Турагентство TERRA Полтава

 • terra-tur@ukr.net
 • тел. (0532) 691-293
 • моб. (050) 10-71-689
 • моб. (096) 57-67-044

Нові екскурсійні тури

Нові екскурсійні тури

Авіатур «МЕГАтур у Грузію »

Виліт з Києва, тривалість 8 дн.

Дати туру: 11.02., 25.02., 04.03., 18.03., 01.04., 15.04., 29.04., 06.05., 13.05., 20.05., 27.05., 03.06., 10.06., 17.06., 24.06.,

Вартість туру – від 11590 грн./ос.

Програма туру:

День 1

Виліт із міст України, прибуття до Тбілісі. Трансфер до готелю.

День 2

Сніданок у готелі

Оглядова екскурсія «Тепле місто» (включено у вартість)

Ми починаємо знайомитися з визначними пам'ятками Тбілісі, нашим поглядам відкриються неймовірні панорами столиці Грузії: Старе місто, на якому красуються чудові квартали, величний храм “Самеба” – найбільший православний собор у Закавказзі, символ єдності грузинської нації, храм Сіоні – саме тут він. зі своєю дружиною М. Чавчавадзе. Далі ми матимемо можливість відчути атмосферу старовинних вулиць Тбілісі, прогулявшись променадом Шардені, площею Грузинського кіно, де ми побачимо пам'ятник Серго Параджанову.

Екскурсія «Стародавня столиця» (15 EUR/ос).

Ми вирушимо на екскурсію, під час якої побачимо пам'ятки з різних епох життя Грузії! Ми вирушимо до стародавньої столиці Грузії – Мцхети, де знаходиться священний для всіх грузинів монастир Светіцховелі, тут зберігається велика святиня – Хітон Христа! Також у нашій програмі – відвідування храму Джварі, що стоїть на неймовірно мальовничому місці – там, де з'єднуються дві грузинські річки – Арагві та Кура!

Відвідування тбіліських сірчаних лазень (5 EUR=1 година) Пропонуємо провести час не лише із задоволенням, а й з користю! Йосип Гришашвілі сказав: "Не побувати в тбіліських сірчаних лазнях - все одно, що приїхати до Парижа і не піднятися на Ейфелеву вежу". Не пропустіть можливість відвідати найпопулярніше місце у столиці Грузії!

Увечері пропонуємо всім охочим «Грузинську ніч» (25 EUR/ос)! Традиційне грузинське застілля – це рясний стіл зі смачними стравами грузинської кухні, домашнє вино та чача та запальні виступи танцювальних та вокальних колективів! Байдужим з одного з найкращих ресторанів Тбілісі не піде ніхто!

Ночівля в Тбілісі.

День 3

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Кахетію «Край кохання та виноробства» (25 EUR + хітон для джерела за бажанням)!

Кахетія, вона ж Східна Грузія, по праву вважається колискою світового виноробства та одним із найкрасивіших куточків Грузії, де використовують багатовікову технологію виготовлення вина! І в цьому ми з вами зможемо переконатись особисто! Перша зупинка буде біля винних погребів заводу KTW, де розкажуть про унікальність кахетинського вина (вхідний квиток).

Під час прогулянки винними погребами у нас буде можливість продегустувати всі основні види вина та коньяку, а також придбати гарне вино за груповими цінами.

Потім ми зможемо торкнутися тисячолітньої історії, поринувши в цілюще джерело святої Ніно в храмі Бодбе (10 GEL хітон для джерела).

Після ми відвідаємо місто кохання – Сігнагі, яке насамперед відоме своїм цілодобово працюючим РАГСом, та чудовим видом на Алазанську долину! Бажаючим зв'язати себе шлюбом, ми організуємо весільну церемонію в Сігнагі з офіційним розписом, шампанським і квітами (65 USD). Повертаємось до Тбілісі!

День 4

Сніданок у готелі. Виселення. Виїзд з Тбілісі до Батумі

Складання тесту на COVID (90-120 GEL = 25 EUR).

Екскурсія «Дорогами тисячоліть» Горі + Уплісцихе (20 EUR/особа + вх. квиток 15 GEL = 3 EUR).

Ми запрошуємо на екскурсію, під час якої відвідаємо печерне місто Уплісцихе (за сприятливих погодних умов), яке знаходиться за 10 кілометрів від м. Горі — висічене в скелях одним із перших поселень сучасної людини на території Грузії. Далі за нашим маршрутом – відвідування музею Сталіна. Хто не бажає заходити до музею, може прогулятися територією музею (на території вхідних квитків немає). Особливий експонат – особистий броньований комфортабельний вагон Сталіна.

Переїзд до Батумі. Заселення в готель. Ночівля.

День 5

Сніданок.

Факультативна екскурсія «Гірська Аджарія» (25 EUR/ос).

Грузія - це стародавня країна, але навіть на тлі старовинних монастирів фортеця виглядає особняком - адже вона побудована ще за часів Стародавнього Риму! За кілька годин ми обійдемо багато відомих пам'яток Аджарії — побачимо водоспад Андрія Первозванного, фортецю Гоніо та багато іншого!

