Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Горящие туры

Є місця на 26.07.!!!! (Залізний Порт) 4, 7, 10 дн.

Акційна ціна на виїзди у Залізний Порт на  19.07. (приватний пансіонат, база відпочинку). Можливе замовлення тільки проїзду  

"Горить" номер на 23.07.!!! Залізний Порт!!!!

"Горить" номер "економ+" (у номері - необхідні меблі + ТВ, холодильник, вентилятор) на базі відпочинку "Баракуда" на виїзд 23.07. о 20.00. на 7 діб  Вартість 2200 грн.(проїзд+проживання+медстраховка). Можливе замовлення тільки проїзду.

В погоне за скидками


Акции раннего бронирования

Лето!!! Море!!! Солнце!!! Уже очень-очень скоро. А позаботиться о своем отдыхе Вы можете уже сегодня. Мы предлагаем Вам воспользоваться  Акцией раннего бронирования и получить скидку на отдых до 50%. Если Вы планируете свой отдых заранее, то эта акция как раз для Вас. В чем же преимущества акции раннего бронирования? Это большой выбор отелей, фиксированный курс оплаты, возможность оплаты за турпутевку частями, и, конечно же, возможность получения максимальной скидки. ( Чем раньше Вы бронируете тур, тем больше скидка)

АКЦІЯ РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ

Акція раннього бронювання літнього відпочинку в Туреччині, Єгипті, Болгарії, Тунісі, Греції, Іспанії, на Кіпрі. Знижки до 50%!!! Встигніть забронювати літо по Акції!!!

АКЦІЯ РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ!!!

Триває Акція раннього бронювання літнього відпочинку на тури в Туреччину, Туніс, Єгипет, Іспанію, Італію,Грецію, Чорногорію, Болгарію, Грузію.

1 етап Акції раннього бронювання триває до 31.01. Знижки до 50 % !!!!*

2 етап акції раннього бронювання триватиме до 28.02. - знижки на тури до 25 - 40%*

3 етап акції раннього бронювання триватиме до 28.03. - знижки на тури до 15%*

При бронюванні турів можлива оплата частинами.

Є кілька варіантів  оплати турів по Акції раннього бронювання.

Ви можете зразу оплатити всю вартість тру, - і ніякі коливання курсів валют Вас уже не будуть хвилювати, або Ви при бронюванні туру оплачуєте лише 30% вартості туру. Залишок суми  доплачуєте в будь-який зручний для Вас термін, але не пізніше, ніж за 14 днів до вильоту/виїзду. (Залишок суми буде перераховано по дйісному курсу на день доплати)

Встигніть забронювати по Акції!!!

*Знижка уже включена у вартість туру, який Ви підібрали у нас на сайті.

Тур Ви можете самостійно собі підібрати на нашому сайту в Пошуку турів, - обрати країну відпочинку та курортний регіон, зірковість отелю, час вильоту та аеропорт, з якого Вам найзручніше відпрвитися в тур.

АКЦІЯ РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ В УКРАЇНІ

(ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ, СКАДОВСЬК, ЛАЗУРНЕ, БЕРДЯНСЬК) -

розпочинається з 20 березня і триватиме до 25 травня.

Акція раннього бронювання літнього відпочинку на Чорному морі триває в 2 етапи. 1 етап  триває з 20.03. до 20.04.  Вартість турів по Акції раннього бронювання уже доступна у розділі Отдых на Черном море і поширюється на відпочинок у Залізному Порту на б/в "Барракуда".

Скористайтеся акцією - і забронюйте собі відпочинок по ціні минулого року! Кількість місць обмежена.

Туристи, які хочуть скористатися тільки послугами нашого транспорту,  -  зараз мають можливість вибрати кращі місця в автобусі.

Графік виїздів: Чорне море - вівторок, п'ятниця,

Азовське море - вівторок, четвер, пятниця, субота.

Раді повідомити Вам, наші шановні туристи, що в цьому році ми відкриваємо власний рейс до Бердянська. Вашій увазі будуть запропоновані турпутівки з проживанням у санаторії та на базі відпочинку Бердянська. Також можна скористатися тільки транспортними послугами. Виїзди в Бердянськ будуть щотижня по пятницях ( на 7 н.) , починаючи з 21.06. Більше інформації - у відповідному розділі нашого сайту уже з 20.03.

Чекаємо Вас в офісі турагентства "TERRA" - вул. Сінна 2/49, ( готель "Київ", 2 поверх) оф.234. Тел.: 050--107-16-89, 096-57-67-044

Ваше турагентство "TERRA"

СТРАХОВАНИЕ ОТ НЕВЫЕЗДА при  РАННЕМ БРОНИРОВАНИИ:
Туры «Раннего Бронирования» включают в себя «Страхование от невыезда», которое дает возможность возместить Вам фактически понесенные убытки,
вплоть до возврата стоимости тура.

Более детальная информация - в офисе турагентства "TERRA" или по тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044,               

РАННЕЕ БРОНИРОВАНИЕ ТУНИС 2016

СКИДКИ НА ПАКЕТНЫЕ ТУРЫ ДО 40%

при бронировании до 31.01.2016

СКИДКИ ДО 35% при бронировании до 28.02.2016

СКИДКИ ДО 25% при бронировании до 31.03.2016

 

Вылеты из Киева, Харькова, Одессы и Львова.
для заездов с 26.04.16 по 08.11.16


Пакеты «ЕARLY» включают в себя
«Страхование от невыезда»

Туры по Акции «Раннее бронирование» просчитаны с учётом дополнительной скидки.

****

Условия оплаты при раннем бронировании:

• не менее 50% при бронировании
• вторая часть, не более 50% (полная оплата), стоимости тура должна быть оплачена по внутреннему курсу на день оплаты, не позднее 14 дней до начала тура.

Условия акции РАННЕГО БРОНИРОВАНИЯ:

• В случае оплаты двумя частями, вторая часть зачисляется согласно  внутреннему курсу компании на день поступления оплаты.
• При «Раннем бронировании» отелей сети Magic Life, допускается возможность корректировки даты начала поездки (+/- 14 дней), но не позже, чем за 30 дней до планируемой даты поездки.

 

СТРАХОВАНИЕ ОТ НЕВЫЕЗДА при  РАННЕМ БРОНИРОВАНИИ:
Туры «Раннего Бронирования» (пакет «EARLY») включают в себя «Страхование от невыезда», которое дает возможность возместить Вам фактически понесенные убытки,
вплоть до возврата стоимости тура

ГАРАНТИЯ МИНИМАЛЬНОЙ ЦЕНЫ при РАННЕМ БРОНИРОВАНИИ:
При «Раннем Бронировании» доступна эксклюзивная услуга «Гарантия минимальной цены».
Данная услуга дает гарантию перерасчета стоимости тура, забронированного по Акции «Раннее бронирование», в случае дальнейшего снижения цен.  Мы ГАРАНТИРУЕМ Вам перерасчет стоимости тура по минимальной цене!


http://www.terra-tour.com.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=35&Itemid=57&lang=ru