Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Піраміда Березової Рудки та Скарби Переяславщини

Екскурсія з Полтави в Переяслав-Хмельницький

Програма екскурсійного туру " Скарби Переяславщини та піраміда Березової Рудки"

26.10.19.

«Полтава - Березова Рудка - Богданівка – Переяслав-Хмельницький - Полтава»

Виїзд о 6.00.

Перша екскурсійна зупинка - Богданівка

Богданівка – батьківщина незрівняного таланту і неординарної особистості - народної художниці Катерини Білокур, яка особисте щастя свідомо проміняла на мистецтво. А її картини до цього часу виставляються в Луврі і  ними  захоплюється вся  Європа.

Екскурсія в Переяслав

Переяслав-Хмельницький – унікальне місто-музей (36 музеїв) Місто дивовижне, здається ,що в ньому зупинився час. Може це через велику кількість музеїв і старовинних будівель або через старовину цієї місцевості - в місті не відчуваєш, що зараз XXI століття. Тут жили і творили Шевченко, Сковорода, Шолом-Алейхем, Заболотний і багато інших великих українців. Екскурсія містом, яке зберегло свій історичний облік. Відвідання музею-колегіуму, де працював Григорій Сковорода.

Перлина Переяслава  -  музей під відкритим небом  «Середня Наддніпрянщина». На нас чекає неспішна екскурсійна прогулянка тінистими вулицями музейного містечка, де представлені види поселень та укладу життя від первісно-общинного ладу до початку 20 ст.  – тут і намет первісного мисливця з мамонтових кісток, і козацька фортеця, і шинок…

Можливість відвідати музеї рушника, хліба, трипільської культури, обрядового одягу,  іконопису, сухопутного транспорту, космосу.

Вільний час для фотосесії і  сувенірів.

Екскурсія в Березову Рудку

Ви, звісно ж знаєте, що побачити піраміди, отримати позитивну енергію, що випромінюють ці споруди, можна і на Україні. В Європі є три піраміди, і дві з них - на Полтавщині. Унікальна памятка історії, - одна з трьох пірамід Європи - в Березовій Рудці. Ми маємо можливість побачити не тільки  піраміду-усипальницю, а й маєток Закревських - палац та старовинний парк, - який колись був осередком аристократичного життя.( оплачується додатково - 30 грн.)

Виїзд у  Полтаву. За бажанням ( і за окрему плату) – вечеря в пивоварні «Велика Круча» з дегустацією живого пива та інших напоїв.

Вартість 480 грн.

У вартість входить  транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка. Вхідні квитки оплачуються окремо.