Турагентство TERRA Полтава

 • terra-tur@ukr.net
 • тел. (0532) 691-293
 • моб. (050) 10-71-689
 • моб. (096) 57-67-044

Тури в Стамбул

Тури в Стамбул та Каппадокію

Авіатур "Стамбульський експрес"

Дати туру: 03.12., 10.12., 12.12., 17.12., 24.12., 05.01., 11.02., 04.03., 18.03., 25.03., 08.04. ,22.04., 29.04., 06.05., 13.05.,20.05., 27.05., 03.06., 10.06.     Тривалість туру 4 дні.

Вартість туру від 6600 грн./ос.

Програма туру

День 1

Виліт з Києва чи Харкова та прибуття до Стамбулу

рансфер до готелю. Вільний час. Для туристів, що прибувають на рейсах до 14:00:

Екскурсія ”Скарби Золотого Рогу” (25 EUR). Сьогодні ми виїдемо за межі історичного центру Стамбула. Мечеть Султана Ейюпа розташована на березі протоки Золотий Ріг біля підніжжя гори. Більшість султанів брали право володіння Османської імперією саме тут. Далі ми відвідаємо Церкву Св. Дмитра, яка відома незвичайним святим джерелом, розташованим у печері і прогуляємося з гідом мальовничою набережною.

Морська прогулянка на катері Босфором (40 EUR)

Це чудова можливість побачити Стамбул з іншого боку і ще раз захопитися красою цього міста. Ночівля в готелі.

День 2 Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія Стамбулом

Під час екскурсії ми побачимо: Блакитну мечеть, Римський іподром, турецькі лазні Роксолани, площу Султана Ахмеда. Це чудове, багатогранне та цікаве місто, побувати в якому має кожен. Остання зупинка – церква-музей Айя-Софія, яка вже давно визнана одним із найбільших творів візантійської архітектури. Церква відрізняється стилістикою мозаїки, стін, стель, а також чудовою керамікою! Поруч із церквою розташована Цистерна Базиліка - водосховище з питною водою, яке збереглося ще з часів Візантії і є одним із найбільших у Стамбулі.

Екскурсія "Гранд Базар"

Сьогодні у нас день шопінгу! Стамбульський Гранд Базар працює з 1641 року, це один із найвідоміших ринків у світі. Подаруйте собі цей час, залиште всі тривоги і переживання минулого року, і пориньте в атмосферу східних солодощів і оксамитових хусток, торгуйтеся з продавцями і скуштуйте смажене насіння, запиваючи ароматним чаєм по-турецьки зі знаменитих стаканчиків вигнутої форми. Наш гід допоможе розібратися в цьому місті (Гранд Базар складається з 60 вулиць!) та супроводжує під час прогулянки. Обід (за додаткову оплату, 7-8 євро/ос).

Екскурсія "Азіатський Стамбул" - мечеть Чамлиджа з оглядовим майданчиком, Дівоча башта, район Ускюдар (25 EUR)

Чамлидж - це найбільша мечеть Стамбула, розташована на високому пагорбі. Мечеть височіє над рівнем моря на 270 метрів, і тут є оглядовий майданчик з чудовим панорамним видом на весь Стамбул, Босфор, Золотий Ріг та Мармурове море та величезний мальовничий парк. Дівоча вежа – це візитна картка Стамбула з листівок. Вона розташована на невеликому острівці біля берегів Босфору, і сьогодні ми дізнаємось про її цікаву історію

Відвідування історичного хаммаму (35 EUR)

Подаруйте собі вечір в історичній будівлі хаммама у центрі Стамбула!

Ночівля.

День 3

Сніданок. Екскурсія "Чудове століття" (20 EUR + вх. біл. 220 TRY). Палац Топкапи – найбільший центр управління Османської імперії. Розміри комплексу вражають! Палац є однією з найвідоміших пам'яток Стамбула та був найбільшим центром управління Османською Імперією протягом 400 років. Наступна визначна пам'ятка — Мечеть Сулеймана, яка розташувалася на одному із семи пагорбів Стамбула. Вже кілька століть поспіль мечеть приваблює своєю величчю та захоплює дух надзвичайною красою. Позаду збудовано унікальний мавзолей для коханої дружини Султана Сулеймана - Роксолани. Цей мавзолей є єдиною гробницею в Туреччині, яка була зведена на честь жінки.

Екскурсія "Контрасти Стамбула" (25 EUR + вх. біл. 120 TRY). Екскурсія розпочнеться з одного з наймальовничіших видів Стамбула – мечеті Ортакей на березі Босфору. Її збудували в стилі необарокко в 19 столітті, і з того часу це улюблене місце для прогулянок та фотосесій. Всередину заходити ми не будемо, але приємна прогулянка та декілька вдалих знімків у instagram забезпечені. Далі ми відвідаємо розкішний палац османських султанів Долмабахче. Палац вважається "нетурецьким" з усіх резиденцій у Стамбулі. Дивовижний палац у стилі бароко та рококо. Як і належить палацам, всередині він прикрашений золотом і сріблом, дорогоцінним камінням, ліпниною та найдорожчими матеріалами Ми зможемо побачити кришталеві сходи та люстру, картини знаменитих художників, кімнати, де вершив історію Туреччини Мустафа Кемаль Ататюрк.

Далі ми потрапимо на центральну площу Стамбула – площу Таксім. Там знаходиться знаменита пам'ятка Республіка і починається пішохідна вулиця Істікляль. Саме тут курсує червоний ретро-трамвайчик, а продавці морозива роблять із подачі десерту справжнє шоу. Також тут знаходяться магазини багатьох відомих брендів одягу - чудова нагода влаштувати шопінг!

День 4

Трансфер в аеропорт (для ранкових вильотів-сніданок-ланчбокси підготують у готелі) та виліт в Україну.

Вартість туру – від 6400 грн/ос.

У вартість включено:

- міжнародний авіапереліт

- проживання у вибраному готелі

- сніданки в готелі

- медичне страхування від нещасного випадку для туристів до 60 років

- трансфер з аеропорту до готелю та назад

Не включено:

- медична страховка для туристів старше 60 років - 5 EUR, старше 70 років - 10 EUR

- факультативні екскурсії

- особисті витрати

- громадський транспорт

- податок у готелі

Додаткова інформація:

ГОТЕЛІ

Заселення не раніше 14:00. Виселення з готелів не пізніше 10:00.

Якщо Ви помітили неполадки у номері при заселенні – одразу ж повідомте про це співробітників готелю.

Готелі програми можуть бути замінені на альтернативні.

Екскурсії

Послідовність екскурсій та інших пунктів програми може змінюватись.

За неявки на екскурсії вартість екскурсії не повертається.

За форс-мажорних обставин екскурсії можуть бути замінені на альтернативні.

Факультативні екскурсії проводяться при наборі певної кількості осіб

Вхідні квитки до екскурсійних об'єктів оплачуються додатково.

Вартість вхідних квитків може змінюватися екскурсійними об'єктами та не залежить від туроператора.

Можливість відвідування екскурсійних об'єктів регулюється урядом Туреччини та не залежить від туроператора та екскурсійними об'єктами. У разі неможливості відвідування будь-якого екскурсійного об'єкта проводиться його зовнішній огляд.

Час вильоту та прибуття регулюється авіакомпанією і не залежить від туроператора.

Перед вильотом необхідно пройти онлайн реєстрацію на сайті авіакомпанії.

Правила перевезення багажу регулюються авіакомпанією. У зв'язку з COVID-19 можуть бути введені незвичайні умови перевезення багажу, наприклад, по здачі ручної поклажі в багажний відсік. Точну інформацію радимо перевірити перед вильотом на сайті авіакомпанії.

ВАЖЛИВО!

Турагентство не несе відповідальності за дії або бездіяльність ПРИКОРДОННИХ І МИТНИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ, КОРКИ НА ДОРОГАХ, РЕМОНТ ДОРІГ у країні перебування (дорозі), які можуть вплинути на ЗМІНИ В екскурсійній частині програми туру.

У вільний час автобусного обслуговування не передбачено.

Час у програмі вказано орієнтовний.

Туристи, що подорожують одні, можуть бути розміщені у тримісних номерах.

Туроператор залишає за собою право змінювати програму та послідовність екскурсій без зміни кількості послуг

Автобусні тури в Стамбул та Каппадокію із виїздом з Одеси та Львова

Автобусний тур у Стамбул та Каппадокію

Вихідні в Каппадокії…

6 днів

Маршрут туру:  Львів – Стамбул (1 ніч) – Каппадокія (1 ніч) – Стамбул (1 ніч) – Львів

Вартість - від 3800 грн.

Дати туру: 4.04., 24.04., 16.05., 30.05., 13.06., 23.06., 11.07., 34.07., …

У вартість туру вже включені екскурсії по Стамбулу та Каппадокії...

Є можливість відвідати: Айя-Софію, Цистерну Базиліка, мечеть Сулеймана та усипальницю Роксолани в Стамбулі, музей під відкритим небом Гереме, фортецю Учхисар та підземне місто Каймакли в Каппадокії!!!

День 1.

Прибуття у Львів. Збір на залізничному вокзалі Львова, відвідування медичної лабораторії для проходження ПЛР тестування на SARS-CoV-2 (додатково оплачується). Вільний час у Львові. Виїзд в тур. Можлива посадка в Івано-Франківську та Чернівцях. Нічний переїзд в Стамбул.

День 2.

Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться відразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул є унікальною сполучною ланкою між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Скарби архітектури та мистецтва здивують своєю різноманітністю, а сучасні хмарочоси – витонченістю та елегантністю. Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск та повний протиріч сьогоднішній день цього міста… Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Модний Істанбул

(Дорослий: 21€ / Діти: 18€)

Запрошуємо всіх бажаючих на захоплюючу екскурсію по вечірньому Стамбулу. Наше знайомство з містом ми розпочнемо з головної його площі - Таксім, далі пройдемо по одній з найбільш фешенебельних вулиць – Істікаль, до одного з головних символів міста - вежі Галата, також у всіх бажаючих буде змога прокататись на раритетному стамбульському трамвайчику, відвідати церкву Святої Трійці та Базиліку Святого Антонія. А завершальним акордом нашої вечірньої мандрівки буде красива фотопауза на Галатському мості.

Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 3.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Каппадокію.