Екскурсія в ботанічний сад Батумі (5 EUR, вх. квиток – 15 GEL=3 EUR).

Ботанічний сад Батумі - це справжнє восьме диво світу, створений за принципом Садів Семіраміди, що вміщає понад 50000 видів рослин, і лише десята їх частина - кавказького походження! Величезна територія та вихід до моря чекають на вас!

Вечірня оглядова екскурсія Батумі «Прогулянка по-аджарськи» (включено). Місто, обличчя якого за останні кілька років змінилося майже повністю, все більше приваблює туристів! Пориньте в атмосферу сучасної архітектури, бульварів з пальмами як на узбережжі Барселони, і неймовірним грузинським колоритом! Пройдемося набережною міста, побачимо знамениту статую кохання Алі та Ніно, і прогуляємося площею П'яцца, що зберегла свій неповторний колорит!

Прогулянка корабликом (5 EUR/ос)

Прогулянка вздовж набережної відкриває найзнаменитішу панораму міста, «візитну картку Батумі».

Ночівля в Батумі.

День 6 (пор.)

Сніданок у готелі. Виселення. Виїзд до Тбілісі.

Таємнича Колхіда (25 EUR/ос)

Під час цієї екскурсії ми прогуляємося вуличками парламентської столиці Грузії - Кутаїсі, назва якого походить від слова "камінь". Далі ми відвідаємо два священні місця на околицях Кутаїсі - це монастир Моцамета і монастир Гелаті. Монастир Моцамета захопить своєю мальовничою прихильністю і відкриє історію святих князів. У легендарному Гелаті ви дізнаєтеся не лише про духовне, а й про наукове значення монастиря.

Печера Прометея (10 EUR + вхідний квиток 15 GEL = 3 EUR)

Чарівний та таємничий підземний світ завжди манить мандрівників. Ви побуваєте глибоко під землею, пройдетеся звивистими стежками, помилуєтеся химерними сталактитами і сталагмітами і, сповнені вражень, вирушите до Тбілісі.

Прибуття до Тбілісі. Заселення в готель.

День 7

Сніданок у готелі.

Факультативна екскурсія «Величний Казбек» (35 EUR/чол)!

На шляху ми зробимо зупинку біля чудової фортеці Ананурі на березі Жинвальського водосховища – від краси захоплює дух! Далі проїдемо гірськолижний курорт Гудаурі та зробимо фото-паузу біля оглядового майданчика, звідки розстеляється вид на гірську природу Грузії. Після приїзду в Казбегі (Степанцмінда) піднімаємось на гору Гергеті до Троїцького монастиря (факультатив «Джип-тур» - 5 EUR/чол)!

сі відчуття та емоції ви не забудете ніколи.

Повернення до Тбілісі. Ночівля.

День 8

Сніданок у готелі. Виселення о 10:00.

Екскурсія на завод шампанських вин «Багратіоні» (15 EUR/ос).

Ми потрапимо в серце виноробства, де досвідчений менеджер покаже, як відбувається процес виготовлення ігристого вина, де воно зберігається і як правильно зберегти незабутній смак! У дегустаційному залі на нас вже чекатиме набір із найкращих грузинських ігристих вин!

Трансфер в аеропорт. Виліт із Тбілісі в Україну

Вартість туру – від 11590 грн/ос. (пакет "Базовий").

У вартість туру включено:

-переліт

-трансфер а/п-готель-а/п

-переїзд Тбілісі - Батумі - Тбілісі

-проживання в готелях 3 *

-оглядова екскурсія Батумі

-оглядова екскурсія Тбілісі

-медична страховка від нещасного випадку для туристів до 60 років

Оплачується додатково:

-багаж 23 кг в один бік 15 EUR/од.

-факультативні екскурсії

-COVID-тест на 3й день

-вхідні квитки

-особисті витрати

-страхування для туристів старше 60 років

Вартість  від 13930 грн. (пакет "Екскурсійний")

У вартість туру включено:

-переліт

-трансфер а/п-готель-а/п

-переїзд Тбілісі - Батумі - Тбілісі

-проживання в готелях 3 *

-оглядова екскурсія Батумі

-оглядова екскурсія Тбілісі

-екскупсія "Гірська Аджарія";

-екскурсія " Древня столиця";

-екскурсія " Печера Прометея";

-екскурсія " Таємнича Колхіда";

-екскурсія "Дорогами  тисячоліть";

-медична страховка від нещасного випадку для туристів до 60 років

Оплачується додатково:

-багаж 23 кг в один бік 15 EUR/од.

-факультативні екскурсії

-COVID-тест на 3й день

-вхідні квитки

-особисті витрати

-страхування для туристів старше 60 років

Додаткова інформація

ГОТЕЛІ

Заселення не раніше 14:00. Виселення з готелів не пізніше 10:00.

Якщо Ви помітили неполадки в номері при заселенні - одразу ж повідомте про це співробітників готелю.

Готелі програми можуть бути замінені на альтернативні.

У разі пізнього заселення або раннього вильоту оплачується повна доба перебування.

