Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Тур в Карпати на День Конституції

Екскурсійний тур з Полтави в Карпати

День Конституції в Карпатах

Програма 2 денного екскурсійного туру в Карпати

«Гори, водоспади та романтика Парижу»

27.06.-29.06.

Виїзд з Полтави в екскурсійний тур в Карпати о 19.00. 27.06.

Нічний переїзд у Чернівці.

Зупинка на сніданок, який Ви завбачливо взяли з собою.

Екскурсія маленьким Парижем - саме так називають Чернівці

Ми потрапляємо в місто – перлину архітектури, яке, як і Рим, розкинулось на 7 пагорбах і яке нічим не відставало від Відня і було негласною столицею Європи, місто - де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових магазинів було більше, ніж кав'ярень.

Ви прогуляєтеся старовинними вуличками, які зберегли романтику колишніх часів, відвідаєте 5 площ, побачите міську ратушу , де щодня, долаючи 126 сходинок вежі, нагору піднімається сурмач у буковинському народному вбранні. І о 12 годині з балкона вежі він виграє на трубі мелодію «Марічки» на всі чотири сторони світу, Ви побачите  театр, Католицький костел і Кафедральний собор, Вірменську і П'яну церкву.

Ви відвідаєте істинну перлину міста - резиденцію митрополитів Буковини і Далмації, що зводилася з 1864 по 1882 роки. У цій дивній за своєю красою споруді вбачаються візерунки української вишивки і буковинського килима, гуцульської писанки, легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічну цілісність неповторного ансамблю, що включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО

Вільний час.

І якщо Ви вже в  Чернівцях,  обовязково треба:

1) залізти на величезний триколісний велосипед, забутий Гулівером на Турецькій площі щоб побачити найвищу точку всієї рівнинної України, 2)віднайти на алеї зірок зірку Івасюка і заспівати просто на вулиці «Червону руту» 3)звірити час за віденським сонячним годинником; 4)зайти в резиденцію митрополитів, так, щоб на Вас не впав мальтійський хрест;                  5)посидіти в кованій кареті для щасливих доріг,                                                                                          а також посмакувати буковинських страв( не забудьте про бануш та місцеві наливки!) у затишних ресторанчиках чи кафе!!!

Екскурсія Прикарпаттям продовжується.  Переїзд у Коломию.

Екскурсія у Коломию, під час якої ми оглянемо головний проспект, міську ратушу, дерев’яну церкву XVI століття, відвідаємо  музей «Писанка» – єдиний в Україні, що занесений у книгу рекордів Гіннеса. Колекція цього унікального музею нараховує близько 10 тис. експонатів не тільки з усіх регіонів України, але й з Польщі, Чехії, Румунії, Франції, Канади, Пакистану, Індії, Китаю, Єгипту та Алжиру.

Яремче.Поселення в готель. Вільний час.

(У готелі є басейн, сауна, карпатський чан, мангал і альтанки для відпочинку)

2 день.

Сніданок.

Виселення з номерів.

Екскурсія в Карпати.

Яремче.

Яремче – курортне містечко, що знаходиться над стрімкою рікою Прут, між мальовничими горами, та сусіднє село Дора, яке називають дверима в Карпати.

Екскурсія в Карпатський ландшафтний парк та на скелі Довбуша (висота до 30 метрів). Хаотично розташовані групи каменів, де згідно легендам, ховав своє золото і коштовності Олекса Довбуш. Серед головного масиву скель є залишки скельного монастиря. Кажуть, що ченці тут не один рік видовбували в скелях житлові і господарські приміщення. Крім всього цього, ви зможете насолодитися прекрасною панорамою Карпат та відпочити від метушні міста. А якщо пощастить, то й знайти скарби Олекси Довбуша.

Спускаємося з гір – і на нас чекає ще одне диво карпатської природи -  водоспад   Пробій, мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів. (Поряд розташований сувенірний ринок, де можна придбати дивовижні творіння місцевих майстрів.)


Обід.

Екскурсія Карпмтами продовжується!