Екскурсія

Каппадокія, чарівна музика, що застигла в камені

(входить у вартість туру)

Сьогодні нас чекає подорож в минуле, в загублений світ зі своїм життєвим устроєм і своїми традиціями, що склалися ще багато віків тому. Знайомтеся - Каппадокія. Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій території 70 мільйон років тому. Скелі, як по чаклунству, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогняно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красі скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистісіньким повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць.

Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

«Тисяча і одна ніч»

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)

Дивовижна шоу програма включає танці мандрівних ченців (дервішів), традиційні турецькі танці у виконання професійних танцюристів. Ну і яка ж «Турецька ніч» без танцю живота і вечері, який включає в себе національні страви та напої?!

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4.

До сніданку по бажанню

До сніданку по бажанню екскурсія над вершинами Каппадокії на повітряній кулі

(дод. оплата)

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Музей під відкритим небом Гереме

(Дорослий: 16€ / Діти: 13€ + вх. квиток)

найбільший і найвідоміший монастирський комплекс Каппадокії. На території музею представлено 10 церков і каплиць вирізаних з каменю, що датуються IX-XI століттями. Всі споруди побудовані в візантійському стилі - з арками, колонами і капіталами, прикрашені в унікальному каппадокійському стилі, є обов'язковим для відвідування.

Фортеця Учхисар

(Дорослий: 13€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

це єдине в своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона і підноситься. Ця величезна скеля схожа на швейцарський сир з дірками. Фортеця вся поцяткована кімнатами, тунелями та лабіринтами. З вершини скелі відкривається шикарний вид на всю долину. Піднявшись на неї можна охопити поглядом практично всю Каппадокію. Звідси видно також і таємничу Долину любові, з якою пов'язано безліч легенд та історій.

Підземне місто Каймакли

(Дорослий: 36€ / Діти: 21€ + вх. квиток)

найбільше і найцікавіше підземне місто в Каппадокії. Присутні тут підземні школи, церкви і навіть винні підвали явно вказують, що в цих підземеллях проживали християнські громади. Розміри даного поселення досі не з'ясовані остаточно.

Переїзд в Стамбул. Пізнє поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 5.

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія

«Турецький діамант - Стамбул»

(входить у вартість туру)

Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).

Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Азійський мікс

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)

Сьогодні у нас буде змога дослідити азійську частину Стамбулу. Першою нашою зупинкою буде найбільша у світі мечеть – Чамлиджа, побудована на однойменному пагорбі з прекрасним парком та панорамою. Невеликий переїзд і перед нами відкриває свої двері резиденція османських правителів на березі Босфору – палац Бейлербей. Далі наш шлях веде до головної артерії азійської частини міста – Багдадського проспекту, пролягає він повз берегу Мармурового моря, проспект зачаровує своїм колоритом, по ньому зручно гуляти під тінню розкішних старих дерев, а кількість модних бутіків, що зосереджена саме на цій вулиці вразить найбільших шанувальників шопінгу. Завершальним етапом екскурсії буде повернення паромом в європейську частину міста.

«Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани

(Дорослий: 21€ / Діти: 13€)

Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшливе будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована на честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!

Морська прогулянка на кораблику по Босфору

Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, палаци султанів та візантійські фортеці.

В другій половині дня виїзд із Стамбулу, нічний переїзд в Україну.

День 6.

Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) до Чернівців - 18:00, в Івано-Франківськ - 21:00, до Львова - 23:50. Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал.

Вартість туру від 3800 грн.

У вартість туру включено:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• супровід гіда організатора по всьому маршруту;
• три екскурсії (згідно программи туру).

Якщо Вам сподобався цей тур чи у Вас є питання по туру, уточнення, деталі, місця та міста в турі, додаткові доплати та бонуси, або вже готові його забронювати - телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Автобусний тур

Шалене серце або дорога до улюблених місць...

Днів: 6, дати виїзду:  25.04., 01.05., 25.05.,  15.06., 20.07., 14.08., 18.08., 12.09., 03.10.,

Львів – Белград – Скоп'є – каньйон Матка - Пловдив – Стамбул – Велико-Тирново – Русе – Львів

У вартості туру екскурсії
по Белграду, Пловдиву, Стамбулу і Велико-Тирново!!!

!!! ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

Вартість від 5885 грн/ос. ( чим раніше бронюєте, тим нижча ціна)

День 1.

Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А». Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива підсадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур) Переїзд в Сербію. Поселення в транзитний готель. Ночівля в готелі.

День 2.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград.

Екскурсія

Столиця Сербії - Белград

(входить у вартість туру)

Його стародавні стіни бачили готів та франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування - подарує незабутні враження.

Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Обід в традиційному сербському ресторані

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

В районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і ... чудового настрою ...

Переїзд в Скоп'є.

Вечірня екскурсія столицею Македонії - містом Скоп'є.

(Дорослий: 30€ / Діти: 23€)

В місті панує приємна і дружня атмосфера, тут чудесним чином поєднуються різноманітні культури та релігії, а населення вражає своєю повагою і розумінням один до одного. Для того, щоб відчути все багатство містечка, ми відвідаємо найвідоміші пам'ятки, такі як чарівна фортеця Кале, що височіє над лівим берегом річки Вардар, древній Кам'яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церква Святого Микити, соборний храм Святого Климента Охридського. Також ми побачимо православну церкву Святого Спаса, де знаходиться красивий іконостас, виконаний з горіхового дерева і покритий різьбою на біблійні мотиви. В місті знаходиться безліч мечетей, найвідомішими і найкрасивішими з яких є мечеть Іса-Бегова Джамія, або як її ще називають Візерункова мечеть, і чудова мечеть Мустафи Паши, побудована з мармуру. Доповнить нашу маленьку подорож огляд різноманітних музеїв і театрів, будівлі парламенту, пам'ятників Тарасу Шевченку і Марії Терези, ринку Бадестан.

Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 3.

Сніданок. Виселення з готелю.

Каньйон Матка

(Дорослий: 33€ / Діти: 23€)

Цей мальовничий каньйон був створений річкою Тріска, що проклала свій шлях через гірський масив. У 1938 році річку Тріску перегородили дамбою, завдяки чому утворилося напрочуд гарне озеро з водою бірюзового кольору. Поруч з озером можна побачити церкву святого Андрія, побудовану в XIV столітті. У каньйоні знаходиться десять печер, довжина яких становить від 20 до 200 метрів. Найвідомішою з них є печера Врело, її ми і відвідаємо на катері. Загальна довжина печери становить 176 метрів, в ній можна побачити два зали. Також в ній знаходиться величезний сталагміт заввишки близько трьох метрів і два озера, глибина одного з них, імовірно, може досягати 500 метрів.

Переїзд в Пловдів.

Екскурсія по магічному і прекрасному місту Пловдів.

(входить у вартість туру)

Місто унікальне в будь-яку пору року, зимою-незвично біле, весною-покрите зеленню, літом-квітами, осінню-гронами винограду на мяких стеблах. За дивовижну живописність історичного ценрту Пловдів ще називають містом художників...

Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 4.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Стамбул. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться відразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул є унікальною сполучною ланкою між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Скарби архітектури та мистецтва здивують своєю різноманітністю, а сучасні хмарочоси – витонченістю та елегантністю. Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск та повний протиріч сьогоднішній день цього міста…

Екскурсія

«Турецький діамант – Стамбул»

(входить у вартість туру)

Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, Римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда, а також побуваємо на оглядовому майданчику в азіатській частині міста. Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та ринками… Під час оглядової екскурсії в нас буде чудова можливість придбати не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі - відвідини шкіряного торгівельного центру).

Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Азійський мікс

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)

Сьогодні у нас буде змога дослідити азійську частину Стамбулу. Першою нашою зупинкою буде найбільша у світі мечеть – Чамлиджа, побудована на однойменному пагорбі з прекрасним парком та панорамою. Невеликий переїзд і перед нами відкриває свої двері резиденція османських правителів на березі Босфору – палац Бейлербей. Далі наш шлях веде до головної артерії азійської частини міста – Багдадського проспекту, пролягає він повз берегу Мармурового моря, проспект зачаровує своїм колоритом, по ньому зручно гуляти під тінню розкішних старих дерев, а кількість модних бутіків, що зосереджена саме на цій вулиці вразить найбільших шанувальників шопінгу. Завершальним етапом екскурсії буде повернення паромом в європейську частину міста.

Модний Істанбул

(Дорослий: 21€ / Діти: 18€)

Запрошуємо всіх бажаючих на захоплюючу екскурсію по вечірньому Стамбулу. Наше знайомство з містом ми розпочнемо з головної його площі - Таксім, далі пройдемо по одній з найбільш фешенебельних вулиць – Істікаль, до одного з головних символів міста - вежі Галата, також у всіх бажаючих буде змога прокататись на раритетному стамбульському трамвайчику, відвідати церкву Святої Трійці та Базиліку Святого Антонія. А завершальним акордом нашої вечірньої мандрівки буде красива фотопауза на Галатському мості.

Айя-Софія

(Дорослий: 16€ / Діти: 11€ + вх. квиток)

Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. 

«Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани

(Дорослий: 21€ / Діти: 13€)

Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!

 

Морська прогулянка на кораблику по Босфору

(Дорослий: 30€ / Діти: 21€)

Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, палаци султанів та візантійські фортеці.

Turkish night

(Дорослий: 48€ / Діти: 38€)

Ви бажаєте відчути себе султаном? Тоді ця програма саме для вас. Покличте на допомогу свою уяву, і ви відчуєте себе у справжньому гаремі. Професійні танцюристи оживлять своїм вмінням образи з минулого, ви побачите справжній «танець живота», а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде лунати європейська та турецька музика.

Повернення в готель. Ночівля в готелі

День 5.

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Долмабахче

(Дорослий: 16€ / Діти: 13€ + вх. квиток)

– найкрасивіший палац Стамбулу. Його фасад простягнувся на 600 метрів вздовж європейського берега Босфору. Саме тут жили останні султани Османської імперії...

Переїзд в Велико-Тирново.

Пішохідна екскурсія по Велико-Тирново

(входить у вартість туру)

Одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін відбудоване заново... Археологічні дослідження виявили багато пам'ятників історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам'яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. квиток опл. додатково).

Арбанаси

(Дорослий: 21€ / Діти: 19€)

колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році воно було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Місто відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах, нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином.

Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

день 6.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від перетину кордону) в Чернівці 21:00, в Івано-Франківськ 23:50, до Львова в 01:50 (наступний день). Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер на львівський залізничний вокзал.