ПЕРЕЛіТ

Час вильоту та прибуття регулюється авіакомпанією і не залежить від туроператора.

Перед вильотом необхідно пройти онлайн реєстрацію на сайті авіакомпанії.

Правила перевезення багажу регулюються авіакомпанією. У зв'язку з COVID-19 можуть бути введені незвичайні умови перевезення багажу, наприклад, здачі ручної поклажі

Екскурсії

Послідовність екскурсій та інших пунктів програми може змінюватись.

За неявки на екскурсії вартість екскурсії не повертається.

За форс-мажорних обставин екскурсії можуть бути замінені на альтернативні.

Факультативні екскурсії проводяться при наборі певної кількості осіб.

Вхідні квитки до екскурсійних об'єктів оплачуються додатково.

Вартість вхідних квитків може змінюватися екскурсійними об'єктами та не залежить від туроператора.

Можливість відвідування екскурсійних об'єктів регулюється урядом Грузії та не залежить від туроператора та екскурсійними об'єктами. У разі неможливості відвідування будь-якого екскурсійного об'єкта проводиться його зовнішній огляд.

ГРОШІ

У Грузії місцева валюта Ларі (GEL). Для обміну рекомендуємо купувати долари (USD) або євро (EUR). Орієнтовний курс: 1 долар США (USD) дорівнює 3.1 грузинській ларі (GEL), 1 євро (EUR) - 3,6 грузинській ларі (GEL).

Також рекомендуємо мати гроші на карті, тому що за наявності терміналів у магазинах та ресторанах ви можете розрахуватись своєю гривневою карткою.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ І ПЕРЕБУВАННЯ В КРАЇні

Не вакцинованим туристам туристам, які в'їжджають на територію Грузії, необхідно мати негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до проходження митниці. Результати тесту мають бути перекладені англійською мовою.

Вакциновані туристи повинні мати при собі сертифікат про вакцинацію з датою другої дози не менше ніж 14 днів до вильоту до Грузії. Від ПЛР тестування вакциновані туристи звільняються.

У разі перетину кордону з ПЛР-тестом або вакциною необхідно заповнити електронний дозвіл на в'їзд. Це обов'язково, тому що без заповнення форми Вас можуть розмістити на карантин на 12 днів

На 3-й день перебування в Грузії (через 72 години після прибуття) необхідно скласти повторний ПЛР-тест. Тест оплачується туристами додатково. Список лабораторій та необхідну консультацію щодо організації тестування туристам надасть представник ТО у готелі. Результати тесту приходять туристу на електронну пошту протягом доби у перекладі 3-ма мовами.

Після повернення з туру кожен турист повинен встановити додаток “Дій вдома” для проходження самоізоляції протягом 10 днів. Ви можете припинити самоізоляцію достроково здавши ПЛР-тест або експрес-тест на антиген.

Бронювання туру в офісі турагентства TERRA та за телефонами 050-107-16-89, 096-57-67-044

 

 

Авиатур «Экспресс в Тбилиси»

Программа тура

02.12., 10.12., 13.12., 24.12.,31.12., 07.01.,11.01.,14.01., 21.01.,28.01., 04.02.,11.02.,

4 дні,     Вартість - від 5400 грн/ос.

День 1 (вт)

Вылет из городов Украины, прибытие в Тбилиси. Трансфер в отель. Свободное время.

 

Обзорная экскурсия “Теплый город” (10 EUR/чел).

Во время экскурсии мы увидим все самые известные достопримечательности Тбилиси, которые имеют особый вид при свете городских огней современной столицы. Нашим взглядам откроются невероятные панорамы столицы Грузии: Старый город, Пройдем через знаменитый Мост Мира, который состоит из 156-метрового стального каркаса, покрытого стеклом, к поющему фонтану. Затем поднимемся по канатной дороге (оплачивается дополнительно), которая покажет нам самую известную панораму города с высоты птичьего полета, но самое главное – приведет к подножию постамента Матери Грузии и крепости Нарикала. Что интересно, точное время основания крепости в Тбилиси неизвестно, но в IV веке она уже существовала!

 

Ночлег в Тбилиси.


День 2 (ср)

Завтрак в отеле.

Экскурсии на выбор:

Экскурсия в Кахетию «Край любви и виноделия» (25 EUR + вх. билет)

Кахетия, она же Восточная Грузия, по праву считается колыбелью мирового виноделия и одним из красивейших уголков Грузии, где используют многовековую технологию изготовления вина! И в этом мы с вами сможем убедиться лично! Первая остановка будет у хранилища винного завода KTW, где нам расскажут про уникальность кахетинского вина. Во время прогулки по винному хранилищу у нас будет возможность продегустировать все основные виды вина и коньяка, а также приобрести хорошее вино по групповым ценам. Затем мы сможем прикоснуться к тысячелетней истории, окунувшись в целебный источник святой Нино в храме Бодбе (10 GEL хитон для источника). После мы посетим город любви – Сигнаги, который в первую очередь известен своим круглосуточно работающим ЗАГСом, и великолепным видом на Алазанскую долину! Желающим связать себя узами брака, мы организуем свадебную церемонию в Сигнаги с официальной росписью, шампанским и цветами (65 USD).«Величественный Казбек» (35 EUR/чел)

По пути мы сделаем остановку возле замечательной крепости Ананури на берегу Жинвальского водохранилища – от красоты захватывает дух! Далее проедем горнолыжный курорт Гудаури и сделаем фото-паузу возле смотровой площадки откуда расстилается вид на горную природу Грузии. По приезду в Казбеги (Степанцминда) поднимаемся на гору Гергети к Троицкому монастырю (факультатив «Джип-тур» — 5 EUR / чел )! Все ощущения и эмоции вы не забудете никогда.


