Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Актовський каньйон, Мигія, рафтинг

 

Екскурсійний тур з Полтави

19.06.-20.06.

Актовський каньйон, Долина диявола, Трикратський ліс, Арбузинський та Петропавлівський каньйони, родонове озеро, Мигія, Південний Буг та рафтинг! – все це в новому автобусному  екскурсійному турі з Полтави на Миколаївщину уже 19.06.21.

Виїзд з Полтави 19 червня о 5.00.

Зупинка на сніданок, який Ви завбачливо взяли з собою.

Перша наша екскурсійна зупинка - на хуторі Надія. Заповідник-музей "Хутір Надія" є однією з найвизначніших історико-культурних пам'яток України. Більше ста років тому на місці, де тепер шумлять могутні дуби і стрункі тополі, плодоносить фруктовий сад, блищить широкий став, був голий степ. Садибу було засновано визначним українським драматургом, актором, театральним та громадським діячем Іваном Карповичем Тобілевичем (Карпенком-Карим) на 11 гектарах землі, що дісталася у спадщину його дружині, Надії Карлівні Тарковській. Саме на спомин про неї Іван Карпович дав назву хутору. Екскурсія. - і їдемо далі -  адже за 140 км. на нас чекає інше диво – Гранітно-степове Побужжя – «Бузький Гард».

Поселення в готель.

Наша екскурсія Миколаївщиною продовжується. І ми зразу поринаємо в містичний та таємничий світ.  Нас чекає одне з самих незвичайних і загадкових місць на Україні – Долина диявола! Серед голого степу, де море висохло ще 60 млн. років тому, - провалля та нагромадження скель висотою та глибиною до 60м. На дні каньйону(який в точності повторює каньйон Північної Америки) – дикі трави та чисті ріки, місця сили та таємниць скіфів.  Це Актовський та Арбузинський каньйони. Це одне з найкрасивіших і найнезвичніших місць в Україні. Ландшафти, які ми тут бачимо,  не мають аналогів в Європі. Завдяки великій глибині,  каньйони є справжнім проваллям серед степу, на дні якого шумить ріка Мертвовод. Екскурсійними стежками спускаємося на дно каньйону. Час для відпочинку та фотосесії.

Обід (входить у вартість)

Екскурсія продовжується!  Нас чекає Трикратський ліс та лабіринт. (с.Трикрати, колишній маєток знаменитого В.П.Скаржинського). Ми прогуляємося по доріжках лісу до легендарного дуба любові , - за легендою, якщо обійти дуб тричі , можна знайти справжню любов! Екскурсія Вознесенськом – історії, легенди та Мішка Япончик!

А після насиченого екскурсійного дня – відпочинок біля вогнища і вечеря.

Повернення в готель. Ночівля.

2 день. Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія Миколаївщиною продовжується!  Виїжджаємо на екскурсію в Петропавлівський каньйон та Мигію. І потрапляємо в справжню гірську  місцевість серед українського степу.  Як же не закохатися з першого погляду в незвичайну і дивовижну красу цієї землі! Річки, які протікають тут, утворили величні і мальовничі каньйони з порогами і химерними скелями, яким вже понад 4 млн. років. Незаймана дика природа... З двадцятиметрової висоти перед вами відкривається картина, яка зачарує вас своєю неповторною красою! Широкий і спокійний Південний Буг в цих місцях різко змінює свій характер і перетворюється в грізний і ревучий потік, який мчить по уступах, повертаючи з гуркотом каміння.

Після екскурсії – відпочинок на родоновому озері та рафтинг! Ми пропонуємо здійснити захоплюючу подорож по Південному Бугу на туристських байдарках під керівництвом досвідчених інструкторів, які допоможуть розібратися зі спорядженням, розкажуть про правила поведінки на воді і технічних прийомах керування човном. Сплав розрахований на звичайних туристів і не вимагає спеціальної підготовки. Захоплююча пригода зі сплеском адреналіну запам’ятається своми яскравими миттєвостями і  дозволить відчути себе володарем і підкорювачем стихій і залишить  незабутні  враження !