Вартість туру – від 5885 грн/ос.

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях 3* на базі сніданків;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• чотири екскурсії (згідно програми туру)..

Якщо Вам сподобався цей тур чи у Вас є питання по туру про деталі, місця та міста в турі, додаткові витрати, страховки, або Ви вже готові його забронювати - телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

Автобусний тур

Чудове століття султанів...

Дати виїзду в тур: 16.04., 30.04., 16.05., 30.05., 13.06., 23.06., 11.07., 24.07., 08.08., 20.08., …

Днів: 6 , вартість – від 4570 грн/ос. ( чим раніше бронюєте тур, - тим він дешевший)

Одеса – Ізмаїл – Стамбул – Бурса – Чанаккале – Троя – Едірне – Арбанаси – Велико-Тирново – Ізмаїл – Одеса

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!!У вартості туру екскурсії по Стамбулу, Бурсі та Едірне!!!

День 1.

Прибуття у Одесу. Збір на Куликовому Полі (поряд з з/д вокзалом), відвідування медичної лабораторії для проходження ПЛР тестування на SARS-CoV-2 (додатково оплачується - 800грн.). Переїзд в Ізмаїл, отримання результатів тестування. Переїзд в Болгарію. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 2.

Екскурсія по Стамбулу

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Стамбул. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:

Модний Істанбул

(Дорослий: 21€ / Діти: 18€)

Запрошуємо всіх бажаючих на захоплюючу екскурсію по вечірньому Стамбулу. Наше знайомство з містом ми розпочнемо з головної його площі - Таксім, далі пройдемо по одній з найбільш фешенебельних вулиць – Істікаль, до одного з головних символів міста - вежі Галата, також у всіх бажаючих буде змога прокататись на раритетному стамбульському трамвайчику, відвідати церкву Святої Трійці та Базиліку Святого Антонія. А завершальним акордом нашої вечірньої мандрівки буде красива фотопауза на Галатському мості.

Нічна морська прогулянка на кораблику по Босфору

(Дорослий: 55€ / Діти: 43€)

Екскурсія по Стамбулу на кораблику починається, коли сонце сідає і навколо стрімко темніє. Протока розділяє Європу та Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, який пливе найкрасивішою протокою Євразії, побачите будинки мільйонерів і будинки-острови, палаци і замки султанів. В дорозі Вас будуть супроводжувати цікаві розповіді, доповнені безалкогольними і алкогольними напоями місцевого виробництва, розкішною вечерею з хорошою музикою... Ось вони, незабутні миті щастя...

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3.

Сніданок.

Екскурсія

«Турецький діамант - Стамбул»

(входить у вартість туру)

Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).

Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):

Азійський мікс

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)

Сьогодні у нас буде змога дослідити азійську частину Стамбулу. Першою нашою зупинкою буде найбільша у світі мечеть – Чамлиджа, побудована на однойменному пагорбі з прекрасним парком та панорамою. Невеликий переїзд і перед нами відкриває свої двері резиденція османських правителів на березі Босфору – палац Бейлербей. Далі наш шлях веде до головної артерії азійської частини міста – Багдадського проспекту, пролягає він повз берегу Мармурового моря, проспект зачаровує своїм колоритом, по ньому зручно гуляти під тінню розкішних старих дерев, а кількість модних бутіків, що зосереджена саме на цій вулиці вразить найбільших шанувальників шопінгу. Завершальним етапом екскурсії буде повернення паромом в європейську частину міста.

Палац Топкапи

(Дорослий: 18€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

Це одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. На протязі чотирьох століть палац являв собою центр управління Османською державою, одною з трьох найбільших імперій світу.

«Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани

(Дорослий: 21€ / Діти: 13€)

Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!

О 21:00 виїзд зі Стамбулу. Переїзд в Бурсу. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 4.

Бурса- Троя

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія

Турецький смарагд – Бурса

(входить у вартість туру)

Пройшовшись містом з досвідченим екскурсоводом, нам на мить може здатися, що за дуже короткий час в Бурсі можна зустріти всі пори року... Звідси можна побачити Мармурове море, відомі на весь світ гарячі джерела і засніжену панораму Улудагу. До основних переваг міста також можна віднести його архітектурну і мистецьку спадщину. До найбільш відомих пам'ятників Бурси відносять Зелену Мечеть, Мечеть Орхана, Мечеть Еміра Султана, Мечеть Мурада...

Переїзд в Чанаккале. Поселення в готелі. Обід в рибному ресторані (при бажанні, за додаткову плату). Вільний час.

Екскурсія в Стародавню Трою

(Дорослий: 30€ / Діти: 23€ + вх. квиток)

Це цікава подорож у прадавній світ легенд та міфів. Руїни славного міста по сьогоднішній день приваблюють численних мандрівників та любителів історії. При вході у археологічну зону нас зустрічає славнозвісний Троянський кінь, що в точності відповідає опису Гомера. Колись він послугував хитромудрим грекам при облозі міста, зараз же його копія слугує оригінальним оглядовим майданчиком. Від античності у сьогоденній Трої залишилося не так вже і багато, але навіть ці камені заслуговують на окрему подорож сюди. Побачене доповнить цікава розповідь місцевого екскурсовода, який із задоволенням розкриє усі таємниці легендарної Трої.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 5.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Едірне.

Cтолиця Османської Імперії місто Едірне.

(входить у вартість туру)

На території цього міста народився Мехмед II - султан-завойовник, який прославився в 1453 році взяттям Константинополя. В Едірне ми зможемо відвідати мечеті Ескі, Баязида II, Селіма II, а також відвідати галявини Киркпинар - місце проведення змагання з традиційного виду боротьби в маслі і середньовічний ринок Алі Паша.

Переїзд в Велико-Тирново. Поселення в готелі. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Арбанаси

(Дорослий: 21€ / Діти: 19€)

колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році воно було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Місто відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах, нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 6.

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Пішохідна екскурсія по Велико-Тирново

(Дорослий: 18€ / Діти: 16€)

Одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін відбудоване заново... Археологічні дослідження виявили багато пам'ятників історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам'яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. квиток опл. додатково).

Виїзд з Болгарії, переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл 22:00, в Одесу в 01:50 (наступний день). До нових зустрічей.

Вартість – від 4570 грн/ос. ( чим раніше бронюєте тур, - тим він дешевший)

У вартість туру входить:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• супровід гіда організатора по всьому маршруту;
• три екскурсії (згідно программи туру).
Усі питання по туру, уточнення, деталі, місця та міста в турі, додаткові (необов’язкові) доплати ( страховки, платежі від невиїзду) та бонуси, бронювання туру – за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044 та в офісі турагентства TERRA – вул. Сінна, 2/49. (готель «Київ») офіс 234

Додаткове страхування у випадку діагностування коронавірусу COVID19!

Страхування від наступних ризиків:

1) скасування туристичної поїздки через лабораторно-підтверджене захворювання COVID19 у туриста, який знаходиться на території України - виплата вартості поїздки даного туриста;

2) заборона пропуску через кордон в країну подорожі туриста внаслідок лабораторно-підтвердженого захворювання туриста COVID19 - виплата вартості туристичної поїздки даного туриста;

3) в разі захворювання туриста COVID19 (лабораторно-підтвердженого) при перебуванні за кордоном - виплата в розмірі 10 000 грн. (За сам факт захворювання)

Максимальна сума виплат – 50 000 грн. на одного туриста.

Франшиза – 10%.

Вартість – 350 грн. за одного туриста віком 0-60.99

Вартість – 700 грн. за одного туриста віком 61+

Це додаткове страхування – за бажанням!

Автобусний тур в Стамбул

Таємне побачення… Несебр, Стамбул і Бухарест...  фестиваль тюльпанів

Одеса – Варна – Несебр – Стамбул – Велико Тирново – Бухарест – Одеса

11.04., 25.04., 01.05., 06.05., 21.05., 03.06., 20.06., 30.06.

Вартість від 5290 грн/ос.

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!! У вартості туру екскурсії по Несебру, Стамбулу та Велико-Тирново !!!

ФЕСТИВАЛЬ ТЮЛЬПАНІВ У СТАМБУЛІ - яскраве і незабутнє свято, яке перетворює місто в квітковий шедевр і тюльпанову столицю світу...
Тисячі кольорових пазлів, які нагадають про ніжність, щирість почуттів та красу, що оточує нас... Можна багато розповідати, але краще самому побачити цей чарівний фестиваль тюльпанів і весни...

Організоване відвідування медичної лабораторії всіма екскурсантами для проходження ПЛР тестування на SARS-CoV-2. Щоб уникнути ризиків втрати коштів, оплачених за тур, можливе оформлення (за бажанням) додаткового страхування у випадку діагностування коронавірусу COVID19 (умови – нижче)

День 1.

Виїзд з Одеси (можливе приєднання до групи в Ізмаїлі). Перетин кордону. Переїзд в Варну, поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 2.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Несебр.

«Казковий Несебр»

(входить у вартість туру)

Сьогодні нас очікує відвідування одного з найдавніших міст Болгарії. Маленькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церкви і дерев'яні будівлі надають містечку особливу чарівність. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в місті атмосферу тепла і затишку.

Морська прогулянка

(Дорослий: 13€ / Діти: 10€)

Нас чекає незабутня морська прогулянка на кораблику. З його борту Несебр виглядає ще загадковіше. Натхненний екскурсовод із задоволенням ознайомить нас з найбільш потаємними історіями болгарського узбережжя...

Дегустація чорноморських вин

(Дорослий: 18€ / Діти: 16€)

У нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, ми побачимо процес бродіння, вдихнемо аромат вина, що дозріває в дубових бочках. Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення... Випиваємо ковток за ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями.

Переїзд в Стамбул. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться відразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул є унікальною сполучною ланкою між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Скарби архітектури та мистецтва здивують своєю різноманітністю, а сучасні хмарочоси – витонченістю та елегантністю. Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск та повний протиріч сьогоднішній день цього міста… Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 3.

Сніданок.

Екскурсія

«Турецький діамант – Стамбул»

(входить у вартість туру)

Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, Римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда, а також побуваємо на оглядовому майданчику в азіатській частині міста. Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та ринками… Під час оглядової екскурсії в нас буде чудова можливість придбати не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі - відвідини шкіряного торгівельного центру).

