Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Горящие туры

Тури на карнавали та фестивалі квітів

Карнавал у Венеції, фестиваль тюльпанів у Стамбулі, парк квітів Кекенхоф. - обирайте собі тур (розділ Тури по Європі) та бронюйте!

Акція раннього бронювання літнього відпочинку!!!

Акція раннього бронювання літнього відпочинку в Туреччині, Єгипті, Болгарії, Тунісі, Греції, Іспанії, на Кіпрі. Знижки до 50%!!! Встигніть забронювати літо по Акції!!!

В погоне за скидками


Народні гуляння в Бузковому гаю 12 травня

В 1827 р. Віктор Павлович Кочубей для своєї доньки  створив квіткове диво - Бузковий гай. З усієї країни до Диканьки привозили найкращі сорти бузку, які були висаджені недалеко від маєтку Кочубея. Пройшли століття... Про ті події залишилися тільки спогади. А Бузковий гай квітує і донині, і кожного року запрошує до Диканьки - послухати цікаві історії, разом відсвяткувати, - поспівати, потанцювати, напої подегустувати, в майстер-класах участь узяти, на човнах Кочубеєвим ставом покататися, - одним словом, погуляти, як душа забажає!

Дата туру   12  травня.

Програма туру

Виїзд групи від готелю "Київ" о 9.00.

Екскурсія Диканським краєм.

Відвідання Миколаївської церкви - родової церкви Кочубеїв, - унікальної пам"ятки архітектури(1794р.), усипальниці Кочубеїв. Екскурсія до Кочубеєвих дубів - оспіваних О.Пушкіним в поемі " Полтава". Історії кохання Мотрі та Мазепи. І, звісно ж, Бузковий гай!  Екскурсія. Вільний час.

Працюють майстер-класи гончарства, ляльки- мотанки, розпису, лозоплетіння та ін. Виступи творчих колективів, танцювальних ансамблів,троїстих музик. Розваги та гуляння.

Виїзд в Полтавуо 17.00.

Вартість туру - 150 грн. ( У вартість входить - проїзд, екскурсійне обслуговування, медстраховка)