імперії. А свіжості і легкості додасть кришталева вода «джерела молодості і краси».

Наш травневий тур в Закарпаття триває!  Нас чекає старосвітське джакузі – їдемо в Лумшори.

Лумшори - невелике село, оточене гірськими схилами та стрімкими водоспадами, воно немов охороняє себе від навколишнього світу, попереду - тільки гори і небо. Недалеко від села ми побачимо каскад невеликих водоспадів , потоки яких мчать сюди з полонини Руна та падають на гладкі сірі камені з висоти 12 м. Але, в першу чергу, Лумшори відомі процедурою купання в чанах , яку практикують тут ще з XVII століття! Нас посадять у величезний мідний чан з мінеральною сірководневою водою і будуть «варити» на повільному вогні. А якщо стане гаряче - можна, і навіть потрібно, охолонути в гірському потоці, який неспішно «біжить» в декількох метрах від чану. Відпочиваємо…

Повернення в готель.Вечеря

4  День.

Сніданок.

Звільнення номерів.

На нас чекає Тустань – одне з 7 див України, -  оповита легендами і таємницями фортеця.

Поблизу села Урич Сколівського району, на лівому схилі долини потоку Уричанка серед лісу височіють величні урвисті скелі висотою до 50 м. – пам’ятка природи та археології національного значення, яка не має аналогів у Європі – загадкова фортеця Тустань. У скелях вирубані гроти, підземні ходи, колодязі. Фортеця діяла як потужний оборонний, митний та адміністративний центр. Цей комплекс був вершиною майстерності тогочасних будівничих. Досліджуємо!

Переїзд у Львів. Екскурсія по Львову

Скільки б разів Вам не доводилося бувати у Львові – місто Вас може дивувати знов і знов. Екскурсія середньовічним містом –  знайомство з унікальними пам’ятками древнього Львова, - Собор святого Юра, монастир бернардинців, Домініканський костел, Вірменська церква, Глиняна вежа та церква трьох Святителів, площа Ринок, -своєрідний музей під відкритим небом. За бажанням Ви зможете побувати  в справжньому італійському дворику та королівських палатах, театрі пива та «Криївці», спуститися в копальню кави, щоб посмакувати запаяної кави чи відвідати «Реберню»  А коли всі ці пункти нашого маршруту будуть виконані - побачимо Львів з висоти пташиного польоту - піднімемося на міську Ратушу, де у Вас буде нагода загадати бажання на оглядовому майданчику, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок древнього міста.

Вартість туру: 3500 грн

У вартість  входить: проїзд автобусом туристичного класу по маршруту,проживання в готелі 3 ночі (номери зі зручностями), 3 сніданки, 3 вечері, екскурсійне обслуговування, туристичний супровід, медстраховка.

Окремо оплачуються  вхідні квитки в термальні басейни,чани, дегустації сиру та вина, вхідні квитки в замки, фортеці та інші  екскурсійні об'єкти.

Якщо Вам сподобався тур, хочете його забронювати, чи виникли якісь питання - телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Екскурсійні тури з Полтави на День святого Валентина

ЗАКАРПАТСЬКІ МАНДРІВКИ НА ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Автобусний тур з Полтави у Закарпаття 12.02.-16.02.2021

Маршрут туру: Полтава - Київ - Львів – с.Синяк –  Бене - Шипіт – Пилипець -  г. Гимба – Косино – Мукачево – Лумшори – Львів - Полтава

У програмі туру в Закарпаття - екскурсії, розваги, гірськолижні курорти, дегустації, термальні басейни, чани, засніжені замки та середньовічні міста!

3 активних дні!

Виїзд з Полтави у Закарпаття 12.02. о 18.00. повернення в Полтаву вранці 16.02.

(Можлива посадка туристів у Решетилівці, Хоролі, Лубнах, Пирятині, Києві)

1день.

Переїзд у Закарпаття. Дорогою ми будемо милуватися мальвничими схилами Карпат, прозорими, немов сльоза, гірськими річками, смерековими лісами, синіми озерами, невеличкими містечками, високими перевалами та засніженими вершинами.