У вільний час, всім бажаючим пропонуємо відвідати (на вибір):

Квіткова фантазія

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)

під час цієї екскурсії у нас буде можливість відвідати два великі парки Стамбула: Emirgan і Gulhane Park. Емірган вважається одним з найбільших парків Стамбула. Знаходиться він на березі Босфору. На час фестивалю в парку висаджується близько 2 мільйонів цибулин тюльпанів. Причому сорти беруться різні - від найбільш ранніх до найпізніших. Парк Гюльхане один з найстаріших парків Стамбула, що розміщений на пологих схилах до морського берега. Колись був частиною Королівських Садів палацу Топкапи, де вирощувалися троянди. Розташування парку недалеко від Босфору і Мармурового моря, зробили його улюбленим місцем жителів Стамбула.

Азійський мікс

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)

Сьогодні у нас буде змога дослідити азійську частину Стамбулу. Першою нашою зупинкою буде найбільша у світі мечеть – Чамлиджа, побудована на однойменному пагорбі з прекрасним парком та панорамою. Невеликий переїзд і перед нами відкриває свої двері резиденція османських правителів на березі Босфору – палац Бейлербей. Далі наш шлях веде до головної артерії азійської частини міста – Багдадського проспекту, пролягає він повз берегу Мармурового моря, проспект зачаровує своїм колоритом, по ньому зручно гуляти під тінню розкішних старих дерев, а кількість модних бутіків, що зосереджена саме на цій вулиці вразить найбільших шанувальників шопінгу. Завершальним етапом екскурсії буде повернення паромом в європейську частину міста.

Айя-Софія

(Дорослий: 16€ / Діти: 11€ + вх. квиток)

Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів.

Палац Топкапи

(Дорослий: 18€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

– одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом чотирьох століть палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.

«Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани

(Дорослий: 21€ / Діти: 13€)

Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!

Морська прогулянка на кораблику по Босфору

(Дорослий: 30€ / Діти: 21€)

Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, палаци султанів та візантійські фортеці.

Модний Істанбул

(Дорослий: 21€ / Діти: 18€)

Запрошуємо всіх бажаючих на захоплюючу екскурсію по вечірньому Стамбулу. Наше знайомство з містом ми розпочнемо з головної його площі - Таксім, далі пройдемо по одній з найбільш фешенебельних вулиць – Істікаль, до одного з головних символів міста - вежі Галата, також у всіх бажаючих буде змога прокататись на раритетному стамбульському трамвайчику, відвідати церкву Святої Трійці та Базиліку Святого Антонія. А завершальним акордом нашої вечірньої мандрівки буде красива фотопауза на Галатському мості.

Тисяча і одна ніч в Стамбулі

(Дорослий: 13€ / Діти: 10€)

Незабутня програма “Турецької ночі” і церемонія сема (танець дервішів) в культурному центрі “Hodjapasha”. Це не просто шоу, а майже годинна молитва, виражена в танці, де кожна деталь одягу дервіша несе глибокий зміст, а кожний його рух нагадує про єдність матеріального тіла і душі.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4.

Арбанаси-Велико-Тирново - Русе

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Долмабахче

(Дорослий: 16€ / Діти: 13€ + вх. квиток)

– найкрасивіший палац Стамбулу. Його фасад простягнувся на 600 метрів вздовж європейського берега Босфору. Саме тут жили останні султани Османської імперії...

Переїзд у Велико-Тирново. Нас зустрічає одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін відбудоване заново... Археологічні дослідження виявили багато пам'ятників історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам'яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. квиток опл. додатково). Вільний час.

Арбанаси

(Дорослий: 21€ / Діти: 19€)

колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році воно було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Місто відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах, нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином.

Переїзд в Русе. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 5.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Одесу. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл 22:00, в Одесу в 01:50 (наступний день). До нових зустрічей. До нових зустрічей!


Вартість від  5290 грн/ос.

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;

• проживання по маршруту в готелі на базі сніданків;

• супровід гіда керівника по всьому маршруту;

• дві екскурсії, вказані в програмі.

Усі питання по туру, уточнення, деталі, місця та міста в турі, додаткові (необов’язкові) доплати ( страховки, платежі від невиїзду) та бонуси, бронювання туру –

за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044

та в офісі турагентства TERRA – вул. Сінна, 2/49. (готель «Київ») офіс 234

Додаткове страхування у випадку діагностування коронавірусу COVID19!

Страхування від наступних ризиків:

1) скасування туристичної поїздки через лабораторно-підтверджене захворювання COVID19 у туриста, який знаходиться на території України - виплата вартості поїздки даного туриста;

2) заборона пропуску через кордон в країну подорожі туриста внаслідок лабораторно-підтвердженого захворювання туриста COVID19 - виплата вартості туристичної поїздки даного туриста;

3) в разі захворювання туриста COVID19 (лабораторно-підтвердженого) при перебуванні за кордоном - виплата в розмірі 10 000 грн. (За сам факт захворювання)

Максимальна сума виплат – 50 000 грн. на одного туриста.

Франшиза – 10%.

Вартість – 350 грн. за одного туриста віком 0-60.99

Вартість – 700 грн. за одного туриста віком 61+

Це додаткове страхування – за бажанням!

Автобусний тур в Стамбул та Каппадокію

Подорож в Каппадокію… 6 днів

Одеса – Стамбул (1 ніч) – Каппадокія (1 ніч) – Стамбул (1 ніч) – Одеса

25.03., 2.04., 30.04., 16.05., 30.05., 19.06.,

Організоване відвідування медичної лабораторії всіма екскурсантами для проходження ПЛР тестування на SARS-CoV-2. Щоб уникнути ризиків втрати коштів, оплачених за тур, можливе оформлення (за бажанням) додаткового страхування у випадку діагностування коронавірусу COVID19 (умови – нижче)

Вартість туру – від 4950 грн.

У вартість туру вже включені екскурсії по Стамбулу та Каппадокії...

Є можливість відвідати: Айя-Софію, Цистерну Базиліка, мечеть Сулеймана та усипальницю Роксолани в Стамбулі, музей під відкритим небом Гереме, фортецю Учхисар та підземне місто Каймакли в Каппадокії!!!

День 1.

Прибуття у Одесу. Збір на Куликовому Полі (поряд з з/д вокзалом), відвідування медичної лабораторії для проходження ПЛР тестування на SARS-CoV-2 (додатково оплачується - 800грн.). Переїзд в Ізмаїл, отримання результатів тестування. Перетин кордону. Нічний переїзд в Стамбул.

День 2.

Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться відразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул є унікальною сполучною ланкою між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Скарби архітектури та мистецтва здивують своєю різноманітністю, а сучасні хмарочоси – витонченістю та елегантністю. Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск та повний протиріч сьогоднішній день цього міста…

Екскурсія

«Турецький діамант - Стамбул»

(входить у вартість туру)

Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).

Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Айя-Софія

(Дорослий: 16€ / Діти: 11€ + вх. квиток)

Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів.

Палац Топкапи

(Дорослий: 18€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

– одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом чотирьох століть палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.

«Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани

(Дорослий: 21€ / Діти: 13€)

Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшливе будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована на честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!

Азійський мікс

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)

Сьогодні у нас буде змога дослідити азійську частину Стамбулу. Першою нашою зупинкою буде найбільша у світі мечеть – Чамлиджа, побудована на однойменному пагорбі з прекрасним парком та панорамою. Невеликий переїзд і перед нами відкриває свої двері резиденція османських правителів на березі Босфору – палац Бейлербей. Далі наш шлях веде до головної артерії азійської частини міста – Багдадського проспекту, пролягає він повз берегу Мармурового моря, проспект зачаровує своїм колоритом, по ньому зручно гуляти під тінню розкішних старих дерев, а кількість модних бутіків, що зосереджена саме на цій вулиці вразить найбільших шанувальників шопінгу. Завершальним етапом екскурсії буде повернення паромом в європейську частину міста.

Модний Істанбул

(Дорослий: 21€ / Діти: 18€)

Запрошуємо всіх бажаючих на захоплюючу екскурсію по вечірньому Стамбулу. Наше знайомство з містом ми розпочнемо з головної його площі - Таксім, далі пройдемо по одній з найбільш фешенебельних вулиць – Істікаль, до одного з головних символів міста - вежі Галата, також у всіх бажаючих буде змога прокататись на раритетному стамбульському трамвайчику, відвідати церкву Святої Трійці та Базиліку Святого Антонія. А завершальним акордом нашої вечірньої мандрівки буде красива фотопауза на Галатському мості.

Морська прогулянка на кораблику по Босфору

(Дорослий: 30€ / Діти: 21€)

Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, палаци султанів та візантійські фортеці.

Turkish night

(Дорослий: 48€ / Діти: 38€)

Ви бажаєте відчути себе султаном? Тоді ця програма саме для вас. Покличте на допомогу свою уяву, і ви відчуєте себе у справжньому гаремі. Професійні танцюристи оживлять своїм вмінням образи з минулого, ви побачите справжній «танець живота», а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде лунати європейська та турецька музика.

Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 3.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Каппадокію.

Екскурсія

Каппадокія, чарівна музика, що застигла в камені

(входить у вартість туру)

Сьогодні нас чекає подорож в минуле, в загублений світ зі своїм життєвим устроєм і своїми традиціями, що склалися ще багато віків тому. Знайомтеся - Каппадокія. Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій території 70 мільйон років тому. Скелі, як по чаклунству, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогняно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красі скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистісіньким повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць.

Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

«Тисяча і одна ніч»

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)

Дивовижна шоу програма включає танці мандрівних ченців (дервішів), традиційні турецькі танці у виконання професійних танцюристів. Ну і яка ж «Турецька ніч» без танцю живота і вечері, який включає в себе національні страви та напої?!

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4.

До сніданку по бажанню

До сніданку по бажанню екскурсія над вершинами Каппадокії на повітряній кулі

(дод. оплата)

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Музей під відкритим небом Гереме

(Дорослий: 16€ / Діти: 13€ + вх. квиток)

найбільший і найвідоміший монастирський комплекс Каппадокії. На території музею представлено 10 церков і каплиць вирізаних з каменю, що датуються IX-XI століттями. Всі споруди побудовані в візантійському стилі - з арками, колонами і капіталами, прикрашені в унікальному каппадокійському стилі, є обов'язковим для відвідування.