Возвращение в Тбилиси. Ночлег.


День 3 (чт)

Завтрак в отеле.

 

Экскурсия «Древняя столица» (15 EUR/чел).

Мы отправимся на экскурсию, во время которой мы увидим достопримечательности из разных эпох жизни Грузии! Мы  отправимся в древнюю столицу Грузии – Мцхету, где находится священный для всех грузин монастырь Светицховели, здесь хранится великая святыня – Хитон Христа! Также в нашей программе – посещение храма Джвари, стоящего на невероятно живописном месте – там, где соединяются две грузинские реки – Арагви и Кура!

Экскурсия «Дорогами тысячелетий» Гори + Уплисцихе (20 EUR/чел + вх. билет 15 GEL = 5 USD).
Мы приглашаем на экскурсию, во время которой посетим пещерный город Уплисцихе (при благоприятных погодных условиях), который находится в 10 километрах от г. Гори — высеченный в скалах одним из первых поселений современного человека на территории Грузии. Далее по нашему маршруту — посещение музея Сталина. Кто не желает заходить в музей, может прогуляться по территории музея (на территории входных билетов нет). Особый экспонат — личный бронированный комфортабельный вагон Сталина.


Посещение тбилисских серных бань (5 EUR=1 час)

Предлагаем провести время не только с удовольствием, но и с пользой! Иосиф Гришашвили сказал: "Не побывать в тбилисских серных банях - все равно что приехать в Париж и не подняться на Эйфелеву башню". Не упустите возможность посетить самое популярное место в столице Грузии!

 

День 4 (пт)

Завтрак в отеле.

Выселение. Трансфер в аэропорт. Вылет в Украину.

 

В стоимость тура включено:

Оплачивается дополнительно:

-перелет согласно выбранного тарифа

-трансфер а/п-отель-а/п

-проживание в отеле 3* - 3 ночи

-медицинская страховка от несчастного случая для туристов до 60 лет

-факультативные экскурсии

-входные билеты

-личные расходы

-страховка для туристов старше 60 лет

-ПЦР-тест на 3й день тура

 

По желанию можно приобрести страховку от невыезда и/или страховку Premium Stop_Covid19

 

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ!

 

ПРАВИЛА ВЪЕЗДА И ПРЕБЫВАНИЯ В СТРАНЕ

 1. Всем въезжающим на территорию Грузии туристам необходимо иметь негативный ПЦР-тест, сделан не позднее чем за 72 часа до прохождения таможни. Результаты теста должны быть переведены на английский язык.
 2. При пересечении границы с ПЦР-тестом или вакциной необходимо заполнить электронное разрешение на въезд. Это обязательно, так как без заполнения формы Вас могут разместить на карантин на 12 дней!
 3. На 3й день пребывания в Грузии (через 72 часа после прибытия) необходимо сдать повторный ПЦР-тест. Тест оплачивается туристами дополнительно, стоимость от 30 до 40 USD в зависимости от лаборатории. Список лабораторий и необходимую консультацию по организации тестирования туристам предоставит представитель ТО Itravel в отеле. Результаты теста приходят туристу на электронную почту в течении суток в переводе на 3х языках.
 4. По возвращению в Украину второй тест будет действителен для снятия туриста с обсервации в приложении “Вдома”.
 5. Комендантский час в Грузии действует с 23:00 до 05:00 - в это время находиться на улице и/или передвигаться в транспорте запрещено, штраф до 1000 USD. Всем туристам необходимо находиться в отеле после 23:00!

 

ОТЕЛИ

 1. Заселение в отели не ранее 14:00. Выселение из отелей не позднее 10:00.
 2. Если Вы заметили неполадки в номере при заселении – сразу же сообщите об этом сотрудникам отеля.
 3. Отели по программе могут быть заменены на альтернативные.
 4. В случае позднего заселения или раннего вылета оплачиваются полные сутки пребывания.

 

ПЕРЕЛËТ

 1. Время вылета и прибытия регулируется авиакомпанией и не зависит от туроператора.
 2. Перед вылетом необходимо пройти регистрацию онлайн на сайте авиакомпании.
 3. Правила провоза багажа регулируются авиакомпанией. В связи с COVID-19 могут быть введены необычные условия по перевозке багажа, например, по сдаче ручной клади в багажный отсек. Точную информацию рекомендуем проверить перед вылетом на сайте авиакомпании.