Зупинка на сніданок на Перевалі у затишному кафе (оплачується окремо). Приїзд на гірсько-лижний курорт Синяк. Розселення в готелі. (Усі номери зі зручностями).

Знайомство із Закарпаттям розпочинаємо з релаксу! Їдемо в Косино! Термальні джерела та  басейни цього Закарпатського курорту відомі здавна. Термальна вода, насичена дуже корисними мікроелементами подається в басейни з природною температурою 36 – 40 градусів. У Вас буде 3 години на термальний релакс. Тут кожен може вибрати де набиратися сил, адже на території комплексу 7 басейнів - 4 термальних, прісний з аква-баром, басейн для плавання і дитячий басейн з гіркою-атракціоном, а також дві ванни Кнайпа. Для Вас в Косино є також різноманітні сауни – евкаліптова та угорська, соляна та турецька. І звісно ж, відомі на все Закарпаття відкриті басейни з пивом, вином і кавою!

Але не тільки своїми термами  славиться Закарпаття. Це ще й край з ароматом вина. Запрошуємо на дегустацію закарпатських вин до приватних винних погребів містечка Бене. Брати Параски – рицарі Ордену святого Венцела – проведуть для нас презентацію та дегустацію своїх вин.

Дегустація вина.

Вечеря.

Повернення в готель. Ночівля.

2 день. Сніданок. Екскурсія по Закарпаттю продовжується! Їдемо в Мукачево.

МУКАЧЕВО діамант в короні Закарпаття. Це місто засноване на перетині різних торгових шляхів, культур, віросповідань. За всю історію існування місто Мукачево було у складі 7 держав.  Ще на під’їзді до міста височить величний замок Паланок, який є уособленням мужності та звитяги, має вікову  історію та зберігає таємниці своїх власників.  Відвідуємо замок Паланок, слухаємо його легенди, спускаємося в потайні кімнати, і. можливо, довідаємося його таємниці. Туристам, які уже були в замку, - пропонуємо відвідати «Графський двір» поряд із замком, псмакувати там крафтовим пивом чи кавою.

Переїзд у приватну сироварню, де побачимо, як виготовляють сир та подегустуємо його.

Екскурсія продовжується! Нас чекає старосвітське джакузі – їдемо в Лумшори.

Лумшори - невелике село, оточене гірськими схилами та стрімкими водоспадами, воно немов охороняє себе від навколишнього світу, попереду - тільки гори і небо. Недалеко від села ми побачимо каскад невеликих водоспадів , потоки яких мчать сюди з полонини Руна та падають на гладкі сірі камені з висоти 12 м. Але, в першу чергу, Лумшори відомі процедурою купання в чанах , яку практикують тут ще з XVII століття! Нас посадять у величезний мідний чан з мінеральною сірководневою водою і будуть «варити» на повільному вогні. А якщо стане гаряче - можна, і навіть потрібно, охолонути в гірському потоці, який неспішно «біжить» в декількох метрах від чану. Відпочиваємо і насолоджуємося!

А поки Ви «варитеся» в чанах – для Вас готується бограч та міцні закарпатські настоянки

Обід.

Святкування дня закоханих - в етно-корчмі «Закарпатський креденс» в Мукачево. Смачна закарпатська кухня, фірмові страви та напої, пісні та танці! (оплачується додатково,  400 грн.)

Повернення в готель. Відпочинок. Ночівля.

3 день.

Сніданок. Виселення з номерів. Подорож продовжується!

Полонина Боржава, водоспад Шипіт, гора Гимба зачарують Вас своєю довершеною красою.

Водоспад «Шипіт» – один з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду 14 м.

Поряд  знаходиться найдовша канатно-крісельна дорога Закарпаття (1650 м), яка доставить нас на підніжжя гори Гимба, що має висоту 1491 метр над рівнем моря. Підіймаємося. На вершині  відкривається вражаюча панорама!  Милуємося, фотографуємося, відпочиваємо, катаємося на лижах, санках, тюбах.