Фортеця Учхисар

(Дорослий: 13€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

це єдине в своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона і підноситься. Ця величезна скеля схожа на швейцарський сир з дірками. Фортеця вся поцяткована кімнатами, тунелями та лабіринтами. З вершини скелі відкривається шикарний вид на всю долину. Піднявшись на неї можна охопити поглядом практично всю Каппадокію. Звідси видно також і таємничу Долину любові, з якою пов'язано безліч легенд та історій.

Підземне місто Каймакли

(Дорослий: 36€ / Діти: 21€ + вх. квиток)

найбільше і найцікавіше підземне місто в Каппадокії. Присутні тут підземні школи, церкви і навіть винні підвали явно вказують, що в цих підземеллях проживали християнські громади. Розміри даного поселення досі не з'ясовані остаточно.

Переїзд в Стамбул. Пізнє поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 5.

Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні – за покупками!!! Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться безліччю магазинів, торгових центрів і, звичайно ж, східних ринків... Великий базар або Критий ринок (Kapali Carsi, Капали Чарши) – найвідоміший з турецьких ринків. На його території розташовано біля 4 тис. магазинів, а різноманіттю товарів, що представлені тут, нема числа.

Долмабахче

(Дорослий: 21€ / Діти: 13€)

– найкрасивіший палац Стамбулу. Його фасад простягнувся на 600 метрів вздовж європейського берега Босфору. Саме тут жили останні султани Османської імперії...

Skyride Istanbul

(Трансфер: 16€ + вх. квиток)

Сьогодні нас чекає незабутня 5-D мандрівка, під час якої ми зможемо відчути себе у кабіні гвинтокрила, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію… Вітер, дощ та інші спецефекти, що змішалися з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів. Також в нас буде можливість прогулятися найвищим хмарочосом Європи – «Істанбул Сапфір». Окрім торгівельного центру «Сапфір Чарши», поля для гольфу, басейну, садів та ресторанів, у будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки вартий оглядовий майданчик на висоті 236 метрів…

Парк Мініатюрк

(Трансфер: 16€ + вх. квиток)

Тут можна обійти всю Туреччину усього за декілька годин, адже саме у цьому парку знаходяться усі найвідоміші історичні пам’ятки країни, зроблені у мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами та цивілізаціями. Окрім моделей відомих пам’яток у парку багато рухомих фігурок, дитячих майданчиків та атракціонів, а також справжній лабіринт. Але й це ще не все – Вам пропонується відвідати Музей кришталю та захоплюючу панораму.

Морський акваріум

(Трансфер: 16€ + вх. квиток)

Нас чекає незабутня подорож морськими глибинами, ми пройдемо 80-метровим підводним тунелем, побачимо численних річкових, морських та океанських риб та інших підводних мешканців. Після прогулянки акваріумом – вільний час у торгівельному центрі Forum Istanbul Ikea

В другій половині дня виїзд із Стамбулу, нічний переїзд в Україну.

День 6.

Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл - 17:00, до Одеси - 22:00. До нових зустрічей!

Вартість туру  - від 4950 грн/ос.

У вартість туру включено:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;

• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;

• супровід гіда організатора по всьому маршруту;

• 2 екскурсії (згідно програми туру).

Усі питання по туру, уточнення, деталі, місця та міста в турі, додаткові  (необов’язкові) доплати ( страховки, платежі від невиїзду)  та бонуси, бронювання туру –

за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044

та в офісі турагентства TERRA – вул. Сінна, 2/49. (готель «Київ») офіс 234

Додаткове страхування у випадку діагностування коронавірусу COVID19!

Страхування від наступних  ризиків:

1) скасування туристичної поїздки через лабораторно-підтверджене  захворювання COVID19 у туриста, який знаходиться на території України - виплата вартості поїздки даного туриста;

2) заборона пропуску через кордон в країну подорожі туриста внаслідок лабораторно-підтвердженого захворювання туриста COVID19 - виплата вартості туристичної поїздки даного туриста;

3) в разі захворювання туриста COVID19 (лабораторно-підтвердженого) при перебуванні за кордоном - виплата в розмірі 10 000 грн. (За сам факт захворювання)

Максимальна сума виплат – 50 000 грн. на одного туриста.
Франшиза – 10%.
Вартість – 350 грн. за одного туриста віком 0-60.99
Вартість – 700 грн. за одного туриста віком 61+

Це додаткове страхування – за бажанням!

Автобусний тур у Стамбул та Каппадокію

Вихідні в Каппадокії…

6 днів

Маршрут туру:  Львів – Стамбул (1 ніч) – Каппадокія (1 ніч) – Стамбул (1 ніч) – Львів

Вартість - від 3800 грн.

Дати туру: 4.04., 24.04., 16.05., 30.05., 13.06., 23.06., 11.07., 34.07., …

У вартість туру вже включені екскурсії по Стамбулу та Каппадокії...

Є можливість відвідати: Айя-Софію, Цистерну Базиліка, мечеть Сулеймана та усипальницю Роксолани в Стамбулі, музей під відкритим небом Гереме, фортецю Учхисар та підземне місто Каймакли в Каппадокії!!!

День 1.

Прибуття у Львів. Збір на залізничному вокзалі Львова, відвідування медичної лабораторії для проходження ПЛР тестування на SARS-CoV-2 (додатково оплачується). Вільний час у Львові. Виїзд в тур. Можлива посадка в Івано-Франківську та Чернівцях. Нічний переїзд в Стамбул.

День 2.

Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться відразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул є унікальною сполучною ланкою між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Скарби архітектури та мистецтва здивують своєю різноманітністю, а сучасні хмарочоси – витонченістю та елегантністю. Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск та повний протиріч сьогоднішній день цього міста… Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Модний Істанбул

(Дорослий: 21€ / Діти: 18€)

Запрошуємо всіх бажаючих на захоплюючу екскурсію по вечірньому Стамбулу. Наше знайомство з містом ми розпочнемо з головної його площі - Таксім, далі пройдемо по одній з найбільш фешенебельних вулиць – Істікаль, до одного з головних символів міста - вежі Галата, також у всіх бажаючих буде змога прокататись на раритетному стамбульському трамвайчику, відвідати церкву Святої Трійці та Базиліку Святого Антонія. А завершальним акордом нашої вечірньої мандрівки буде красива фотопауза на Галатському мості.

Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 3.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Каппадокію.

Екскурсія

Каппадокія, чарівна музика, що застигла в камені

(входить у вартість туру)

Сьогодні нас чекає подорож в минуле, в загублений світ зі своїм життєвим устроєм і своїми традиціями, що склалися ще багато віків тому. Знайомтеся - Каппадокія. Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій території 70 мільйон років тому. Скелі, як по чаклунству, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогняно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красі скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистісіньким повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць.

Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

«Тисяча і одна ніч»

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)

Дивовижна шоу програма включає танці мандрівних ченців (дервішів), традиційні турецькі танці у виконання професійних танцюристів. Ну і яка ж «Турецька ніч» без танцю живота і вечері, який включає в себе національні страви та напої?!

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4.

До сніданку по бажанню

До сніданку по бажанню екскурсія над вершинами Каппадокії на повітряній кулі

(дод. оплата)

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Музей під відкритим небом Гереме

(Дорослий: 16€ / Діти: 13€ + вх. квиток)

найбільший і найвідоміший монастирський комплекс Каппадокії. На території музею представлено 10 церков і каплиць вирізаних з каменю, що датуються IX-XI століттями. Всі споруди побудовані в візантійському стилі - з арками, колонами і капіталами, прикрашені в унікальному каппадокійському стилі, є обов'язковим для відвідування.

Фортеця Учхисар

(Дорослий: 13€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

це єдине в своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона і підноситься. Ця величезна скеля схожа на швейцарський сир з дірками. Фортеця вся поцяткована кімнатами, тунелями та лабіринтами. З вершини скелі відкривається шикарний вид на всю долину. Піднявшись на неї можна охопити поглядом практично всю Каппадокію. Звідси видно також і таємничу Долину любові, з якою пов'язано безліч легенд та історій.

Підземне місто Каймакли

(Дорослий: 36€ / Діти: 21€ + вх. квиток)

найбільше і найцікавіше підземне місто в Каппадокії. Присутні тут підземні школи, церкви і навіть винні підвали явно вказують, що в цих підземеллях проживали християнські громади. Розміри даного поселення досі не з'ясовані остаточно.

Переїзд в Стамбул. Пізнє поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 5.

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія

«Турецький діамант - Стамбул»

(входить у вартість туру)

Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).

Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Азійський мікс

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)

Сьогодні у нас буде змога дослідити азійську частину Стамбулу. Першою нашою зупинкою буде найбільша у світі мечеть – Чамлиджа, побудована на однойменному пагорбі з прекрасним парком та панорамою. Невеликий переїзд і перед нами відкриває свої двері резиденція османських правителів на березі Босфору – палац Бейлербей. Далі наш шлях веде до головної артерії азійської частини міста – Багдадського проспекту, пролягає він повз берегу Мармурового моря, проспект зачаровує своїм колоритом, по ньому зручно гуляти під тінню розкішних старих дерев, а кількість модних бутіків, що зосереджена саме на цій вулиці вразить найбільших шанувальників шопінгу. Завершальним етапом екскурсії буде повернення паромом в європейську частину міста.

«Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани

(Дорослий: 21€ / Діти: 13€)

Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшливе будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована на честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!

Морська прогулянка на кораблику по Босфору

Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, палаци султанів та візантійські фортеці.

В другій половині дня виїзд із Стамбулу, нічний переїзд в Україну.

День 6.

Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) до Чернівців - 18:00, в Івано-Франківськ - 21:00, до Львова - 23:50. Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал.

Вартість туру від 3800 грн.

У вартість туру включено:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• супровід гіда організатора по всьому маршруту;
• три екскурсії (згідно программи туру).

Усі питання по туру, уточнення, деталі, місця та міста в турі, додаткові доплати та бонуси, бронювання туру  - за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044 та в офісі турагентства TERRA – вул. Сінна, 2/49. (готель «Київ») офіс 234

Автобусний тур у Стамбул та Каппадокію

Країна неземних пейзажів - Каппадокія… 

Днів: 9  Дати туру: 10.04., 28.05., 29.05., 29.06., 07.07., 09.07.,...

Одеса – Русе (1 ніч) – Несебр – Стамбул (2 ночі) – Каппадокія (3 ночі) – Стамбул (1 ніч) - Велико-Тирново – Русе (1 ніч) – Одеса

Вартість туру - від 8120 грн/ос.