 

ЭКСКУРСИИ

 1. Последовательность экскурсий и других пунктов программы может меняться.
 2. При неявке на экскурсии стоимость экскурсии не возвращается.
 3. При форс-мажорных обстоятельствах экскурсии могут быть заменены на альтернативные.
 1. Факультативные экскурсии проводятся при наборе определённого количества человек.
 2. Входные билеты в экскурсионные объекты оплачиваются дополнительно.
 3. Стоимость входных билетов может изменяться экскурсионными объектами и не зависит от туроператора.
 4. Возможность посещения экскурсионных объектов регулируется правительством Грузии и не зависит от туроператора и экскурсионными объектами. В случае невозможности посещения какого-либо экскурсионного объекта, проводится его внешний осмотр.

 

ДЕНЬГИ

 1. В Грузии местная валюта лари (GEL). Для обмена рекомендуем брать доллары (USD). Ориентировочный курс: 1 доллар США (USD) равняется 3.3 грузинских лари (GEL).
 2. Рекомендуем иметь с собой деньги на карте, чтобы иметь возможность расплачиваться на остановках во время переезда по территории транзитных стран.
14 серпня Екскурсійний тур з Полтави
"Етнофестиваль "Гелон-фест"

Екскурсія Більським городищем, етнофестиваль "Гелон-фест", реконструкції, майстер-класи, кінне шоу,виставка артефактів, археологічні розкопки, виступи гуртів "ЯРРА / JARRA", "B&B Project", фолк-метал-гурт "ТІНЬ СОНЦЯ", метал-гурт "MOTANKA" та фаєр-шоу.
Виїзд з Полтави 14 серпня о 13 год. Вартість - 350 грн.
Бронювання за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Дивовижна Миколаївщина та Кропивницький

Актовський каньйон, Долина диявола, Трикратський ліс, Арбузинський та Петропавлівський каньйони, родонове озеро, Мигія, Вознесенськ, тюльпани Кропивницького, Південний Буг та рафтинг! – все це в новому автобусному  екскурсійному турі з Полтави на Миколаївщину 08.05.21. 2 дні.

Виїзд з Полтави 8 травня о 5.00.

Зупинка на сніданок, який Ви завбачливо взяли з собою.  І на нас чекає тюльпанова феєрія -  дендропарк у Кропивницькому, де на 40 гектарах квітують всіма барвами веселки тюльпани. 2 години насолоджуємося цією квітковою палітрою та  їдемо далі -  адже за 140 км. на нас чекає інше диво – Гранітно-степове Побужжя – «Бузький Гард».

Поселення в готель.

Наша екскурсія Миколаївщиною продовжується. І ми зразу поринаємо в містичний та таємничий світ.  Нас чекає одне з самих незвичайних і загадкових місць на Україні – Долина диявола! Серед голого степу, де море висохло ще 60 млн. років тому, - провалля та нагромадження скель висотою та глибиною до 60м. На дні каньйону(який в точності повторює каньйон Північної Америки) – дикі трави та чисті ріки, місця сили та таємниць скіфів.  Це Актовський та Арбузинський каньйони. Це одне з найкрасивіших і найнезвичніших місць в Україні. Ландшафти, які ми тут бачимо,  не мають аналогів в Європі. Завдяки великій глибині,  каньйони є справжнім проваллям серед степу, на дні якого шумить ріка Мертвовод. Екскурсійними стежками спускаємося на дно каньйону. Час для відпочинку та фотосесії.

Обід (входить у вартість)

Екскурсія продовжується!  Нас чекає Трикратський ліс та лабіринт. (с.Трикрати, колишній маєток знаменитого В.П.Скаржинського). Ми прогуляємося по доріжках лісу до легендарного дуба любові , - за легендою, якщо обійти дуб тричі , можна знайти справжню любов! Екскурсія Вознесенськом – історії, легенди та Мішка Япончик!

А після насиченого екскурсійного дня – відпочинок біля вогнища і вечеря.

Повернення в готель. Ночівля.

2 день. Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія Миколаївщиною продовжується!  Виїжджаємо на екскурсію в Петропавлівський каньйон та Мигію. І потрапляємо в справжню гірську  місцевість серед українського степу.  Як же не закохатися з першого погляду в незвичайну і дивовижну красу цієї землі! Річки, які протікають тут, утворили величні і мальовничі каньйони з порогами і химерними скелями, яким вже понад 4 млн. років. Незаймана дика природа... З двадцятиметрової висоти перед вами відкривається картина, яка зачарує вас своєю неповторною красою! Широкий і спокійний Південний Буг в цих місцях різко змінює свій характер і перетворюється в грізний і ревучий потік, який мчить по уступах, повертаючи з гуркотом каміння.

Після екскурсії – відпочинок на родоновому озері та рафтинг! Ми пропонуємо здійснити захоплюючу подорож по Південному Бугу на туристських байдарках під керівництвом досвідчених інструкторів, які допоможуть розібратися зі спорядженням, розкажуть про правила поведінки на воді і технічних прийомах керування човном. Сплав розрахований на звичайних туристів і не вимагає спеціальної підготовки. Захоплююча пригода зі сплеском адреналіну запам’ятається своми яскравими миттєвостями і  дозволить відчути себе володарем і підкорювачем стихій і залишить  незабутні  враження !