Після відпочинку на озері та рафтингу – обід  ( оплачується окремо).Виїзд у Полтаву.  А щоб дорога не здавалася такою довгою, – розбавляємо її екскурсією вечірнім Кропивницьким – старовинні будиночки,  пам’ятки архітектури, вечірнє сяйво вогнів…

Вартість туру  - 2150 грн.

У вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, проживання 1 ніч в готелі ( номери зі зручностями), харчування – обід і вечеря першого дня, сніданок  другого дня, супровід представника турагентства,  медстраховка.

Окремо оплачується обід  другого дня, вхідні квитки в природні заповідники та національні парки, рафтинг.

Бронювання туру: 050-107-16-89, 096-57-67-044  Поїхали!!!

Найкрасивіші парки та палаци Харківщини

29.05.21

Виїзд з Полтави  29 травня о  7.30.

Екскурсія в Шарівку

Між Полтавою та Харковом є унікальний палац Шарівка, створений Леопольдом Кьонінгом ще в 19 ст. Потрапивши в цю садибу – опиняєшся ніби в казці – на тлі блакитного неба – замок, обабіч старовинного місточка – ставки та парк. Ніщо не заважає такому довершеному пейзажу (адже для цього власник маєтку ще в1903р, обманувши всіх, спалив навколишні села, щоб вони не псували йому пейзаж).

Шарівка – це не тільки найкрасивіший та історично-значимий палацо-парковий ансамбль країни, а й місце для закоханих. Існує легенда, що дружина Кьонінга, відпочиваючи в Криму, завела курортний роман.Із своїм коханцем вона зустрічалася біля красивого каменя в Гурзуфі. Дізнавшись про це, її благовірний Леопольд Кьонінг не став влаштовувати сімейних сцен, а знайшов цей камінь в Криму і перевіз його до себе на маєток в Шарівку – як нагадування дружині про зраду – тобто, він все знає, але прощає. Можливо, це тільки легенда, бо пара жила довго і щасливо, але є палац і парк, і камінь. Кажуть, що з тих часів і до сьогодні закохані загадують біля цього каменя бажання на довге і щасливе життя.

Ще один дивовижний парк на річці Мерчик, який ми відвідуємо, – Наталівка – справжній шедевр паркової архітектури 19 ст. – будинок, флігелі, манеж і, навіть, своя Свято-Преображенська церква! Говорять, що копія цієї церкви є в Ніцці та в італійському містечку Бар.

Екскурсія в Пархомівку

І ще одне відкриття на нашому маршруті – невелике село Пархомівна з унікальним художнім музеєм в старовинному маєтку цукрозаводчиків Харитоненків. У музеї зберігаються картини (оригінали!)

П. Пікассо, В. Верещагіна, Т. Шевченка, І. Шишкіна,  В. Маяковського,  М. Реріха, М. Врубеля, І. Левітана, Т. Яблонської, Малевича. Засновник музею Опанас Луньов  був людиною харизматичною, мав праведну енергетику, а також  мав хороших друзів, був знайомий з директором Ермітажу, мав доступ до фондів. Вилучені на митниці контрабандні картини були, фактично, нічиї, і вони потрапляли у Пархомівку Музей так прославився, що йому дарували цінні експонати – меблі, картини, ікони; вироби з кераміки, глини, дерева; порцеляну першого німецького порцелянового заводу, шедеври майстрів з Індії, Японії, Китаю. Варто зауважити, що тут зберігається ледь не єдина в Україні ікона, намальована на черепі риби.  Роботи Малевича також не випадкові, адже він жив у Пархомівці у 1890-1894 рр., закінчив тут п'ятикласне училище, а його батько працював управителем на заводі Харитоненка.

Постраждалі від пострілів старі дзвони Пархомівської церкви теж зберігаються в музеї.

Культурний шок – як результат відвідання музею – вам забезпечено! Враження від побаченого перевершують усі сподівання.