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

У вартість туру вже включені екскурсії по Несебру, Стамбулу, Каппадокії, Анкарі та Велико-Тирново…

Є змога відвідати: Айя-Софію, Цистерну Базиліка, мечеть Сулеймана і усипальницю Роксолани в Стамбулі, музей під відкритим небом Гереме і підземне місто Каймакли в Каппадокії, дегустацію чорноморських вин і морськую прогулянку в Болгарії!!!

День 1.

Виїзд з Одеси. Можливе приєднання до групи в Ізмаїлі. Перетин кордону. Переїзд в Русе. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 2.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Несебр.

Екскурсія Казковий Несебр

(входить у вартість туру)

Сьогодні нас очікує відвідування одного з найдавніших міст Болгарії. Маленькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церкви і дерев'яні будівлі надають містечку особливу чарівність. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в місті атмосферу тепла і затишку.

Морська прогулянка

(Дорослий: 13€ / Діти: 10€)

Нас чекає незабутня морська прогулянка на кораблику. З його борту Несебр виглядає ще загадковіше. Натхненний екскурсовод із задоволенням ознайомить нас з найбільш потаємними історіями болгарського узбережжя...

Дегустація вин

(Дорослий: 18€ / Діти: 16€)

У нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, ми побачимо процес бродіння, вдихнемо аромат вина, що дозріває в дубових бочках. Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення... Випиваємо ковток за ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями.

Переїзд в Стамбул. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться відразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул є унікальною сполучною ланкою між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Скарби архітектури та мистецтва здивують своєю різноманітністю, а сучасні хмарочоси – витонченістю та елегантністю. Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск та повний протиріч сьогоднішній день цього міста… Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 3.

Сніданок.

Екскурсія "Турецький діамант Стамбул"

(входить у вартість туру)

Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).

Також в цей день є можливість відвідати екскурсії: Квіткова фантазія

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)

під час цієї екскурсії у нас буде можливість відвідати два великі парки Стамбула: Emirgan і Gulhane Park. Емірган вважається одним з найбільших парків Стамбула. Знаходиться він на березі Босфору. На час фестивалю в парку висаджується близько 2 мільйонів цибулин тюльпанів. Причому сорти беруться різні - від найбільш ранніх до найпізніших. Парк Гюльхане один з найстаріших парків Стамбула, що розміщений на пологих схилах до морського берега. Колись був частиною Королівських Садів палацу Топкапи, де вирощувалися троянди. Розташування парку недалеко від Босфору і Мармурового моря, зробили його улюбленим місцем жителів Стамбула

.Айя-Софія

(Дорослий: 21€ / Діти: 13€ + вх. квиток)

Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону. Палац Топкани

(Дорослий: 18€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

– одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом чотирьох століть палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.

Азійський мікс

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)

Сьогодні у нас буде змога дослідити азійську частину Стамбулу. Першою нашою зупинкою буде найбільша у світі мечеть – Чамлиджа, побудована на однойменному пагорбі з прекрасним парком та панорамою. Невеликий переїзд і перед нами відкриває свої двері резиденція османських правителів на березі Босфору – палац Бейлербей. Далі наш шлях веде до головної артерії азійської частини міста – Багдадського проспекту, пролягає він повз берегу Мармурового моря, проспект зачаровує своїм колоритом, по ньому зручно гуляти під тінню розкішних старих дерев, а кількість модних бутіків, що зосереджена саме на цій вулиці вразить найбільших шанувальників шопінгу. Завершальним етапом екскурсії буде повернення паромом в європейську частину міста.

Екскурсія по вечірньому Стамбулу

(Дорослий: 21€ / Діти: 18€)

Запрошуємо всіх бажаючих на захоплюючу екскурсію по вечірньому Стамбулу. Наше знайомство з містом ми розпочнемо з головної його площі - Таксім, далі пройдемо по одній з найбільш фешенебельних вулиць – Істікаль, до одного з головних символів міста - вежі Галата, також у всіх бажаючих буде змога прокататись на раритетному стамбульському трамвайчику, відвідати церкву Святої Трійці та Базиліку Святого Антонія. А завершальним акордом нашої вечірньої мандрівки буде красива фотопауза на Галатському мості.

Мечеть Сулеймана та усипальниця Роксолани

(Дорослий: 21€ / Діти: 13€)

Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!

Морська прогулянка на кораблику по Босфору

(Дорослий: 30€ / Діти: 21€)

Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, палаци султанів та візантійські фортеці.

Турецька ніч

(Дорослий: 48€ / Діти: 38€)

Ви бажаєте відчути себе султаном? Тоді ця програма саме для вас. Покличте на допомогу свою уяву, і ви відчуєте себе у справжньому гаремі. Професійні танцюристи оживлять своїм вмінням образи з минулого, ви побачите справжній «танець живота», а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде лунати європейська та турецька музика.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4.

СтамбулКаппадокія

Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні – за покупками!!! Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться безліччю магазинів, торгових центрів і, звичайно ж, східних ринків... Великий базар або Критий ринок (Kapali Carsi, Капали Чарши) – найвідоміший з турецьких ринків. На його території розташовано біля 4 тис. магазинів, а різноманіттю товарів, що представлені тут, нема числа. У вільний час рекомендуємо:

Долмабахче

(Дорослий: 21€ / Діти: 13€ + вх. квиток)

– найкрасивіший палац Стамбулу. Його фасад простягнувся на 600 метрів вздовж європейського берега Босфору. Саме тут жили останні султани Османської імперії...

Акваріум

(Дорослий: 13€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

Нас чекає незабутня подорож морськими глибинами, ми пройдемо 80-метровим підводним тунелем, побачимо численних річкових, морських та океанських риб та інших підводних мешканців. Після прогулянки акваріумом – вільний час у торгівельному центрі Forum Istanbul Ikea.

Переїзд в Каппадокію (м Невшехір). Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 5.

До сніданку по бажанню екскурсія на повітряній кулі

(дод. оплата)

Сніданок. Сьогодні нас чекає подорож в минуле, в загублений світ зі своїм укладом життя і своїми традиціями, що склалися ще багато століть тому. Знайомтеся - Каппадокія, чарівна музика, що застигла у камені. Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій території 70 мільйон років тому. Скелі, як за помахом чарівної палички, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогненно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красою скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистісіньким повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Герме

(Дорослий: 16€ / Діти: 13€ + вх. квиток)

найбільший і найвідоміший монастирський комплекс Каппадокії. На території музею представлено 10 церков і каплиць вирізаних з каменю, що датуються IX-XI століттями. Всі споруди побудовані в візантійському стилі - з арками, колонами і капіталами, прикрашені в унікальному каппадокійському стилі, є обов'язковим для відвідування.

Фортеця Учхисар

(Дорослий: 13€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

це єдине в своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона і підноситься. Ця величезна скеля схожа на швейцарський сир з дірками. Фортеця вся поцяткована кімнатами, тунелями та лабіринтами. З вершини скелі відкривається шикарний вид на всю долину. Піднявшись на неї можна охопити поглядом практично всю Каппадокію. Звідси видно також і таємничу Долину любові, з якою пов'язано безліч легенд та історій.

«Тисяча і одна ніч»

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)

Дивовижна шоу програма включає танці мандрівних ченців (дервішів), традиційні турецькі танці у виконання професійних танцюристів. Ну і яка ж «Турецька ніч» без танцю живота і вечері, який включає в себе національні страви та напої?!

Повернення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 6.

Сніданок. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Долина Іхлара

(Дорослий: 38€ / Діти: 33€ + вх. квиток)

На нас чекає знайомство з дивовижним місцем, пейзажі якого разюче відрізняється від своєрідних гірських ландшафтів Каппадокії. Тут течія річки утворила в скелястому плато глибокий каньйон, в надрах якого з'явилася бурхлива рослинність. У цій мальовничій долині розташовується безліч церков перших століть християнства, що представляють великий інтерес в художньому відношенні, а також житлові будинки, у вигляді печер на п'ять тисяч жителів, шість з яких відкриті для відвідування.

Каймакли

(Дорослий: 36€ / Діти: 21€ + вх. квиток)

найбільше і найцікавіше підземне місто в Каппадокії. Присутні тут підземні школи, церкви і навіть винні підвали явно вказують, що в цих підземеллях проживали християнські громади. Розміри даного поселення досі не з'ясовані остаточно.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 7.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Анкару. Екскурсія

(входить у вартість туру)

У місті чудово поєднується архітектура різних епох і стилів... Найстарші пам'ятки віднесуть нас до римських часів - варті уваги: Римська лазня, колона Юліана і Римський храм. З візантійського періоду особливо цікава цитадель Хізар. Сельджуки подарували Анкарі мечеть Аладіна, а османський період - мечеть Хаджі Байрам і ринок Махмуд Паші. Великою повагою у всій Туреччині користується мавзолейного комплекс Ататюрка, першого президента Туреччини, який у нас буде прекрасна можливість відвідати.

Переїзд в Стамбул. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 8.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Велико-Тирново.

Велико-Тирново екскурсія(входить у вартість туру)

Одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін відбудоване заново... Археологічні дослідження виявили багато пам'ятників історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам'яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. квиток опл. додатково).

Вільний час. У вільний час пропонуємо:

(Дорослий: 21€ / Діти: 19€)

Арбанаси - колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році воно було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Місто відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах, нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином.

Переїзд в Русе. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 9.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Одесу. Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл - 19:00, до Одеси о 23:50. До нових зустрічей!

Вартість туру від 8120 грн/особа

У вартість туру включено:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;

• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;

• супровід гіда організатора по всьому маршруту;

• 5 екскурсій (згідно програми туру).

Якщо Вам сподобався цей тур чи у Вас є питання по туру або Ви вже готові його забронювати - телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044

 


 

Оновлена інформація українською мовою буде доступна 25.01.-28.01.

Вибачте за тимчасові незручності. Усі питання можна задати по телефону: 050-107-16-89, 096-57-67-044

ЗИМОВІ АВТОБУСНІ ТА АВІАТУРИ В СТАМБУЛ

“Стамбульський експрес”

Виїзд 12.02., 06.03., 24.04., 01.05., 08.05., 22.05., 05.06.

Вартість від 119 євро* (оплата в гривнах по курсу ТО на день бронювання)

Программа тура

День 1

Выезд из Киева, Одессы. Прохождение границы. Ночной переезд по территории Болгарии и Румынии.