Після відпочинку на озері та рафтингу – обід  ( оплачується окремо).Виїзд у Полтаву.  А щоб дорога не здавалася такою довгою, – розбавляємо її екскурсією вечірнім Кропивницьким – старовинні будиночки,  пам’ятки архітектури, вечірнє сяйво вогнів…

Вартість туру  - 2150 грн.

У вартість туру з Полтави на Миколаївщину входить: транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, проживання 1 ніч в готелі ( номери зі зручностями), харчування – обід і вечеря першого дня, сніданок  другого дня, супровід представника турагентства,  медстраховка.

Окремо оплачується обід  другого дня, вхідні квитки в природні заповідники та національні парки, рафтинг.

Бронювання туру: 050-107-16-89, 096-57-67-044  Поїхали!!!

Одноденний екскурсійний тур до Чорнобильської зони відчуження

«Зірка Полин»

Відчути атмосферу покинутого міста, прогулятися пустими  вулицями, заглянути в покинуті будинки,  побачити Затон (кладовище кораблів), колись секретний об’єкт   Дуга-1, КПП Прип'ять, Лікарню, Річковий вокзал,  побувати в самому місті Прип'ять  та побачити найцікавіші локації зони відчуження Ви зможе в одноденному екскурсійному турі в Чорнобиль та Прип’ять «Зірка Полин»

Виїзд в тур у Зону відчуження по п’ятницях, суботах та неділях  о 8.00.  (Для колективних замовників – груп від 8 осіб, організацій та підприємств можливе проведення туру в будь-який день. Вартість для таких замовлень обраховується додатково і залежить від кількості екскурсантів у групі). Тривалість туру 12 годин.

У програмі туру:

 • КПП Дитятки — межа 30 км зони обов'язкового і безумовного відселення. Проходження паспортного і радіаційного контролю на в'їзді до Чорнобильської зони.
 • Стела міста Чорнобиль — історія стародавнього міста Чорнобиль в одній стелі
 • Місто Чорнобиль — проїзд по центру міста до парку-меморіалу «Зірка Полин». Алея евакуйованих населених пунктів Зони відчуження → пам'ятник «Третій ангел» → пам'ятник «Чорнобиль-Фукусіма» → пам'ятник В.І. Леніну → будинок культури, де проходив суд над винуватцями аварії на ЧАЕС у 1986 році.
 • Чорнобильський затон — кладовище кораблів у Чорнобилі і колишній судноремонтний завод
 • Монумент "Тим хто врятував світ" - єдиний пам'ятник станційному персоналу ЧАЕС і пожежним створений руками ліквідаторів аварії
 • Експозиція роботів і техніки - зразки техніки які приймали безпосередню участь у ліквідації аварії на ЧАЕС (радіокерований самоскид Коматцу, робот-місяцехід СТР-1, робот МОБОТ-Ч, робот-розвідник MF-3, робот Білоярець, маніпулятор Foresteri, машина дезактивації АРС-14, БТР-70, БРДМ-РХБ)
 • Пожежна частина №3 міста Чорнобиль (ППЧ №17) - третя за рахунком бригада яка прибула в ніч аварії 26 квітня на 4 енергоблок ЧАЕС
 • КПП Лелів - межа 10 км. Зони відчуження. Проходження паспортного і радіаційного контролю
 • КПП Чорнобиль-2 - перевірка документів
 • ЗГРЛС "Дуга-1" - технічна і робоча зона радіолокаційной станції періоду Холодної війни
 • Військова частина 74939 (офіційно - центр дальнього тропосферного зв'язку) - загоризонтний радар Дуга-1, що входив в систему попередження про ракетний напад для спостереження за пусками міжконтинентальних балістичних ракет з території США
 • Фазована антенна решітка - єдиний вцілілий елемент прийому радіосигналів, що входив до комплексу радару Дуга-1
 • Комунікаційна - критий технологічний коридор довжиною 800 метрів забезпечував передачу сигналу до КОЦ
 • Зупинка біля відвідного каналу станції - панорама ЧАЕС. Перший, другий, третій енергоблоки і НБК «Арка», вид на недобудований 5-й енергоблок Чорнобильської АЕС
 • Обід в їдальні - комплексний обід у їдальні. Меню відповідає стандартам лікувально-профілактичного харчування для персоналу АЕС
 • Зупинка біля Адміністративно-побутового корпусу ЧАЕС (АБК-1) - годування велетенських сомів, що живуть у підводному каналі Чорнобильської станції
 • Пам'ятник Прометею - монумент перевезений прямо з м. Прип'ять
 • Об'їзд навколо Чорнобильської електростанції - вид на сховища відпрацьованого ядерного палива (ХОЯТ-1)
 • Оглядовий майданчик біля НБК «Арка» - Новий Безпечний Конфайнмент «Арка»  (або Саркофаг-2) найбільша арочна споруда в історії людства
 • Зупинка біля стели міста Прип'ять - залишки Рудого лісу, замір радіоактивності Західного радіаційного сліду
 • КПП Прип'ять - перевірка документів, в'їзд в покинуте місто
 • вул. Дружби народів - перший мікрорайон міста Прип'ять, з нього почалася міська забудова атомограду
 • Монумент Дружби народів - пам'ятник єдності радянських народів
 • Лікарня міста Прип'ять (МСЧ-126) - місце куди в ніч аварії 26 квітня надходили перші постраждалі від вибуху на ЧАЕС
 • Річковий вокзал і кафе Прип'ять - звідси почнеться піша екскурсія по місту Прип'ять
 • Вид на портові крани і дебаркадер - з причалу річвокзалу Прип'яті в Янівському затоні
 • вул. Курчатова - кінотеатр Прометей, музична школа, Комбінат побутового обслуговування, мозаїчні панно роботи І. Литовченко
 • Центр міста Прип'ять - будинок міського виконкому партії, після аварії в ньому розміщувалося керівництво спецпідприємства «Комплекс» яке займалося дезактивацією, утилізацією та захороненням радіоактивних відходів і забрудненої техніки
 • Готель Полісся - місце засідання Державної комісії, на її даху в приміщенні літнього майданчика ресторану розміщувалися авіанавідники ВПС СРСР
 • Торговий центр і універсам самообслуговування - радянський супермаркет і центральний ресторан міста Прип'ять
 • Будинок культури Енергетик - центр культурного життя міста. У будівлі Будинку культури розміщувалися різні гуртки і спортивні секції. Також, знаходився актовий зал, кінотеатр, басейн, бібліотека, кіностудія і радіостудія
 • Парк атракціонів - парк який мав відкритись 1 травня 1986 року (колесо / машинки / гойдалки / атракціон Ромашка)
 • Школа - одна з міських шкіл побудованих за індивідуальним проектом
 • Міський відділок міліції - відділок з камерами попереднього ув'язнення і майданчиком ДАІ
 • Пожежна частина ППЧ-6 - пожежна частина міста Прип'ять, бригада якої другою прибула на гасіння четвертого енергоблоку
 • Житлові райони міста Прип'ять - радянська міська забудова підвищеного комфорту
 • КПП Прип'ять - перевірка документів
 • КПП Лелів - межа 10 км Зони відчуження. Проходження паспортного і радіаційного контролю
 • КПП Дитятки - межа 30 км зони обов'язкового і безумовного відселення. Проходження паспортного і радіаційного контролю