Обід.

Переїзд у Львів. Екскурсія по Львову

Скільки б разів Вам не доводилося бувати у Львові – місто Вас може дивувати знов і знов: і новими затишними кав’ярнями, і казково прикрашеними про менадами, і ароматом шоколаду, і передчуттям новорічного свята. Екскурсія середньовічним містом –  знайомство з унікальними пам’ятками древнього Львова, - Собор святого Юра, монастир бернардинців, Домініканський костел, Вірменська церква, Глиняна вежа та церква трьох Святителів, площа Ринок, -своєрідний музей під відкритим небом. За бажанням Ви зможете побувати  в справжньому італійському дворику та королівських палатах, театрі пива та «Криївці», спуститися в копальню кави, щоб посмакувати запаяної кави чи відвідати «Реберню»  А коли всі ці пункти нашого маршруту будуть виконані - побачимо Львів з висоти пташиного польоту - піднімемося на міську Ратушу, де у Вас буде нагода загадати бажання на оглядовому майданчику, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок, а потрібні слова Вам підкаже дзвін серця міста – головного годинника Львова.

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру по Закарпаттю 3500 грн./ос.

У вартість входить: проїзд автобусом туристичного класу, проживання в готелі 2 ночі (номери зі зручностями), харчування (2 сніданки, 2 обіди, 1 вечеря), екскурсійна програма, туристичний супровід, медстраховка.

Окремо оплачується: вхідні квитки в замки, вхідний квиток в терми Косино та чани в Лумшорах, підйомники та прокат лиж, сноубордів і т.п., дегустації, святкування Дня закоханих у етно-корчмі  (400грн.), особисті витрати.

Якщо Вам сподобався тур, хочете його забронювати, чи виникли якісь питання - телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044Активный отдых

ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ з виїздом з Полтави літо 2019

Екопарк Фельдмана + парк Горького. 280 грн. /250                                                            Екскурсійний тур з Полтави в екопарк Фельдмана. Програма туру:

Екскурсійний тур з Полтави в екопарк Фельдмана.

15.06. Букський каньйон + Софіївський дендропарк. Екскурсійний тур з Полтави в Умань, Софіївку, Букський каньйон. 800 грн. Прграма туру:

Екскурсійний тур "Букський каньйон та Софіївський дендропарк+фонтани Умані"

22.06. "Парки та палаци Харківщини"  Екскурсійний тур з Полтави в Шарівку,Пархомівку, Наталівку. Вартість 380 грн.

27.06.-29.06. , 10.08.-11.08." Гори, водоспади та романтика Парижу" 2 дні. Екскурсійний тур з Полтави у Карпати. (Чернівці-Коломия-Яремче-Манява) Вартість 2300грн.

29.06 "Стара фортеця та шоколад" Екскурсійний тур з Полтави в Тростянець: музей шоколаду, Круглий двір, палац Голіцина.  450 грн.

6.07.-7.07. "Ой, на Івана та на Купала" Народні гуляння  в Гоголево

13.07. Піраміда Березової Рудки та скарби Переяслава Екскурсійний тур з Полтави в Переяслав: музей під відкритим небом, колегіум Сковороди. Богданівка: садиба-музей  Катерини Білокур, Березова Рудка: палац Закревських та одна з трьох пірамід Європи. 1 день. 450 грн. Програма туру: .Піраміда Березової Рудки та Скарби Переяславщини

20.07. Козацький хутір та дивосвіт Петриківського розпису 380 грн./350 грн. Екскурсійний тур з Полтави в Петриківку. Програма туру: Козацький хутір та дивосвіт Петриківки

25.07. - 28.07. Замки та водоспади Закарпаття. Екскурсійний тур з Полтави в Закарпаття. 3 дні. Мукачево-Ужгород- Невицьке- Карпати - Чинадієво - водоспад Шипіт - озеро Синевір - г.Гимба - Тустань 3 дні, вартість 3600 грн.