І втомлені від вражень та позитивних емоцій  - відпочиваємо в Краснокутському дендропарку – одному з найстаріших дендропарків України.

Така наша екскурсійна програма найкрасивішими палацами та парками Харківщини

Поїхали! 29.05. Вартість - 380грн.

Запис на екскурсію за тел. 050-107-16-89 або 096-57-67-044.

10.04.21

Екскурсійний 1-денний тур з Полтави

Палацово-парковий ансамбль "Олександрія (м.Біла Церква) та  Букський каньйон

Вартість  850 грн.

Програма екскурсійного туру в Олександрію та Букський каньйон з виїздом з Полтави

Виїзд з Полтави  о 2.00.

Екскурсія в парк "Олександрія"

На околиці старовинного містечка Біла Церква, поряд з чарівною річкою Рось,  - розкинувся найбільший дендропарк України – « Олександрія» (територія 400 га.). Парк було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника, графа Франциска Ксаверія Браницького. Як предмет родинної гордості та магнатської величі парк ще і сьогодні зберіг головні ландшафтні композиції і є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва України кінця ХУІІІ - початку ХІХ ст.


http://www.etnotur.com.ua/userfiles/image/aleksandria_small.jpg
В 1774 році польський король Станіслав Август Понятовський подарував великому коронному гетьману Польщі Ф. К. Браницькому Білу Церкву, Ставище і 134 села, у яких мешкало 40 тис. селян.

У 1781 році Ф.К. Браницький одружився з Олександрою Василівною Енгельгардт, небогою князя Григорія Потьомкіна, камер-фрейліною імператриці Катерини ІІ. На своїх землях, неподалік Білої Церкви, графиня вирішила створити чудовий парк, який би нагадував їй прекрасні заміські резиденції Петербурга і назвала його своїм ім’ям - „Олександрія”.

Над створенням парку працювали садівники й архітектори: Мюффо, Ботані, Станге, Бартецький, Вітт. Тут створювались високохудожні ландшафтні композиції з валунів і насипів, пречудові канали, озера й стави, з’єднані системою шлюзів і водоспадів. Через канали були перекинуті містки. Парк закладений наприкінці ХУІІІ століття, особливо змінився завдяки зусиллям архітектора Августа Єна (1815-1865 рр.). Він сформував в „Олександрії” живописні пейзажі, які і нині викликають захоплення: Велика та Мала галявини, ділянка Клини, Ялинова, Липова і Каштанова алеї, Діброва. На початку ХІХ ст. „Олександрія” перетворилася в один з найкращих пейзажних парків на Україні. У різні часи його відвідували імператори Олександр І, Микола І та інші члени імператорської родини. Його краєвидами милувались Г. Державін, Т. Шевченко, О. Пушкін, А. Міцкевич, О. Бердяєв, Я. Бровинський, визначні політичні та культурні діячі.

Олександрія” - пейзажний парк в романтичному стилі. Численні водоспади та каскади ставків (10,5 га), фонтани і містки, скульптури та інші прикраси роблять „Олександрію” чудовим витвором мистецтва.

http://www.smile-tour.com.ua/images/Buki/425903513.jpg

Відвідуємо парк та музей родини Браницьких.. Вільний час для сувенірів, фотосесії та кави. ( На території парку працюють кафе).

Буки

Екскурсія в Букський каньйон

На скелястих берегах річки Гірський Тікич розкинулось селище Буки, що виникло в першій половині XVI століття. Назва його походить від того, що тут колись росли букові дерева. С.Буки виділяється своїм неповторним, оригінальним і надзвичайно красивим ландшафтом. Ви побачите  дивовижний і неповторний водоспад „Вир”. Вода Гірського Тікича летить, шумить і вирує по скелястих виступах гранітних каменів, утворюючи неповторний в своїй красі Букський каньйон. Це одне з 7 природних див України.

Виїзд у Полтаву.

Вартість екскурсійного туру в парк "Олександрія" та Букський каньйон 850 грн.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка.