Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Екскурсійний тур у дендропарк Кропивницького

Екскурсійний тур з Полтави в дендропарк Кропивницького

Екскурсійний тур з Полтави в парк тюльпанів Кропивницького.

Полтава- хутір Надія - Кропивницький - Полтава

Виїзд з Полтави на екскурсію в дендропарк м.Кропивницький 20.04. та 30.04. о 5.00.

Перша наша екскурсійна зупинка - на хуторі Надія. Заповідник-музей "Хутір Надія" є однією з найвизначніших історико-культурних пам'яток України. Більше ста років тому на місці, де тепер шумлять могутні дуби і стрункі тополі, плодоносить фруктовий сад, блищить широкий став, був голий степ. Садибу було засновано визначним українським драматургом, актором, театральним та громадським діячем Іваном Карповичем Тобілевичем (Карпенком-Карим) на 11 гектарах землі, що дісталася у спадщину його дружині, Надії Карлівні Тарковській. Саме на спомин про неї Іван Карпович дав назву хутору.

Запрошуємо в Українську Голландію!
Саме так часто називають дендропарк у Кропивницькому. Адже кожної весни він перетворюється на справжню квіткову феєрію - море чудових весняних квітів, що розкинулися на площі 45 гектарів і переливаються неймовірним різноманіттям барв.
Тюльпани, нарциси, гіацинти, мускарі - ніде в Україні ви не знайдете стільки кольорів і форм квітів зібраних в одному місці. Гуляючи по алеях і стежках дендропарку, милуючись різноманітністю яскравих фарб і вдихаючи незвичайні аромати квітів, не припиняєш дивуватися все новим і новим яскравим квітковим пейзажам. Насолодитися тюльпановою казкою можна вже 20.04. та 30.04., вирушивши з Полтави на екскурсію в Кропивницький.
Окрім квіткової феєрії на Вас чекають більше 40 атракціонів, зоомістечко, спортивні зони, мережі закладів харчування та розважальні заходи.

Після яскравих миттєвостей  дендропарку - подорож- знайомство з історією міста продовжується.Тихі верби над сивим Інгулом, у зелені садів - привітний будинок з верандою... У цьому будинку майже двадцять років жив Марко Лукич Кропивницький. Тут він написав "Глитай, або ж Павук", "Доки сонце зійде, роса очі виїсть...", "Дві сім'ї" та ін. Тут же на початку 80-х років XIX ст. сформував уславлену українську трупу - трупу корифеїв. Відвідуємо музей відомого драматурга - і ніби переносимося в минуле, коли виборювали  право на існування українського театру

Вартість туру – 500 грн.У вартість екскурсійного туру з Полтави в Кропивницький входить: проїзд, туристичний супровід, медстраховка.

Окремо оплачується вартість вхідних квитків у музеї


Запис на екскурсію в офісі турагентства " TERRA" та за за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

 

 

 

 

Дорога до храму

Програма дводенного екскурсійного туру з Полтави до Почаєва 25.05.

Почаєв - Кременець-Корець


Виїзд  з Полтави о 19.00.

1 день.

6.00. Кременець.

переїзд у Почаєв.

Знайомство з святинями Почаєвської Лаври – Успенський собор, Троїцький Собор,- створений за ескізами Миколи Реріха,  підземна церква св. Іова Почаївського з мощами святого та його келією,ікона Почаївської Божої Матері.

Вечірня літургія

Нічліг

2 день.

5.00. Ранкова літургія в Почаївській Лаврі

10.00-15.00. Божа Гора, Свято-Духівський монастир. Джерело святої Анни.

Переїзд в Корець. Відвідання Корецького монастиря.

Виїзд в Полтаву.

Вартість туру 750 грн.

У вартість входить: проїзд автобусом туристичного класу, супровід, медстраховка.

Окремо оплачуються вхідні квитки, обіди та ночівля