День 2

Прибытие в Стамбул. Обзорная экскурсия по Стамбулу

Во время экскурсии мы увидим: Голубую мечеть, Римский ипподром, турецкие бани Роксоланы, площадь Султана Ахмеда. Это великолепный, многогранный и интересный город, побывать в котором должен каждый. Последняя остановка - церковь-музей Айя-София, которая уже давно признана одном из величайших произведенией византийской архитектуры. Церковь отличается стилистикой мозаики, стен, потолков, а также восхитительной керамикой! Рядом с церковью расположена Цистерна Базилика - водохранилище с питьевой водой, которое сохранилось еще со времен Византии и является одним из крупнейших в Стамбуле.

Заселение в отель. Ночлег.

День 3

Завтрак. Экскурсия “Контрасты Стамбула - Ортакей, Долмабахче, Таксим, Истикляль” (25 EUR + вх. бил.)

Экскурсия начнется с одного из самых живописных видов Стамбула - мечети Ортакей на берегу Босфора. Ее построили в стиле необарокко в 19 веке, и с тех пор это излюбленное место для прогулок и фотосессий. Внутрь заходить мы не будем, но приятная прогулка и несколько удачных фото в instagram обеспечены. Далее мы посетим роскошный палац османских султанов Долмабахче. Дворец считается самым “нетурецким” из всех резиденций в Стамбуле. Удивительный дворец в стиле барокко и рококо. Как и полагается дворцам, внутри он украшен золотом и серебром, драгоценными камнями, лепниной и самыми дорогими материалами. Мы сможем увидеть хрустальную лестницу и люстру, картины знаменитых художников, комнаты, где вершил историю Турции Мустафа Кемаль Ататюрк. Далее мы попадем на центральную площадь Стамбула - площадь Таксим. Там находится знаменитый памятник Республика и начинается пешеходная улица Истикляль. Именно тут курсирует красный ретро-трамвайчик, а продавцы мороженого делают из подачи десерта настоящее шоу. Также тут находятся магазины многих известных брендов одежды - отличный повод устроить шоппинг!

Посещение исторического хаммама (30 EUR/чел)
Хамам, или турецкая баня, славится своим потрясающим действием, расслаблением. Здесь Вы сможете по-настоящему насладиться и отдохнуть. Кроме того, это ещё и полезно для здоровья. Мыльный массаж кесе уже включен в стоимость посещения хаммама - это удивительный опыт и знакомство с турецкой традицией омоложения. Ночлег в отеле.

День 4

Завтрак.

Экскурсия ”Сокровища Золотого Рога - Монастырь Хора, мечеть Эйюп, холм Пьера Лоти, парк Миниатюрк”(25 EUR + вх. билет)

Сегодня мы выедем за пределы исторического центра Стамбула. Увидим монастырь Хора - шедевр византийской архитектуры Константинополя. Ее построили более 1500 лет назад, и это наиболее сохранившийся византийский монастырь. Далее мы посетим мечеть Эйюп и поднимемся на фуникулере  на холм Пьера Лоти - одну из лучших обзорных площадок Стамбула. Насладимся видом на город, выпьем по стакану чая по-турецки в одноименном кафе и едем дальше! Нас ждет Парк Миниатюрк - это именно то место, которое отлично подходит для того, что обойти всю Турцию всего за несколько часов и увидеть все главные достопримечательности страны. Здесь также есть различные интерактивы для детей: подвижные фигурки, детские площадки и лабиринты.  Далее приглашаем Вас на небольшую экскурсию в музей Хрусталя, с панорамы которого открывается невероятный вид!

Морская прогулка на катере по Босфору (40 EUR/чел)
Это потрясающая возможность увидеть Стамбул с другой стороны и ещё раз восхититься красотой этого города. Ужин, безлимитный алкоголь и шоу-программа сделает этот вечер особенным!

Ночлег в отеле.

День 5

Завтрак. Выселение из отеля. Экскурсия “Великолепный век - Топкапы, Сулеймание, Крыша Тахт” (20 EUR + вх. бил.)
Дворец Топкапы - крупнейший центр управления Османской империи. Размеры комплекса поражают! Дворец является одной из самых известных достопримечательностей Стамбула и являлся крупнейшим центром управления Османской Империей на протяжении 400 лет.
Следующая достопримечательность - Мечеть Сулеймана, которая расположилась на одном из семи холмов Стамбула. Уже несколько веков подряд мечеть привлекает своим величием и захватывает дух необычайной красотой. Позади построен уникальный мавзолей для возлюбленной жены Султана Сулеймана — Роксоланы. Этот мавзолей является единственной гробницей в Турции, который был возведен в честь женщины. Далее мы посетим самую известную Instagram - точку Стамбула - крышу Taht Istanbul! (вход за доп. плату 12 евро/чел). Сбор и выезд из Стамбула в Одессу и Киев. Ночной переезд.

День 6

Прибытие в Одессу и Киев.

В стоимость тура входит:

Дополнительно оплачивается:

— Проезд на автобусе по программе тура

— Проживание в отелях 2-3*

— Завтраки в отелях

— Медицинская страховка от несчастного случая для туристов до 60 лет

— Сопровождение группы

— Набор путешественника

— Обзорная экскурсия по Стамбулу


— Факультативные экскурсии

— Входные билеты в экскурсионные объекты

— Общественный транспорт

— Личные затраты

— Консульский и визовый сбор для владельцев не биометрических паспортов

— Туристический сбор в отелях (~0,5-1,5 EUR в сутки)

— Медицинская страховка от несчастного случая для туристов старше 60 лет - 5 EUR, старше 70 лет - 10 EUR, старше 80 евро - 15 EUR

СПИСОК ФАКУЛЬТАТИВНЫХ ЭКСКУРСИЙ

Название экскурсии

Стоимость

Входной билет

1

Посещение хаммама

30 EUR


2*

Экскурсия ”Сокровища Золотого Рога - Монастырь Хора, мечеть Эйюп, холм Пьера Лоти, парк Миниатюрк”

25 EUR

Хора - 65 лир

Парк Миниатюрк -

3*

Экскурсия “Великолепный век - Топкапы, Сулеймание, Крыша Тахт

20 EUR

Топкапы - 100 лир

Крыша Тахт - 100 лир

5

Морская прогулка на катере по Босфору

40 EUR


6*

Экскурсия “Контрасты Стамбула - Ортакей, Долмабахче, Таксим, Истикляль

25 EUR

Дворец Долмабахче - 90 лир

ИТОГО:

140 EUR


*экскурсии по пакету “Экскурсионный”

ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОТЕЛИ

 1. Заселение в отели не ранее 14:00. Выселение из отелей не позднее 10:00.

 2. Если Вы заметили неполадки в номере при заселении – сразу же сообщите об этом сотрудникам отеля.

 3. Отели по программе могут быть заменены на альтернативные.

ЭКСКУРСИИ

 1. Последовательность экскурсий и других пунктов программы может меняться.

 2. При покупке тура по пакету «Экскурсионный» депозит на факультативные экскурсии должен быть использован во время тура и не может быть возвращён.

 3. При неявке на экскурсии стоимость экскурсии не возвращается.

 4. При форс-мажорных обстоятельствах экскурсии могут быть заменены на альтернативные.

 5. Акции и СПО между собой не суммируются.

 6. Запись на факультативные экскурсии производится по пути следования в страну первого пребывания.

 7. Факультативные экскурсии проводятся при наборе определённого количества человек.

 8. Входные билеты в экскурсионные объекты оплачиваются дополнительно.

 9. Стоимость входных билетов может изменяться экскурсионными объектами и не зависит от туроператора.

АВТОБУС

 1. Время встреч, прибытий, выездов по программе ориентировочное и напрямую зависит от состояния дорог, работы пограничных служб и т. д.

 2. Спинки кресел на последнем ряду и ряду перед второй дверью по техническим могут не откидываться.

 3. Во время переездов каждые 3-3,5 часа будут проводиться санитарные остановки, на заправках или возле придорожных кафе, где будет также возможность приобрести горячие напитки.

 4. В автобусе есть туалет, но в санитарных целях пользование разрешено только в самых крайних случаях.

 5. В туре есть 2 ночных переезда. Рекомендуем взять плед, а набор путешественника - надувную подушку под голову, маску для сна и беруши Вы получите в подарок!

ДЕНЬГИ

 1. Для поездки берем валюту EUR (евро).

 2. Рекомендуем иметь с собой деньги на карте, чтобы иметь возможность расплачиваться на остановках во время переезда по территории транзитных стран.

 3. Курс турецкого лира к евро: 1 EUR = 8,83 TRY

 4. Курс болгарского лева к евро: 1 EUR = 1,96 BGN

СТОИМОСТЬ

 1. При покупке тура по пакету «Экскурсионный» депозит на факультативы должен быть использован во время тура и не может быть возвращён.

 2. Акции, скидки и СПО между собой не суммируются.

ДОКУМЕНТЫ

 1. Для поездки необходимо иметь биометрический загранпаспорт.

 2. Для детей до 16 лет необходимо иметь оригинал свидетельства о рождении и нотариально заверенную доверенность на выезд ребёнка от второго родителя в случае, если ребёнок едет с одним из родителей, или от обоих родителей, если с третьим лицом.

 3. Для детей старше 16 лет разрешение на выезд не требуется.

ВАЖНО!

ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА ДЕЙСТВИЯ ИЛИ БЕЗДЕЙСТВИЕ ПОГРАНИЧНЫХ И ТАМОЖЕННЫХ СЛУЖБ, А ТАКЖЕ ЗА ПОГОДНЫЕ УСЛОВИЯ, ПРОБКИ НА ДОРОГАХ, РЕМОНТ ДОРОГ В СТРАНАХ ПРЕБЫВАНИЯ (ПУТИ СЛЕДОВАНИЯ), КОТОРЫЕ МОГУТ ПОВЛИЯТЬ НА ИЗМЕНЕНИЯ В ЭКСКУРСИОННОЙ ЧАСТИ ПРОГРАММЫ ТУРА.

В свободное время автобусное обслуживание не предусмотрено.

Время в программе указано ориентировочное.

Туристы, путешествующие одни, могут быть размещены в трехместных номерах.

Туроператор оставляет за собой право менять программу и последовательность экскурсий без изменения количества услуг.