Вартість туру  для громадян України – 1200 грн/ос. ( вартість туру для громадян Росії, Білорусі – 2500 грн,/ос. для інших іноземних громадян  2800грн/ос.)

У вартість туру до Чорнобильської зони входить:

 • оформлення програми відвідування і отримання всіх відповідних дозволів;
 • страхування від нещасного випадку на період туру;
 • авторський маршрут туру;
 • комфортабельний транспорт;
 • супровід нашими гідами;
 • інформаційні та інтерактивні матеріали про Зону відчуження;

У вартість туру не входить:

 • харчування під час туру (додаткова опція, 250 грн);
 • особистий дозиметр (додаткова опція, 250 грн.);
 • трансфер Полтава-Київ-Полтава

Замовлення екскурсії за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044                                                                                      та в офісі турагентства TERRA

Для поїздки в екскурсійний тур в Чорнобиль та Прип'ять необхідно мати  паспорт та маски ( так як подорожуємо в умовах карантину) Це найважливіша і жорстка вимога на КПП, адже Ви плануєте потрапити не просто в якийсь парк і там прогулятися, а в зону відчуження з жорсткими пропускними умовами. Звичайно ж, коли ви знаєте, що всі документи з вами, то необхідно взяти бутерброди для перекусу, так як тривалість екскурсії 12 годин. Хоча для більш поглибленого розуміння атмосфери туру в Чорнобиль,  за бажанням туристів, є додаткова послуга – обід у їдальні ( оплачується додатково).

Якщо Ви ще не були в турі у Зону відчуження - у Чорнобилі та Прип'яті, - телефонуйте 050-107-1689 – бронюйте – і поїхали!

 

 

Вашій увазі програми Екскурсійних турів Полтавою та Полтавщиною

Гора Пивиха, відпочинок на Дніпрі, прогулянка на катері та піраміда Комендантівки

Виїзд з Полтави в екскурсійний тур щосуботи - 4.07., 11.07., 18.07. о 7.00.

Перша екскурсійна зупинка - у с. Комендантівка. Саме там знаходиться 1 з трьох пірамід Європи. Здудована ще в 19 ст. за мотивами єгипетських пірамід.

Піраміду Білевича будували з гранітних блоків з місцевого кар'єру, які возами тягнули до місця будівництва, там обробляли і тросами витягували по дерев'яних жолобах нагору. Блоки скріплювалися між собою вапняним розчином, замішаним на крові щойно забитої худоби з додаванням яєчних білків. Незважаючи на невеликі розміри споруди, процес будівництва був досить тривалим і розтягнувся на 13 років.

