Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Парк тюльпанів у Кропивницькому

ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ на Азовському морі

Пропонуємо відпочинково оздоровчий тур вихідного дня з Полтави на Азовське море у Щасливцево на Арабатську стрілку з відпочинком на Рожевому, Гліцериновому та Солоному озері. Виїзди у четвер о 22 год. Тривалість - 3 активних дні.

Рожеві  та Солоні озера, гарячі джерела  термальні басейни Арабатської Стрілки та відпочинок на Азовському морі! Усе це гарантовано в новому регулярному  турі з Полтави «Дива Азовського моря» . 3 активних дні.

Дати туру:10.06.-14.06., 01.07.- 05.07., 15.07.- 19.07., 29.07.-02.08.,12.08.-16.08., 26.008.-30.08., 09.09.-13.09.   Вартість 1500 грн.

Відпочинок+релакс+оздоровлення+хороша компанія, нові друзі та незабутні враження!

Виїзд із Полтави на Арабатську Стрілку у четвер о 22 годині, повернення у Полтаву з неділі на понеділок  рано-вранці. (на роботу встигаємо!)

За три дні ми досхочу накупаємось в Азовському морі, зробимо масу неймовірних фото на Рожевому озері, приймемо соляні ванни у Солоному озері, порелаксуємо у гарячому джерелі, побачимо незайману красу озера Сиваш, відвідаємо заповідник Асканія Нова. Проведемо час в чудовій компанії з незабутніми вечірніми посиденьками з шашликами і дружніми бесідами.

1 День. Приїзд в Щасливцево. Відпочинок на Азовському морі. Виїзд в комплекс Арабатські терми! Це оздоровчий комплекс на Арабатській стрілці. Термальна вода, збагачена йодом та бромом, подається в купелі з глибини більше 1,5 км, а її температура досягає 75 градусів. Після відвідин гарячого джерела слід прийняти лікувальні грязі на березі Сиваша, а після скупатися в гліцериновому озері.

2 День. Відпочинок на Азовському морі.Виїзд на Солоне озеро - це ще одна родзинка Арабатської стрілки! Його прирівнюють до Мертвого моря і в народі називають "Мертвим" озером. Вода в озері має лікувальні властивості, адже вона насичена йодом. Концентрація солі в цьому озері настільки велика, що люди, котрі не вміють плавати можуть спокійно триматись на поверхні озера.

На заході сонця виїжджаємо на Генічеське рожеве озеро. Головна родзинка тутешніх місць і загадка природи - рожеві озера. Рожеве озеро - місце з неймовірними червоно-рожевими марсіанськими пейзажами, що знаходиться біля самого початку Арабатської стрілки у селі Приозерне. Раніше на озері видобували сіль, тому воно розділене дерев’яними стовпчиками на сектори — чеки, між ними вільно циркулює насичений соляний розчин (ропа), з якого осідає на дно сіль.Час для відпочинку і для фото!

3 День. Вільний день для відпочинку на морі.Факультативно – екскурсія в Асканію Нову .Увечері - виїзд у Полтаву.

Вартість туру з Полтави на Арабатську стрілку та Рожеві озера 1500грн./ос. У вартість входить проїзд «Полтава-Щасливцево-Полтава», проживання 2 ночі в котеджах приватного сектору, вечеря першого дня,  транспортне обслуговування по маршруту, супровід представником турагентства, медстраховка. Окремо оплачуються вхідні квитки та факультативні екскурсії.

Бронювання та запис в наш відпочинково-оздоровчий тур в офісі турагентства TERRA та за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044


Екскурсійний тур з Полтави в дендропарк Кропивницького

Екскурсійний тур з Полтави в парк тюльпанів, екскурсія Кропивницьким, музей-заповідник Карпенка-Карого на хуторі Надія.

Полтава- хутір Надія - Кропивницький - Полтава

Виїзд з Полтави на екскурсію в дендропарк м.Кропивницький 24.04., 25.04. та 01.05., 03.05. о 5.00. - 1-денний тур. 08.05.-09.05. - дводенний тур.(програма нижче)

Перша наша екскурсійна зупинка - на хуторі Надія. Заповідник-музей "Хутір Надія" є однією з найвизначніших історико-культурних пам'яток України. Більше ста років тому на місці, де тепер шумлять могутні дуби і стрункі тополі, плодоносить фруктовий сад, блищить широкий став, був голий степ. Садибу було засновано визначним українським драматургом, актором, театральним та громадським діячем Іваном Карповичем Тобілевичем (Карпенком-Карим) на 11 гектарах землі, що дісталася у спадщину його дружині, Надії Карлівні Тарковській. Саме на спомин про неї Іван Карпович дав назву хутору.

