Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Екскурсія в екопарк Фельдмана та парк Горького

 

Екскурсійний тур з Полтави в екопарк Фельдмана та парк Горького

11.09., 18.09., 25.09., ..., (у жовтні -щосуботи)

Екопарк Фельдмана та парк Горького

Відпочинок для всієї родини. Хороший настрій, яскраві квіти, атракціони та розваги...
Запрошуємо в цікаву мандрівку - відпочинковий тур в екопарк Фельдмана та парк Горького м.Харків
виїзд з Полтави  о 8.00.

Екопарк Фельдмана.Вільний час. Відпочинок.Переїзд у Парк Горького. Відпочинок у парку Горького. Переїзд у парк Шевченка.

19.30. Виїзд у Полтаву.
Вартість - 350 грн./дорослий., 300 грн./дит.


Запис в екскурсійний тур в екопарк Фельдмана та паркГорького на фестиваль тюльпанів - в офісі турагентства " TERRA" та за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044

 

 


Екскурсійний тур з Полтави  "Традиції скіфів та шедеври Пархомівки"

16.06.18.

Виїзд з Полтави 16.06. о 7.00. від готелю « Київ»

Котельва – Пархомівка

Недалеко від Котельви є  невелике село Пархомівка з унікальним художнім музеєм в будинку панської економії  цукрозаводчиків Харитоненків. У музеї зберігаються картини (оригінали!)П. Пікассо, В. Верещагіна, Т. Шевченка, І. Шишкіна,  В. Маяковського,  М. Реріха, М. Врубеля, І. Левітана, Т. Яблонської, Малевича. Все це завдяки учителю історії – Опанасу Луньову. Він  був людиною харизматичною, мав праведну енергетику, а також  мав хороших друзів, був знайомий з директором Ермітажу, мав доступ до фондів. Вилучені на митниці контрабандні картини були, фактично, нічиї, і вони (завдяки хорошим друзям Луньова) передавалися в Пархомівку.  Музей так прославився, що йому дарували цінні експонати – меблі, картини, ікони; вироби з кераміки, глини, дерева; порцеляну першого німецького порцелянового заводу, шедеври майстрів з Індії, Японії, Китаю. А ще тут зберігається ледь не єдина в Україні ікона, намальована на черепі риби.  Роботи Малевича також не випадкові, адже він жив у Пархомівці у 1890-1894 рр., закінчив тут п'ятикласне училище, а його батько працював управителем на заводі Харитоненка.

Переїзд до древнього скіфського поселення – Гелон, - більш відоме нам як Більське городище. Цього літа у Більському Городищі вдруге пройде унікальний етнофестиваль «Гелон-фест» - знайомство з традиціями скіфів.

На гостей фестивалю чекають майстер-класи від скіфських реконструкторів та професійних гончарів, неймовірне свято ковалів, презентація робіт найкращих майстрів народної творчості Полтавщини, а ще виступи кращих артистів України.

Побачать відвідувачі «Гелон-фесту» виставку кулінарних робіт зі скіфською тематикою, видовищне фаєр-шоу. Побувають на театралізованій екскурсії Більським городищем з відвідуванням місця розкопок.

Вартість туру  330 грн.