Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Горящие туры

Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок

Екскурсійний тур з Полтави на фабрику ялинкових іграшок  8.12., 15.12., 22.12. У програмі -  передноворічний Київ, музей води, фабрика ялинкових іграшок, майстер-клас.  Вартість 600 грн

Новий рік у Закарпатті!!!

Автобусний тур з Полтави "Новорічні пригоди у Львові та Закарпатті"!  Маршрут туру: Полтава- Львів- Мукчеве - с.Синяк - Косино - Бене - Лумшори - Чинадієво - Ужгород - Полтава, 4 активних дні. Діє Акція раннього бронювання!

В погоне за скидками


Етнофестиваль "Гелон-фест" та шедеври Пархомівки

Екскурсійний тур з Полтави  "Традиції скіфів та шедеври Пархомівки"

16.06.18.

Виїзд з Полтави 16.06. о 7.00. від готелю « Київ»

Котельва – Пархомівка

Недалеко від Котельви є  невелике село Пархомівка з унікальним художнім музеєм в будинку панської економії  цукрозаводчиків Харитоненків. У музеї зберігаються картини (оригінали!)П. Пікассо, В. Верещагіна, Т. Шевченка, І. Шишкіна,  В. Маяковського,  М. Реріха, М. Врубеля, І. Левітана, Т. Яблонської, Малевича. Все це завдяки учителю історії – Опанасу Луньову. Він  був людиною харизматичною, мав праведну енергетику, а також  мав хороших друзів, був знайомий з директором Ермітажу, мав доступ до фондів. Вилучені на митниці контрабандні картини були, фактично, нічиї, і вони (завдяки хорошим друзям Луньова) передавалися в Пархомівку.  Музей так прославився, що йому дарували цінні експонати – меблі, картини, ікони; вироби з кераміки, глини, дерева; порцеляну першого німецького порцелянового заводу, шедеври майстрів з Індії, Японії, Китаю. А ще тут зберігається ледь не єдина в Україні ікона, намальована на черепі риби.  Роботи Малевича також не випадкові, адже він жив у Пархомівці у 1890-1894 рр., закінчив тут п'ятикласне училище, а його батько працював управителем на заводі Харитоненка.

Переїзд до древнього скіфського поселення – Гелон, - більш відоме нам як Більське городище. Цього літа у Більському Городищі вдруге пройде унікальний етнофестиваль «Гелон-фест» - знайомство з традиціями скіфів.

На гостей фестивалю чекають майстер-класи від скіфських реконструкторів та професійних гончарів, неймовірне свято ковалів, презентація робіт найкращих майстрів народної творчості Полтавщини, а ще виступи кращих артистів України.

Побачать відвідувачі «Гелон-фесту» виставку кулінарних робіт зі скіфською тематикою, видовищне фаєр-шоу. Побувають на театралізованій екскурсії Більським городищем з відвідуванням місця розкопок.

Вартість туру  330 грн.