Запрошуємо в Українську Голландію!
Саме так часто називають дендропарк у Кропивницькому. Адже кожної весни він перетворюється на справжню квіткову феєрію - море чудових весняних квітів, що розкинулися на площі 45 гектарів і переливаються неймовірним різноманіттям барв.
Тюльпани, нарциси, гіацинти, мускарі - ніде в Україні ви не знайдете стільки кольорів і форм квітів, зібраних в одному місці. Гуляючи алеями і стежками дендропарку, милуючись різноманітністю яскравих фарб і вдихаючи незвичайні аромати квітів, не припиняєш дивуватися все новим і новим яскравим квітковим пейзажам.
Окрім квіткової феєрії у дендропарку є  атракціони, зоомістечко, спортивні зони, мережі закладів харчування та розважальні заходи.

Після яскравих миттєвостей  дендропарку - подорож- знайомство з історією міста продовжується.Екскурсія Кропивницьким. Тихі верби над сивим Інгулом, у зелені садів - привітний будинок з верандою... У цьому будинку майже двадцять років жив Марко Лукич Кропивницький. Тут він написав "Глитай, або ж Павук", "Доки сонце зійде, роса очі виїсть...", "Дві сім'ї" та ін. Тут же на початку 80-х років XIX ст. сформував уславлену українську трупу - трупу корифеїв. Відвідуємо музей відомого драматурга - і ніби переносимося в минуле, коли виборювали  право на існування українського театру

Вартість туру – 500 грн.У вартість екскурсійного туру з Полтави в Кропивницький входить: проїзд, туристичний супровід, медстраховка.

Окремо оплачується вартість вхідних квитків у музеї

Запис на екскурсію в офісі турагентства " TERRA" та за за телефонами.: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

Дводенний автобусний тур з Полтави  "Дивовижна Миколаївщина та Кропивницький"

Актовський каньйон, Долина диявола, Трикратський ліс, Арбузинський та Петропавлівський каньйони, родонове озеро, Мигія, Вознесенськ, тюльпани Кропивницького, Південний Буг та рафтинг! – все це в новому автобусному  екскурсійному турі з Полтави на Миколаївщину

Виїзд з Полтави 8 травня о 5.00.

Зупинка на сніданок, який Ви завбачливо взяли з собою.  І на нас чекає тюльпанова феєрія -  дендропарк у Кропивницькому, де на 40 гектарах квітують всіма барвами веселки тюльпани. 2 години насолоджуємося цією квітковою палітрою та  їдемо далі -  адже за 140 км. на нас чекає інше диво – Гранітно-степове Побужжя – «Бузький Гард».

Поселення в готель.

Наша екскурсія Миколаївщиною продовжується. І ми зразу поринаємо в містичний та таємничий світ.  Нас чекає одне з самих незвичайних і загадкових місць на Україні – Долина диявола! Серед голого степу, де море висохло ще 60 млн. років тому, - провалля та нагромадження скель висотою та глибиною до 60м. На дні каньйону(який в точності повторює каньйон Північної Америки) – дикі трави та чисті ріки, місця сили та таємниць скіфів.  Це Актовський та Арбузинський каньйони. Це одне з найкрасивіших і найнезвичніших місць в Україні. Ландшафти, які ми тут бачимо,  не мають аналогів в Європі. Завдяки великій глибині,  каньйони є справжнім проваллям серед степу, на дні якого шумить ріка Мертвовод. Екскурсійними стежками спускаємося на дно каньйону. Час для відпочинку та фотосесії.

Обід (входить у вартість)

Екскурсія продовжується!  Нас чекає Трикратський ліс та лабіринт. (с.Трикрати, колишній маєток знаменитого В.П.Скаржинського). Ми прогуляємося по доріжках лісу до легендарного дуба любові , - за легендою, якщо обійти дуб тричі , можна знайти справжню любов! Екскурсія Вознесенськом – історії, легенди та Мішка Япончик!

А після насиченого екскурсійного дня – відпочинок біля вогнища і вечеря.

Повернення в готель. Ночівля.