Піраміда у Комендантівці збереглася до наших днів. Збериглися також підземелля, куди ми обовязково спустимося. Побуваємо ми і на дзвіниці, - звідки відкривається чудовий краєвид. Послухаємо історії минувшини, подзвонимо в дзвони, зробимо унікальні фото - і подорожуємо далі.

Неперевершені краєвиди, Дніпровські кручі, білосніжні пляжі та цікаві легенди - це все гора Пивиха. Відпочиваємо!!!

А на завершення нашого вікенду - прогулянка на катері по Дніпру . Маршрут подорожі: бухта Афіни, річковий вокзал, набережна Придніпровського парку, яхт-клуб, о. Зелений.

Виїзд в Полтаву.

Вартість туру 380 грн. У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка. Окремо оплачуються вхідні квитки на катер.

Телефонуйте, бронюйте 050-107-16-89, 096-57-67-044

Вперше з Полтави!!! Екскурсія на равликову ферму!!!  Міліон равликів на одному полі. Ви дізнаєтеся про особливості  випасу равлика на фермі + дегустація страв зі середземноморських равликів.

Равликова ферма, Козацький хутір та дивосвіт Петриківки

Екскурсійний тур з Полтави

«Козацький хутір, равликова ферма  та Дивосвіт Петриківського розпису»

28.09., 5.10.

Виїзд з Полтави о 7.00.

Петриківка.

Мальовниче село Петриківка Дніпропетровської області – широко відомий у світі осередок українського народного декоративного розпису, історичне коріння якого походить від древніх традицій настінних розписів, що сягають у глибину тисячоліть. Унікальний петриківський розпис, який став візитівкою України,  внесено до списку унікальних пам’яток міжнародної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Доторкнутися до таїнства розпису  зможемо і ми, відвідавши Центр народного мистецтва «Петриківка»

Відвідання музею декоративно-прикладного мистецтва та творчих майстерень художників.

Майстер-клас з петриківського розпису.

За бажанням ( і за окрему плату) – відвідання Миколиного хутору -  відоме подружжя майстрів петриківського розпису –  в своїй оселі організували музей-садибу в етностилі, притаманному давнім українським хатам. Тут можна не тільки самому спробувати малювати «петриківку», робити ляльку-мотанку та розписувати писанки, але й скуштувати домашніх традиційних страв.

Після натхненної творчої праці на нас чекають розваги! Ідемо на Козацький хутір!

Там,де раніше були зимівники, зараз детально відреставрований комплекс козацького хутора, з усіма притаманними атрибутами — курені, огорожі, вежі, побут.... Найцікавіше - козацькі забави, катання на конях, та традиційна кухня

Нас зустрічають козаки – з хлібом-сіллю та козацькою наливкою! Екскурсія Козацьким хутором. Відпідання музею народного побуту та єдиного в Україні Музею натільного хреста. А  після екскурсії ласуємо козацьким кулішем та беремо участь у розвагах.

Петриківка відома не тільки своїм унікальним розписом, а ще й конезаводом, який славиться своїми кіньми на весь світ. Тут представлені різноманітні породисті племенні коні, котрі ставали призерами багатьох конкурсів. Якщо залишилися час, сили та бажання – екскурсія на конезавод.

Познайомившись ще з однією самобутньою перлинкою на карті України, придбавши унікальні петриківські сувеніри, створивши і свій шедевр на майстер-класі, відпочивши на козацькому хуторі, - виїжджаємо додому. Але робимо зупинку для селфі біля паркану-рекордсмену ( знесений в Книгу рекордів України як найдовший орнамент)

І новинка!!! Екскурсія на равликову ферму

Оглядова екскурсія "Промислового випасу равлика на фермі" + дегустація страв зі середземноморських равликів.

Вартість туру –390 грн./особа У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, медстраховка. Вхідні квитки оплачуються окремо

Екскурсійний відпочинковий тур з Полтави  - "Яхта, парус і Дніпро".

Виїзд з Полтави  6.05., 20.05., 3.06. о 7.00.

Екскурсія м.Кременчук. Унікальна памятка природи - виходи гранітів (3 млрд.років), скеля - реєстр.

Переїзд у Світловодськ

На Вас чекає незабутня мандрівка найбільшим водосховищем Східної Європи. Прогулянка на яхтах в акваторії Кременчуцького водосховища. Ви зможете відпочити, помилуватися мальовничими краєвидами, апобачити історичні памятки, визначні місця. Маршрут пролягає біля островів Обеліск та Піщаний, затоки Нагірного, Московської гори, греблі ГЕС та шлюзів. Легкий бриз, лагідне травневе сонце та крсиві селфі!!

Після прогулянки по Дніпру - обід. У меню - уха, приготовлена на вогнищі, риба--гриль або шашлик.

Відпочинок. До Ваших послуг - волейбольний майданчик, пляж,кафе, оренда мангала.

Виїзд в Полтаву о 19.00.

Вартість туру: 370 грн.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, прогулчнка на яхті, медстраховка. Окремо оплачується обід 50-60 грн. або оренда мангалу

Запис на екскурсію "Прогулянка на яхті" в офісі турагентства "TERRA" та за тел. 050-107-16-89, 096-57-67-044