 

Авиатур “Стамбульский экспресс”
из Киева

Вильоти щоденно  - вартість від 150 євро

 

Программа тура

День 1

Вылет из Украины. Прибытие в Стамбул. Трансфер в отель. Заселение.

Обзорная экскурсия по Стамбулу
Во время экскурсии мы увидим: Голубую мечеть, Римский ипподром, турецкие бани Роксоланы, площадь Султана Ахмеда. Это великолепный, многогранный и интересный город, побывать в котором должен каждый. Последняя остановка - церковь-музей Айя-София, которая уже давно признана одном из величайших произведенией византийской архитектуры. Церковь отличается стилистикой мозаики, стен, потолков, а также восхитительной керамикой! Рядом с церковью расположена Цистерна Базилика - водохранилище с питьевой водой, которое сохранилось еще со времен Византии и является одним из крупнейших в Стамбуле.

Экскурсия “Гранд Базар”
Сегодня у нас — день шоппинга! Стамбульский Гранд Базар работает с 1641 года, это один из самых известных рынков в мире. Подарите себе это время, оставьте все тревоги и переживания в прошлом году, и окунитесь в атмосферу восточных сладостей и бархатных платков, торгуйтесь с продавцами и пробуйте жареные семечки, запивая ароматным чаем по-турецки из знаменитых стаканчиков изогнутой формы. Наш гид поможет разобраться в этом городе (Гранд Базар состоит из 60 улиц!) и сопроводит во время прогулки.

Ночлег.

День 2

Завтрак.

Экскурсия “Контрасты Стамбула - Ортакей, Долмабахче, Таксим, Истикляль” (25 EUR + вх. бил.)
Экскурсия начнется с одного из самых живописных видов Стамбула - мечети Ортакей на берегу Босфора. Ее построили в стиле необарокко в 19 веке, и с тех пор это излюбленное место для прогулок и фотосессий. Внутрь заходить мы не будем, но приятная прогулка и несколько удачных фото в instagram обеспечены. Далее мы посетим роскошный палац османских султанов Долмабахче. Дворец считается самым “нетурецким” из всех резиденций в Стамбуле. Удивительный дворец в стиле барокко и рококо. Как и полагается дворцам, внутри он украшен золотом и серебром, драгоценными камнями, лепниной и самыми дорогими материалами. Мы сможем увидеть хрустальную лестницу и люстру, картины знаменитых художников, комнаты, где вершил историю Турции Мустафа Кемаль Ататюрк. Далее мы попадем на центральную площадь Стамбула - площадь Таксим. Там находится знаменитый памятник Республика и начинается пешеходная улица Истикляль. Именно тут курсирует красный ретро-трамвайчик, а продавцы мороженого делают из подачи десерта настоящее шоу. Также тут находятся магазины многих известных брендов одежды - отличный повод устроить шоппинг!

Посещение исторического хаммама (30 EUR)
Хамам, или турецкая баня, славится своим потрясающим действием, расслаблением. Здесь Вы сможете по-настоящему насладиться и отдохнуть. Кроме того, это ещё и полезно для здоровья. Мыльный массаж кесе уже включен в стоимость посещения хаммама - это удивительный опыт и знакомство с турецкой традицией омоложения.

Празднование Нового Года на корабле (99 EUR) 20:00-02:00
Предлагаем встретить самую волшебную ночь года в окружении весёлой компании и сияющих огней Босфора на корабле с традиционным бокалом шампанского и фейерверками! Здесь нас ждёт живая музыка, дискотека, танцы и изысканная кухня с восточным колоритом. В меню напитки - чай, кофе, рыба/курица, закуски, салаты, фрукты, сладости и турецкий суп для отличного самочувствия и безлимитный алкоголь.

День 3

Завтрак.

Экскурсия “Сокровища Золотого Рога - Монастырь Хора, мечеть Эйюп, холм Пьера Лоти, парк Миниатюрк”(25 EUR + вх. билет)
Сегодня мы выедем за пределы исторического центра Стамбула. Увидим монастырь Хора - шедевр византийской архитектуры Константинополя. Ее построили более 1500 лет назад, и это наиболее сохранившийся византийский монастырь. Далее мы посетим мечеть Эйюп и поднимемся на фуникулере  на холм Пьера Лоти - одну из лучших обзорных площадок Стамбула. Насладимся видом на город, выпьем по стакану чая по-турецки в одноименном кафе и едем дальше! Нас ждет Парк Миниатюрк - это именно то место, которое отлично подходит для того, что обойти всю Турцию всего за несколько часов и увидеть все главные достопримечательности страны. Здесь также есть различные интерактивы для детей: подвижные фигурки, детские площадки и лабиринты.  Далее приглашаем Вас на небольшую экскурсию в музей Хрусталя, с панорамы которого открывается невероятный вид!

Морская прогулка на катере по Босфору (40 EUR)
Это потрясающая возможность увидеть Стамбул с другой стороны и ещё раз восхититься красотой этого города. Ужин, безлимитный алкоголь и шоу-программа сделает этот вечер особенным!

Ночлег в отеле.

День 4

Завтрак. Выселение из отеля.

Экскурсия “Великолепный век - Топкапы, Сулеймание, Крыша Тахт” (20 EUR + вх. бил.)
Дворец Топкапы - крупнейший центр управления Османской империи. Размеры комплекса поражают! Дворец является одной из самых известных достопримечательностей Стамбула и являлся крупнейшим центром управления Османской Империей на протяжении 400 лет.
Следующая достопримечательность - Мечеть Сулеймана, которая расположилась на одном из семи холмов Стамбула. Уже несколько веков подряд мечеть привлекает своим величием и захватывает дух необычайной красотой. Позади построен уникальный мавзолей для возлюбленной жены Султана Сулеймана — Роксоланы. Этот мавзолей является единственной гробницей в Турции, который был возведен в честь женщины. Далее мы посетим самую известную Instagram - точку Стамбула - крышу Taht Istanbul! (вход за доп. плату 12 EUR).

Ночлег в отеле.

День 5 (03.01.2021)

Завтрак. Свободное время. Ночлег в отеле.

День 6

Завтрак. Выселение из отеля. Трансфер в аэропорт. Вылет в Украину.

В стоимость тура входит:

Дополнительно оплачивается:

— Авиабилеты в Стамбул

— Проживание в отеле 3* (5 ночей)

— Завтраки в отелях

— Медицинская страховка от несчастного случая для туристов до 60 лет

— Страховка от невыезда для туристов до 80 лет при 100% оплате тура за 15 дней до вылета и более

— Сопровождение группы

— Обзорная экскурсия по Стамбулу

— Экскурсия “Гранд Базар”

— Багаж

— Факультативные экскурсии

— Входные билеты в экскурсионные объекты

— Общественный транспорт

— Личные затраты

— Туристический сбор в отелях (~0,5-1,5 EUR в сутки)

— Медицинская страховка от несчастного случая для туристов старше 60 лет - 5 EUR, старше 70 лет - 10 EUR, старше 80 евро - 15 EUR

СПИСОК ФАКУЛЬТАТИВНЫХ ЭКСКУРСИЙ

Название экскурсии

Стоимость

Входной билет

1

Посещение хаммама

30 EUR


2

Экскурсия ”Сокровища Золотого Рога - Монастырь Хора, мечеть Эйюп, холм Пьера Лоти, парк Миниатюрк”

25 EUR

Монастырь Хора - 65 TRY (~8 EUR)

Парк Миниатюрк - 20 TRY (~3 EUR)

3

Экскурсия “Великолепный век - Топкапы, Сулеймание, Крыша Тахт

20 EUR

Дворец Топкапы - 100 TRY (~11 EUR)

Крыша Тахт - 100 TRY (~11 EUR)

4

Морская прогулка на катере по Босфору

40 EUR


5

Экскурсия “Контрасты Стамбула - Ортакей, Долмабахче, Таксим, Истикляль

25 EUR

Дворец Долмабахче - 90 TRY (~10 EUR)

ИТОГО:

140 EUR

375 TRY (~43 EUR)

ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОТЕЛИ

 1. Заселение в отели не ранее 14:00. Выселение из отелей не позднее 10:00.

 2. Если Вы заметили неполадки в номере при заселении – сразу же сообщите об этом сотрудникам отеля.

 3. Отели по программе могут быть заменены на альтернативные.

ЭКСКУРСИИ

 1. Последовательность экскурсий и других пунктов программы может меняться.

 2. При неявке на экскурсии стоимость экскурсии не возвращается.

 3. При форс-мажорных обстоятельствах экскурсии могут быть заменены на альтернативные.

 4. Факультативные экскурсии проводятся при наборе определённого количества человек.

 5. Входные билеты в экскурсионные объекты оплачиваются дополнительно.

 6. Стоимость входных билетов может изменяться экскурсионными объектами и не зависит от туроператора.

 7. Возможность посещения экскурсионных объектов регулируется правительством Турции и не зависит от туроператора и экскурсионными объектами. В случае невозможности посещения какого-либо экскурсионного объекта, проводится его внешний осмотр.

ПЕРЕЛËТ

 1. Время вылета и прибытия регулируется авиакомпанией и не зависит от туроператора.

 2. Перед вылетом необходимо пройти регистрацию онлайн на сайте авиакомпании.

 3. Правила провоза багажа регулируются авиакомпанией. В связи с COVID-19 могут быть введены необычные условия по перевозке багажа, например, по сдаче ручной клади в багажный отсек. Точную информацию рекомендуем проверить перед вылетом на сайте авиакомпании.

ДЕНЬГИ

 1. Для поездки берем валюту EUR или USD.

 2. Рекомендуем иметь с собой деньги на карте, чтобы иметь возможность расплачиваться на остановках во время переезда по территории транзитных стран.

 3. Курс турецкой лиры к евро: 1 EUR = ~9 TRY.

 4. Курс турецкой лиры к доллару: 1 USD = ~8 TRY.

ДОКУМЕНТЫ

 1. Для поездки необходимо иметь загранпаспорт со сроком действия не менее 150 дней с даты возвращения в Украину либо ID-карту. В случае некорректного срока действия паспорта туристу может быть отказано в посадке на рейс либо может взиматься штраф ~80 EUR таможенной службой Турции.

 2. Для детей до 16 лет необходимо иметь оригинал свидетельства о рождении и нотариально заверенную доверенность на выезд ребёнка от второго родителя в случае, если ребёнок едет с одним из родителей, или от обоих родителей, если с третьим лицом.

 3. Для детей старше 16 лет разрешение на выезд не требуется.