Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Легенди Волині, Острог та тунель кохання

Пані та панове! Якщо Ви вже побували в Карпатах, підкорили Говерлу та інші вершини, помилувалися красою водоспадів і квітом нарцисів - запрошуємо Вас в дводенний автобусний тур з Полтави -

"Легенди Волині, Острог та тунель кохання "

Полтава - Корець  - Острог - Межиріч - Луцьк - Клевань  -  Полтава

Тільки в цьому турі - унікальне природне диво - тунель кохання!!!

2 активних дні

01.10.-04.10.

2дні/1ніч. Вартість  2300 грн.

Виїзд з Полтави  о 23.00.

1 день.

Корець. Стародавнє містечко, відоме ще з 12 ст. Арочний міст тих часів приведе нас до замку на горі. Бували тут і Данило Галицький, і Хмельницький, і Пушкін, і Шевченко. Тож прогуляємося тут і ми. Та головна святиня Кореця – Свято-Троїцький жіночий монастир. Древня обитель, двічі поруйнована ще татарами, відновлена черницями і місцевими жителями. Головною святинею обителі, до якої постійно линуть численні потоки прочан, є чудотворна Корецька ікона Божої Матері "Споручниця грішних". Свою назву ікона отримала від напису на окладі: "Я Споручниця грішних до Свого Сина..." До XVII ст. це була родова ікона корецьких князів та йменувалася "Благодатною", оскільки постійно надавала свою благодатну допомогу княжій родині, а потім і сестрам обителі та богомольцям. Але у 2002 р. захист Цариці Небесної знадобився і самій іконі. Святотатці намагалися викрасти святиню з монастиря. Їм вдалося здерти дорогоцінну ризу, але ікона не зрушила з місця. Дуже швидко, стараннями сестер, віруючих і духовенства, рани на іконі було вилікувано, і чудотворний образ знову допомагає людям

Острог - колишня резиденція князів Острозьких, що в 14-16 ст. володіли землями Волині. Величавий і неприступний замок над рікою Вілією символ могутності і багатства князів. Також він пам’ятає сльози і розпач Чорної княгині Гальшки, яка не зрадила своєму коханню та не вийшла заміж за нелюба. А ще в замку можна побачити унікальну книгу – Острозьку Біблію, надруковану ще Іваном Федоровим.

А далі на нас чекає Луцьк – колись друга столиця Галицько–Волинського та Литовського князівства, а нині унікальне старовинне українське місто, що зберегло архітектурний настрій середньовічної Європи.

Поселення в готель. Вечеря. Вільний час. Ночівля.

2 день.

Сніданок. Луцьк! Точніше, «Старий Луцьк» - пішохідна екскурсія середньовічним містом. Древні храми і костьоли, старовинні будівлі. тихі пішохідні вулички, затишні старі кавярні, які  ще пам’ятають багатьох європейських монархів. Унікальний музей Волинської ікони. І, звісно ж, замок Любарта – з оборонними вежами, високими мурами, древніми дзвонами, старовинними книгами та середньовічною зброєю. Відвідуємо ці маленькі музеї Луцького замку, вчимося виготовляти папір в майстерні-папірні, слухаємо історії та легенди.А любителів екстріму та шукачів пригод чекають підземелля Петропавловського костьолу – гробниці, темні коридори триповерхового склепу, черепи, кістки…- адреналін!!!!

Вільний час на фотосесію та каву – і на нас чекає  диво природи. Такого Ви ще не бачили –  найромантичніше  і найкрасивіше місце -Тунель Кохання. Сама природа ( і не тільки природа, а й потяги) створила це диво для закоханих і тих, хто ще чекає на своє кохання, адже бажання, загадані в тунелі – збуваються! Фотографуємося, цілуємося, освідчуємося в коханні. ( Тунель кохання треба відвідувати хоча б раз на кілька років – для профілактики почуттів.) Любителів старовини в Клевані чекають таємниці замку Чарторийських.

Вільний час.

20.00.Виїзд

Вартість туру - 2500 грн.

У вартість входить: проїзд, проживання в готелі (1 ніч в Луцьку), харчування, екскурсійне обслуговування, медстраховка.

Вхідні квитки за окрему плату