23.08.25.08. "Легенди Волині + Білорусь".  Екскурсійний тур з Полтави в Луцьк та Білорусь ( Острог - Межиріч - Луцьк - тунель кохання - Білорусь) 3 дні.

Програма 3-денного екскурсійного туру

« Таємниці Бессарабії або  Ах, Одеса…»

Виїзд з Полтави 26.06. в 23.00.

27.06. 1день.

Ранок, кава. Придорожнє кафе. Вознесенськ

І зразу поринаємо в містичний та таємничий світ Бессарабії – дива природи та Мішка Япончик (авторитет бандитської Одеси). На нас чекає одне з самих незвичайних і загадкових місць на Україні – Долина диявола! Серед голого степу, де море висохло ще 60 млн. років тому, - провалля та нагромадження скель висотою та глибиною до 60м. На дні каньйону(який в точності повторює каньйон Північної Америки) – дикі трави та чисті ріки, місця сили та таємниць скіфів. Спускаємося…дивимося…розгадуємо таємниці…

Стежками каньйону виходимо до озера Баластного. Відпочиваємо, купаємося.

Переїзд в Коблево – край, де зразу світить 2 сонця – коли одне сходить на небі,  друге – сяє в лимані.

Поселення

База відпочинку в курортній зоні Коблево за 100м. від моря ( 2-х місні та 3-х місні номери з сучасним ремонтом та новими меблями. В номері кондиціонер, ТВ, WiFi) Доплата за номер зі зручностями (душ, туалет в номері ) – 110 грн./особа за весь тур)   Поряд (за 300-400м) нічні клуби, кафе, ресторани, дискотеки, аквапарк!

Обід Відпочинок на морі

2.день. 28.06.

Сніданок

Для бажаючих екскурсія   на винзавод КОБЛЕВО з дегустацією ( оплачується окремо – 85грн./особа)

Між Чорним морем та Талігульським лиманом знаходяться унікальні виноградники, перші з яких були закладені ще у минулому столітті. М’який клімат, щедра земля та розташування на 46-ій паралелі, одній географічній широті зі знаменитим своїми молодими винами регіоном Божоле (Франція), дозволяють вирощувати тут дивовижний виноград. Саме з цього винограду і створюються неперевершені вина KOBLEVO. Насолодитися усією палітрою їх смаку та аромату зможемо і ми! Дегустація вина, налитого сонцем (екскурсія на завод, у винні підвали  та дегустація вина  - 10 сортів            ( сухого, напівсухого, напівсолодкого, десертного, міцного) шампанського та коньяка.

Відпочинок на морі

Ночівля

3 день. 29.06.

Сніданок. Виселення з номерів.

Одесса! Екскурсія. Куяльник,Хаджибей, Нерубайське. Відвідання Одеських катакомб та музею партизанської слави ( проходимо в катакомбах(тунелях) на глибині 14м (+8* за будь-якої погоди) 2 км. екскурсійного маршруту).

І знову Одеса!

Молдаванка та Пересип, Морський вокзал, музей якорів, Нікольський храм для мореплавців, музей морськогого флоту та Потьомкінські сходи, Воронцовський палац та оперний театр. Екскурсія Приморським бульваром та Дерибасівською, Думською та Пушкінською. Історії та легенди старої Одеси, неповторної столиці гумору та перлини біля моря. У Вас буде можливість побувати в Одеському дворику та послухати історії-анекдоти Одеси-мами, відвідати музей археології, Золоту скарбницю та побачити справжні єгипетські мумії, загадати бажання «підкоривши» дерево бажань, відпочити та посмакувати місцеве пиво в найстарішому барі міста «Гамбринус», посидіти на одному з 12 стільців Остапа Бендера – щоб збулися навіть авантюрні бажання, послухати пісні Утьосова чи духовий оркестр в Міському саду.

Вільний час. Можна відвідати музей східного та західного мистецтва, літературний музей, музей Пушкіна чи тематичну 3годинну екскурсію- театралізацію «Підземелля бандитської Одеси» – вартість 220-350грн.) чи найбільшу в Україні виставку змій  в колишньому маєтку Наришкіних чи покататися на катері в екваторії порту

20.00.  Виїзд в Полтаву

Вартість туру 1390 грн

У вартість входить:

проїзд, проживання, харчування, транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, послуги інструктора-провідника в каньйоні та катакомбах,  медстраховка

Вхідні квитки в музеї та екскурсійні об’єкти ( Заповідник «Бугський Гард», Долина диявола, Катакомби та музей партизанської слави, Музей морфлоту, Одеський дворик, Археологічний музей, Золота скарбниця та Виставка єгипетської культури), екскурсія на винзавод «Коблево» та дегустація вин – оплачуються окремо

Обовязково з собою брати: бутерброди для сніданку першого дня, зручне,бажано спортивне, взуття –  в каньйоні ідемо гранітно – кам’яною  стежкою зі спусками та підйомами, а також стара частина Одеси вимощена бруківкою. Вітровки чи літні курточки – в катакомбах +8. Купальники (живемо біля моря). Українську символіку – стрічки, вишиванки – для красивої фотосесії. Гроші (багато) – поряд 7кілометр і дуже багато спокус курортного міста!)

Вартість - 1390грн.

Програма туру  «Казковий Прикарпатський край»  24-26.10 ( 3 дні/2 ночі)

Виїзд   23.10. о 21.00.

1 день.

7.30-8.00 зупинка на каву (сніданок)

Кам'янець- Подільський унікальне місто-фортеця, одне із семи див України.

Екскурсія містом. Музейний комплекс “Стара фортеця”, каньйон, оборонні мури,  ратуша, католицький костьол. Відвідання  музею  тортур, костьолу.

Вільний час За бажанням – відвідання  краєзнавчого, художнього  музею або музею грошей.

Виїзд у Кривчу. Відвідання Кришталевої печери,  - однієї з найвідоміших і найдовших печер Європи. (Проходимо 1км екскурсійного маршруту з провідником-екскурсоводом)

Переїзд у Яремчу. Поселення до готелю в ценрі міста ( 2-3 місні кімнати. Зручності на поверсі та в номері. На 1-му пов. кухня, їдальня. На території є альтанки та місце для пікніка)

Вечеря.  Вільний час. Ночівля..

2 день

Сніданок.

Виїзд на екскурсію в Ворохту - центру Карпатських гір.

Карпатський національний парк. Водоспад Пробій. Ярмарка сувенірів.

Екскурсія на скелі Довбуша.( гори, водоспади, горгани. Історії та легенди. Скеля грішників, камінь бажань. І , можливо, комусь пощастить знайти скарби Олекси Довбуша…)

Вільний час

Вечеря

3 день.

сніданок.

Підкорення Говерли. Смерековими лісами та квітучими полонинами сходження на найвищу вершину Укаїни ( 2061м). На Вас чекають незабутні враження, мальовничі краєвиди, купання під водоспадом річки Прут, ( Обовязково: зручне взуття, купальник, вода, фотоапарат і державний прапор України – ми ж не кожного дня підкорюємо такі вершини!)

Факульативно, для тих, хто вже підкорив вершини, пропонуємо екскурсію в Карпатський заповідник, в оленарій, катання на конях або карпатський трамвай( поїздка 50 км. в мальовничих місцях - околицях Яремчі, Яблунева, Буковеля

Вільний час.

17.00 Виїзд в Полтаву

Вартість програми- 1150грн./1270грн/1370грн.

У вартість входить: проїзд, проживанняв номерах зі зручностями(1370грн.) та в номерах, де зручності на поверсі(1270грн),харчування – 2 сніданки,2 вечері, транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, вхідні квитки в музеї та екскурсійні об’єкти,медстраховка. Окремо оплачуються факультативні екскурсії, дегустації, підйомники, катання на конях та послуги альпініста-інструктора(при сходженні на вершину)