2 день. Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія Миколаївщиною продовжується!  Виїжджаємо на екскурсію в Петропавлівський каньйон та Мигію. І потрапляємо в справжню гірську  місцевість серед українського степу.  Як же не закохатися з першого погляду в незвичайну і дивовижну красу цієї землі! Річки, які протікають тут, утворили величні і мальовничі каньйони з порогами і химерними скелями, яким вже понад 4 млн. років. Незаймана дика природа... З двадцятиметрової висоти перед вами відкривається картина, яка зачарує вас своєю неповторною красою! Широкий і спокійний Південний Буг в цих місцях різко змінює свій характер і перетворюється в грізний і ревучий потік, який мчить по уступах, повертаючи з гуркотом каміння.

Після екскурсії – відпочинок на родоновому озері та рафтинг! Ми пропонуємо здійснити захоплюючу подорож по Південному Бугу на туристських байдарках під керівництвом досвідчених інструкторів, які допоможуть розібратися зі спорядженням, розкажуть про правила поведінки на воді і технічних прийомах керування човном. Сплав розрахований на звичайних туристів і не вимагає спеціальної підготовки. Захоплююча пригода зі сплеском адреналіну запам’ятається своми яскравими миттєвостями і  дозволить відчути себе володарем і підкорювачем стихій і залишить  незабутні  враження !

Після відпочинку на озері та рафтингу – обід  ( оплачується окремо).Виїзд у Полтаву.  А щоб дорога не здавалася такою довгою, – розбавляємо її екскурсією вечірнім Кропивницьким – старовинні будиночки,  пам’ятки архітектури, вечірнє сяйво вогнів…

Вартість туру  - 2150 грн.

У вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, проживання 1 ніч в готелі ( номери зі зручностями), харчування – обід і вечеря першого дня, сніданок  другого дня, супровід представника турагентства,  медстраховка.

Окремо оплачується обід  другого дня, вхідні квитки в природні заповідники та національні парки, рафтинг.

Бронювання туру: 050-107-16-89, 096-57-67-044  Поїхали!!!

Вашій увазі програми Екскурсійних турів Полтавою та Полтавщиною

Гора Пивиха, відпочинок на Дніпрі, прогулянка на катері та піраміда Комендантівки

Виїзд з Полтави в екскурсійний тур щосуботи - 25.07., 1.08., 8.08.,15.08.,22.08. о 7.00.

Перша екскурсійна зупинка - у с. Комендантівка. Саме там знаходиться 1 з трьох пірамід Європи. Здудована ще в 19 ст. за мотивами єгипетських пірамід.

Піраміду Білевича будували з гранітних блоків з місцевого кар'єру, які возами тягнули до місця будівництва, там обробляли і тросами витягували по дерев'яних жолобах нагору. Блоки скріплювалися між собою вапняним розчином, замішаним на крові щойно забитої худоби з додаванням яєчних білків. Незважаючи на невеликі розміри споруди, процес будівництва був досить тривалим і розтягнувся на 13 років.

Піраміда у Комендантівці збереглася до наших днів. Збериглися також підземелля, куди ми обовязково спустимося. Побуваємо ми і на дзвіниці, - звідки відкривається чудовий краєвид. Послухаємо історії минувшини, подзвонимо в дзвони, зробимо унікальні фото - і подорожуємо далі.

Неперевершені краєвиди, Дніпровські кручі, білосніжні пляжі та цікаві легенди - це все гора Пивиха. Відпочиваємо!!!

А на завершення нашого вікенду - прогулянка на катері по Дніпру . Маршрут подорожі: бухта Афіни, річковий вокзал, набережна Придніпровського парку, яхт-клуб, о. Зелений.

Виїзд в Полтаву.

Вартість туру 350 грн.-дорослий, 320 грн.-дит.  У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка. Окремо оплачуються вхідні квитки на катер.

Телефонуйте, бронюйте 050-107-16-89, 096-57-67-044

 

 

Дорога до храму

Програма дводенного екскурсійного туру з Полтави до Почаєва 25.05.

Почаєв - Кременець-Корець


Виїзд  з Полтави о 19.00.

1 день.

6.00. Кременець.

переїзд у Почаєв.

Знайомство з святинями Почаєвської Лаври – Успенський собор, Троїцький Собор,- створений за ескізами Миколи Реріха,  підземна церква св. Іова Почаївського з мощами святого та його келією,ікона Почаївської Божої Матері.

Вечірня літургія

Нічліг

2 день.

5.00. Ранкова літургія в Почаївській Лаврі

10.00-15.00. Божа Гора, Свято-Духівський монастир. Джерело святої Анни.

Переїзд в Корець. Відвідання Корецького монастиря.

Виїзд в Полтаву.

Вартість туру 750 грн.

У вартість входить: проїзд автобусом туристичного класу, супровід, медстраховка.

Окремо оплачуються вхідні квитки, обіди та ночівля