Таємниці українського Афону

На околиці мальовничого прикарпатського села Манява, між схилами гір височіють мури та башти православного чоловічого Хрестовоздвиженського монастиря, відомого як Скит Манявський. Жодна пам’ятка минулих часів не овіяна такою кількістю легенд та таємниць, як цей Скит. Він і нині притягує своєю загадковістю усіх, хто переступив поріг його воріт. А в декількох кілометрах від монастиря, у казковому мальовничому місці, на нас чекає ще одне диво – 18-метровий Манявський водоспад, один з найгарніших водоспадів Карпат. Він розташований між скелями у дивовижній гірській ущелині та являє собою каскад з трьох водоспадів, у підніжжя яких знаходиться невеличке озеро. За народними повір’ями, якщо скупатися у цьому озері, то обов’язково станеш молодшим.

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру   2300 грн./ос. 

У вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, проживання в готелі (номери зі зручностями), харчування – 2 обіди, 1 сніданок, медстраховка.

 

 

28.04. - 1.05.19. Дива Поділля Виїзд 28.04.. о 20.00.

Камянець-Подільський - Подільські Товтри -   Бакота  - Кривче - Хотин – Вінниця

Програма дводенного екскурсійного туру «Дива Поділля»

Камянець-Подільський-  Подільські Товтри - Бакота  - Кривче - Хотин – Вінниця

Виїзд  з Полтави 28.04.. о 20.00.

1 день.

Подільський край

Кам'янець-Подільський – унікальне середньовічне місто, одне з 7див України. Екскурсія  містом.  Квітка у камені – саме так називають це місто. Одне  з найдавніших міст  зберегло дух середньовіччя. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п'єдесталом справжнього кам'яного дива. Ви побачите і потужні оборонні укріплення "Старого міста", і  фортецю,  і Турецький міст, і костели, і Вірменський квартал, і ратушу, Польський і Руський ринок. А з оборонних валів міста відкривається неповторний краєвид на Подільські Товтри.

http://tiptotrip.ru/files/articlepictures/3185.jpg?1319629464

Після екскурсії-прогулянки старим містом, спускаємося в каньйон.

https://m.io.ua/img_aa/medium/1049/42/10494251.jpg

Факультативно відвідуємо музей тортур  або музей грошей, - кому що більше подобається.

Вільний час для фотосесії, сувенірів чи кави в затишних кав’ярнях.

Обід

На нас чекає мандрівка Кришталевими печерми.

Над Дністром біля підніжжя Подільських Товтр розкинулось с. Кривче. Кришталеві печери - найстаріші і найдовші в Європі ( 24 км.).

Підземні кімнати, лабіринти, дивні природні скульптури, камінь бажань (загадуємо бажання!!!) і ще багато таємниць і загадок. І у Вас буде можливість їх розгадати. Проходимо Кришталевими печерами 2 км. екскурсійного маршруту. Температура там завжди +8.

Поселення в готель. Нічліг.

2день.

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до  середньовічного містечка Хотин

На крутому березі Дністра височить наймогутніший замок Східної Європи – Хотинська фортеця. Під її стінами вершилися долі націй і народів. Це її Ви бачили в багатьох історичних фільмах. Екскурсія в Хотинську фортецю.

Обід

Переїзд та екскурсія  у Бакоту

Бакота – місто, якого немає на картах. Подорожуємо мальовничими Подільськими Товтрами. Історії, легенди, казкові пейзажі – це все заповідник «Подільські Товтри»

З 11століття в скелях були викопані печери і Антонієм Печерським засновано чоловічий скельний монастир. З того часу паломники намагалися потрапити в це святе місце. Пройшли століття, місто було знищене монголо-татарами та поляками, а монастир вистояв. Про енергетику цих місць знали навіть у Тибеті. Розповідають, що один паломник з України поїхав до Тибету, - шукати просвітлення, гармонію та зцілення, але монах відправив його назад. Сказавши, що рідні місця йому більше допоможуть. Рідними місцями паломника була Бакота. В 1981р. з будівництвом Дністровської ГЕС древнє городище і частина печер були затоплені.

Стрімкою стежкою над урвищем спускаємося до печер скельного монастиря, а потім ще нижче – до джерела з цілющою водою.

Виїзд у Вінницю

Вінниця – місто нанесене на карти мандрівників ще з 14 століття. Але нас цікавить сучасне диво Вінниці – найбільший в Європі світло-музичний фонтан Рошен. Дивимося шоу фонтанів.

Виїзд у Полтаву

Вартість  2100 грн.

У вартість входить:  транспортне та екскурсійне обслуговування, проживання в готелі 1 ніч, харчування: 1 сніданок, 2 обіди, екскурсійне обслуговування, медстраховка

Замовлення екскурсії  за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044